Demetevler Vestel Servisi

Demetevler Vestel Servisi 1Demetevler Vestel Servisi, Vestel ürünleri konusunda her türlü destek alabileceğiniz günün her saati hizmet veren kapsamlı bir servistir. Ankaralıların Vestel cihazlarında meydana gelen arızaları yerinde tespit ediyor ve doğru yöntem ile onarımını gerçekleştiriyor. Eskiden bir servise ulaşmak çok zordu. Ancak günümüzde teknolojinin de imkânları ile özellikle nokta atışı ürünlerde servis bulabiliyorsunuz.

Ancak servisin konudaki uzmanlığı son derece önemlidir. Vestel ürünlerine hâkim olmayan bir personel cihazınızı tamir etmek yerine daha vahim durumlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle yıllardır Vestel konusunda tecrübeli ve eğitimli teknisyenlerimiz ile hizmet vermekteyiz. İso 9001 Belgesi sahibi firmamıza günün istediğiniz saati aklınıza takılan soruları sormak için arayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini daima önde tutan ve bu prensiple hareket eden firmamız geçmişten günümüze gücünü bu prensipten almaktadır. Ankara’nın geniş popülasyonlu mahallelerinden Demetevler Vestel Servisi her daim yanınızda.

Vestel ev ve işyerlerinde dayanıklı tüketim malları ile farkını gösteren bir markadır. Beyaz eşya konusunda oldukça iddialı ürünler veren Vestel, bu bağlamda kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. Düzenli bakımlar ile Vestel marka beyaz eşyalarınızda herhangi bir teknik aksaklığa ya da arıza ile karşı karşıya gelmezsiniz. Ancak, düzenli bakımın yanı sıra hiç beklenmedik arızalarda da tedbirli olmalısınız. Demetevler Vestel Servisi olarak Ankara için tek numaramız vardır. Mutlaka bir yere kaydedin ve gece gündüz demeden servisimizden yararlanın.

Beyaz Eşya Tamir Uzmanı 

Buzdolabı denilince genellikle akıllara arıza bakımından ilk olarak soğutmama problemi gelir. Buzdolabı kendi içerisinde pek çok aksam ve parçadan oluşur. Bu aksam ve parçaların biri bile çalışmayı durdursa tüm sistem duracaktır. Buzdolabındaki boru sistemlerinde bir problem çıktığında soğutma işlemi duracaktır. Teknik servisimiz boruları kontrol etmek durumundadırlar.

Buzdolabınızın verimli çalışması için rutin bakımları ihmal etmeyiniz. Düzenli bakımlarda yıl içerisinde soğutmama gibi şikâyetlerin önüne de hızlı bir şekilde geçmiş olursunuz. Çamaşır ve bulaşık makinelerinin en sı görülen arızası ise su boşaltmama ya da almama sorunudur. Su almama, boşaltmama genellikle borularla ilgili olabilmektedir. Borularda bükülme, aksamlarında gevşeklik su sızdırma gibi durumlar ortaya çıkarabilir.

Çamaşır ve bulaşık makinenizde bir su almama sorunu var ise telefon hattımızdan destek isteyiniz. Demetevler Vestel Servisi sizlere telefonla gerekli desteği verecek, akabinde hızlı bir şekilde kapınıza gelerek sorunu tespit edeceklerdir. Eğer gerekiyorsa orijinal Vestel yedek parça montajı yaparak sorunu ortadan kaldıracaklardır. Vestel ürünlerinde işi uzmanına bırakın, hem zamandan hem ekonomiden tasarruf edin, rahat edin.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!