Demetevler Viessmann Servisi

Demetevler Viessmann Servisi 1Demetevler Viessmann Servisi, hemen her yerde bulabileceğiniz kombi, şofben, kazan ve klima teknik birimleri eğer standartları karşılamıyor ise ve ihtiyacınız olduğu durumlarda hızla yanınıza gelemiyorsa bir servisim var demeniz de güçleşecektir. Çünkü servis her şeyden çnce müşteriyi düşünen ve onun ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmelidir.

İşte bi bu ile ile yola çıkmış bir Viessmann servisi olarak yıllardır Demetevler sakinlerinin kombi, şofben, klima ve kazanlarında yaşadıkları her sorunda çözüm odaklı müdahalelerde bulunuyoruz. Üstelik müşterilerimize hiçbir suretle zaman kaybı yaşatmıyor yedek parça konusunda bekletmiyoruz.

Donanımlı Viessmann atölyemizde ısıtma ya da soğutma cihazınıza dair tüm yedek parçalar orijinal bir şekilde mevcuttur. Herhangi bir parça değişimi gerektiğinde bunu size orijinal parçalardan sağlıyoruz. Servis olarak klimalarınıza yaz sıcakları bastırmadan kombi ve kazanlarınıza kış ayları gelmeden yıllık bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Yıllık bakımları aksatılan pek çok cihaz ileride çok daha maliyetli sorunlar ortaya çıkarabiliyor. Bu sebeple irtibat numaramızı arayarak alacağınız randevu ile bulunduğunuz yere gelen ekiplerimiz garantili bir şekilde yıllık bakımları yapıyorlar. Demetevler Viessmann Servisi teknisyenlerimiz yılların verdiği tecrübe ile sizleri hiçbir şekilde yarı yolda ve mağdur bırakmıyor.

Sıcak yaz günlerinde hiç kuşkusuz günün hemen her saati kullandığımız cihazlarımız klimalardır. Viessmann markasının birbirinden kullanışlı klimaları ise evlerde ve işletmelerde yoğun sıcaklarda büyük bir ihtiyacı karşılıyor. Klimalar hem sıcak hem de soğuk hava üfleyerek insanlara hem serinlik hem de ortamda konfor sağlıyor. Ancak klimalar bazen bir anda çalışmayı durdurabiliyor. Nedenlerine bakacak olursak, klimanıza elektrik gitmiyor olabilir.

Priz ve sigorta kontrol edilmelidir. Klimanızın çalıştırma anahtarı bozulmuş olabilir, kontrol edilmelidir. Arızalanmış ise mutlaka orijinali ile değiştirilir. Klimanızın en önemli parçaları fan motoru ya da kompresörde arıza ortaya çıkmış olabilir.

Ayrı ayrı ekibimiz tarafından kontrol edilecek ve ciddi bir arıza ortaya çıkmış ise değişimi yapılacaktır. Klimanızın uzaktan kumandasında ya da alıcısında bir arıza meydana gelmiş olabilir. Alıcı-verici kontrol edilir ve Demetevler Viessmann Servisi ekibimiz tarafından doğru yöntemle onarımı gerçekleştirilir.

Viessmann marka kazanlar ise merkezi ısıtma sistemleri açısından oldukça kullanışlıdır. Kazanlarda da bir takım arıza kodları görebilirsiniz. Örneğin ızgara ile ilgili bir problem ortaya çıkmış ve bunu arıza kodu olarak düşürmüş ise hatalı alternatif yakıt kullanımı var demektir.

Bunun için öncelikle uzmanlarımızdan bilgi desteği almalı ve doğru yönlendirme ile cihazınızı çalıştırmaya devam etmelisiniz. Klima ve kazanlarda olduğu gibi Viessmann marka kombi ve şofbenlerde de teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Demetevler Viessmann Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Demetevler Viessmann Servisikombi şofben ve klimaları ile pek çok alanda kullanılan Viessmann ürünlerinin garantili bakım hizmetini sunan başkentin en geniş hizmet ağına sahip servistir. Daha çok kışın kullanılan ve ısınma, sıcak su gibi ihtiyaçları karşılayan kombiler yıllardır Viessmann kalitesi ile evlere girmektedir.

Geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan marka servis imkânlarını da bu duruma paralel olarak geniş tutmaktadır. Ankara’da İso 9001 Belgeli ve kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız Demetevler Viessmann Servisi vizyoner yaklaşımı ve teknolojiye ayak uyduran sistemi ile hizmetinizdedir. Ankara ilimizin tüm ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Demetevler Mahallesi sakinleri için de günün 24 saati bakım ve onarım hizmeti veren firmamız ayrıca ekonomik çözümler sunmaktadır.

Önemli olan müşteri memnuniyeti diyerek başladığımız bu yolda 25 senelik tecrübemiz ne denli doğru bir şekilde ilerlediğimizi göstermektedir. Viessmann kombi ve klimalarına hâkim tam donanım ve bilgili teknisyenlerimiz ile gece gündüz demeden sizler için çalışmaya devam ediyoruz.

Kombi ve klimalar her ne kadar düzenli bakımları yapılsa da bazı durumlarda elde olmayan sebeplerden arıza çıkarabilirler. Bu arızalar her ne kadar can sıkıcı olsa da üstesinden gelinemeyecek bir durum değildir. Önemli olan bilinçli müdahale ile kesin sonuçtur.

Demetevler Viessmann Servisi teknisyenleri kullandıkları aletlerden onarım yöntemine kadar hepsini profesyonel bir şekilde seçmektedirler. Bu anlamda kombi, klima ve şofbenlerinizin her türlü parça ve aksamlarına hâkimdirler. Viessmann cihazları konusunda bilgili ve sertifikalı teknisyenlerimize aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Viessmann klimanızı normal şartlarda kullanıyor ancak birden bir çalışmama sorunu ile karşılaşmışsanız birkaç kontrolü kendiniz yapabilirsiniz. Örneğin klimanıza enerji gittiğinden tam olarak emin olmalısınız. Yani elektrik arızaları klima sorunlarında ilk başta gelenler arasındadır. Priz ya da kablolarda oluşabilecek en ufak sorun klimanızın elektrik almamasına neden olabilir. Klimanın çalıştırma anahtarında bir arıza var ise kontrolü sağlanmalı ve gerekirse değiştirilmelidir. Klima ünitesinin en önemli yerlerinden kompresör arızalanmış ise çalışmayabilir. Fan motorunu da kompresöre bakılırken kontrol etme gerekir.

Eğer uzaktan kumandasından dolayı çalışmıyor ise uzaktan kumandanın pillerinin bitmediğinden emin olunuz. Eğer bundan eminseniz cihaz sinyali göndermiyor olabilir. Cihazın sinyalini engelleyecek bir şey olmadığından emin olunuz. Kumanda ayarları için ayrıca cihazın kılavuzunu okumayı unutmayınız.

Ancak yine de sorunu çözemediyseniz mutlaka çağrı merkezimizi arayınız. Demetevler Viessmann Servisi olarak Demetevler sakinlerinin Viessmann cihazlarındaki her türlü bakım ve onarım işlemlerini donanımlı servis araçlarımız ile anında kapınıza gelerek yapıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!