Demetevler Protherm Servisi

Demetevler Protherm Servisi 1Demetevler Protherm ServisiAnkara Demetevler sakinlerinin şofben ve kombi sorunlarını hem ekonomi hem de garantili bir şekilde çözer. Ankara Demetevler Mahallesi Ankara’nın gözde yaşam alanlarından bir tanesidir. Oldukça geniş bir yerleşim birimine sahip olan Demetevler’de Protherm marka kombi ve şofbenler elbette uzmanına emanet olacaktır.

Demetevler Protherm Servisi, Ankara’nın dört bir yanına yayılmış olan servis ağlarımızdan bir tanesidir. Ankara’nın her ilçe, semt ve mahallesine götürdüğümüz Protherm servis hizmetini Demetevler sakinlerine de götürmekteyiz. Günün her saatinde ulaşılabilir servisimiz, hızlı ve donanımlı araçları ile sizlerin ev ya da işyerlerine anında gelmekte ve onarım işlemini yapmaktadır. Kombi ve şofbenleriniz için yıllık bakımlarını da sizin için gerçekleştiren servisimiz ekonomik ödeme seçenekleri ile sizleri her bakımdan rahatlatıyor.

Kombi ve şofbenler yıl içerisinde iyi bakım yapılmadığı zaman arızalanabiliyorlar. Bu arızaların bir kısmı basit işlemlerle ortadan kaldırılabilirken bir kısmı profesyonel mekanik bilgi gerektirir. Demetevler Protherm Servisi olarak bünyemizde eğitimli ve sertifikalı teknisyenler bulundurmaktayız.

Tamamen Protherm cihazlar üzerine eğitim almış olan teknisyenlerimiz doğru bir yöntemle kalıcı çözümler sun maktadırlar. Müdahale edilecek olan cihazın iyi tanınması ve aksam, parçalarının iyi bilinmesi önemlidir. Uzmanlık isteyen bu konu hakkında ekibimize güvenebilirsiniz. Şofbenlerin ayarlarını üzerlerindeki küçük ekranlardan görebilirsiniz. Yaptığınız ayarlar bu küçü ekranda görülecek ve hangi derecede şofbeninizin çalıştığını takip edebileceksiniz. Ancak bazı durumlarda şofbenlerdeki bu küçük ekranlardaki ifadeler yok olabiliyor. LCD ekranda yazıların kaybolmasının pek çok nedeni olabilir.

Konu genellikle elektrik kaynağı ile ilgilidir. Evde elektrik olup olmadığına baktıktan sonra cihaz fişi, besleme girişi gibi aksamlar kontrol edilmelidir. Voltaj eğer daireye normal değerlerde geliyorsa ortada bir elektronik kart arızası var demektir. Demetevler Protherm Servisi olarak bizlere ulaştığınızda teknisyenlerimiz sizlere gerekli teknik desteği sağlayacaklardır.

Kombiler sıcak suyu sağlamak adına kullandığımız başka bir cihazdır. Kombi ürününüz çalışmayı durdurmuş ise kombinin sigortasının kapalı ya da atmış olabilir, kontrol etmelisiniz. Kombi girişinde bulunan gaz vanası kapalı ise yine kombiniz çalışmayacaktır. Kombi önünde bulunan mevsim ayarları yani yaz/kış kısmı doğru konumda ayarlanmamış olabilir, kontrol edilmelidir.

Kombi pilotlu ise pilot alevi yanmıyor olabilir ve kombiniz bu nedenle çalışmıyor olabilir. Kombinize dair her türlü ayar, kontrol ve onarım işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Ankara’nın hizmette sınır tanımayan en hızlı ve garantili Protherm servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Demetevler Protherm Servisi Demetevler sakinleri kombi ya da şofbensiz kalmasın diye 24 saat görev başındadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!