Demetevler Vaillant Servisi

Demetevler Vaillant Servisi 1Vaillant marka kombi ve şofbenlerinizin tüm bakım,onarım ve arıza tamiratlarından Ankara Demetevler semtinde bizler sorumluyuz. Demetevler Vaillant Servisi olarak gerekli tüm alt yapıya sahip alanında uzman ,sertifikalı personel ve güler yüzlü hizmet anlayışımızı yıllarca olduğu gibi şimdi de sürdürmekteyiz.

Vaillant marka kombilerinizin herhangi bir arıza yapması durumunda yerinde gelip bakıyoruz. Cihazın arızasını tespit ettikten sonra sizlere detaylı bir bilgi veriyoruz. Ardından sizin bize vereceğiniz arıza tamir onayından sonra cihazınızın arızalanan parçasının değişimini ya da sorun çıkaran bölümünün tamirini yapıp kombinizi eskisinden daha kullanışlı bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Burada önemli olan husus cihaz parça değişimde orijinal ve eskisinin yerini fazlasıyla tutabilecek bir parça değişimi yapmaktır. Bunu başvurabileceğiniz diğer merkezler yapamayabilir. Alelade bir bakım yerinde Vaillant kombinizin tamirini asla yaptırmayın.

Demetevler Vaillant Servisi olarak bu konuda oldukça titiz davranıyoruz ve cihazınızın arızalan parçasını kesinlikle orijinal parçasıyla birebir aynı olan ürünle değişimini gerçekleştiriyoruz. Aksi durum olduğu takdirde cihazınız garanti kapsamı dışında kalacaktır.

Demetevler Vaillant Servisi olarak kombilerinizin yıllık periyodik olarak bakımlarını şu işlemlerden geçirmekteyiz;

Demetevler Vaillant Servisi personeli sizlere ilk olarak bu konuda uzman olduğunu gösterir belgesini sunacaktır.Daha sonra cihazınızın sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilir.Kombinizin tozlanma kontrolü yapılır gerekliyse temizlenir.Cihazın yanma odası olarak bilinen brülörü kontrol edilir.Su ısınma kazanı bir diğer adıyla ana eşanjörü kontrol edilir.Kombi içerisinde bulunan gaz valfi ayarı kontrol edilir.

Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır. Kombinin kendiliğinden otomatik olarak gerçekleştirdiği gaz kesme durumu kontrol edilmelidir.Kalorifer dönüş hattı olarak adlandırılan pislik tutucu filtresi temizlenir.Demetevler Vaillant Servisi olarak Ek olarak kombi çeşidinize göre baca çıkışlı hermetik olmayan ve yoğuşmalı yeni sistem kombilerde cihaz farklılığından dolayı yapılanlar ise şunlardır;

Bacalı Kombilerde ; Baca limit sensörü kontrol edilir. Bacanın çekiş durumunun kontrolü ekip personelimizce sağlanır.Yoğuşmalı Kombilerde ise durum daha farklı olarak şu şekildedir; Yoğuşma su haznesi temizlenir.Kalorifer gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı filtre temizlenir.

Demetevler Vaillant Servisi ekibimiz aynı titizliği ve kontrolü Vaillant marka şofbenlerinizde de göstermekte ve Vaillant ürünlerinde yaşadığınız her türlü sorunda bir telefon kadar uzağınızdadır.

Demetevler Vaillant Servisi Ankara ilimizin en kalabalık mahallelerinden birisi olan Demetevler ve çevresinde kombi ve şofbenler konusunda günün 24 saati aktif olarak garantili hizmet sunan şehrin en köklü ve donanımlı firmasıdır. Kombi ve şofbenler günümüzde günlük ihtiyaçların giderilmesi adına en yoğun kullanılan cihazlardır.

Vaillant ise bu tür cihazlarda lider markalardan bir tanesidir. Vaillant konusunda uzman teknisyenlerimiz Demetevler sakinlerine yıllık bakım kapsamında cihazlarında gerekli kontrolleri sağlamaktadır. Bu sayede yıl içerisinde kombi ya da şofbeninizden sürpriz bir arıza görmezsiniz. Yıllık bakımları aksatılan kombi ve şofbenlerde ortaya çıkan arızalar hem zaman hem de maliyet açısından kullanıcıları büyük zora sokmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız Demetevler sakinlerine yıllık kombi ve şofben bakımlarını zamanında ve kapsamlı bir şekilde yapmaktadır. Bu anlamda kullanıcılar herhangi bir performans sorunu ile de karşılaşmamaktadırlar.

Vaillant marka kombi ve şofbeniniz için yedek parça gerekiyor ise bunu donanımlı atölyemizde bulunan orijinal Vaillant yedek parçalar ile temin etmekteyiz Hiçbir şekilde yan sanayi yedek parça kullanmamaktayız. Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan Demetevler Vaillant Servisi firmamız müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Kombi ve şofbenler konusunda gün içerisinde pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Bu arızalar parça bazlı olabildiği gibi elektrik ya da gaz nedeni ile de olabiliyor. Farklı model ve kapsamlarda kullanılan şofbenler sıcak su elde etmenin en verimli yoludur. Şofbenin su ısıtabilmesi için kademe anahtarının sorunsuz bir şekilde çalışması gerekir. Kademe anahtarı arızalanmış ise yetkililerimiz kademe anahtarını onaracak ya da yenisi ile değiştirecektir.

Su basıncında etkili olan sviclerin kontrol edilmesi gerekir. Svic arızası var ise onarılmalıdır. Isıtıcılardan ikisi de kopuk olabilir ve enerji devresini su üzerinden tamamlıyor olabilir. Bu gibi bir durumda cihaz da suyu ısıtmıyor demektir.

Şofbeniniz için gerekli tüm bakım Demetevler Vaillant Servisi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca şofbeninize bir yenide parça gerekiyor ise bunu anında sağlıyor ve montajını başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kombinin gürültülü çalışması bizlere sık gelen arıza kayıtlarından bir tanesidir. Kombiniz sesli çalışıyorsa büyük ihtimal sorun fandadır. Fan kirliliği kombinin sesli çalışmasına neden olmaktadır. Fan temizliği yapılarak bu sorundan kurtulmak mümkündür. Demetevler Vaillant Servisi teknisyenlerimiz kombinizdeki tüm aksamların temizliğini dikkatli ve titiz bir şekilde yapacağından gürültü sorunu ile karşılaşmak durumunda kalmayacaksınız.

Vaillant marka kombi ya da şofbeninizde yaşayacağınız her tür sorunda Demetevler Vaillant Servisi tek numaramızdan bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz. Online ya da telefonla destek gibi hizmetler de sunan firmamız gezici servis araçları ile göndereceği teknisyenler ile sizlere hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmadan işlemlerinizi tamamlıyor.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!