Ankara Demrad Servisi

Demrad Servisi

Ankara Demrad Klima Servisi sizlere klima konusunda her türlü teknik desteği sağlamaktadır. Ankara gibi geniş bir kullanıcı profili bulunan Demrad klimalarının her türlü bakım ve onarım işlemi tarafımızca profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Gerekli bakımı temizliği ve bilimum işlemleri için bizleri Ankara için tek numaramızdan aramız yeterli olacaktır.

Ankara’da yıllardır Demrad klima konusunda kullanıcılara gerekli desteği veren Ankara Demrad Klima Servisi İso 9001 belgelidir. Ekibimizdeki teknisyenlerin hepsi Demrad klimalarına aşina ve tecrübelidirler. Gerekli eğitimi almış olan sertifikalı teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile ev ya da işyerinize gelerek gerekli onarım ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Klimalarınızda yıllık bakım dahil her türlü onarım işlemini ve yedek parça gerekirse orijinal yedek parça temini ile sağlamaktadırlar. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini önde tutan firmamız sizlere kusursuz hizmet vaat etmektedir. Geçici değil kalıcı çözümlerin doğru adresi olan Ankara Demrad Klima Servisi Ankara merkez ve ilçelerin tümünde aktif olarak hizmetlerine hız kesmeden dev etmektedir.

Klimalar bazen hiç beklenmeyen anlarda aniden çalışmayı durdurabilirler. Klima konusunda bizlere her gün sayısız arıza kaydı geliyor. Bu gibi zor durumlara düşmemek için servisimizden yıllık bakım hizmeti almayı ihmal etmemenizi öneririz. Klimaların esas görevi olan sıcak ve soğuk hava verme durumu bazı zamanlar sekteye uğrayabilir. Bunun nedeninin iyi araştırılması ve sorunun kaynağını bularak onarılması gerekir.

Devrelerinde bir sorun çıkmış olabilir, kablolar ve kompresöründe arıza görülebilir ve daha pek çok parça ve aksamında problem yaşanabilir. Önemli olan arızayı hızlı bir şekilde tespit edip uygun yöntemle onarımının gerçekleştirilmesidir. Demrad klimanız soğuk hava vermiyorsa öncelikle kumandasından kış mı yaz modunda mı olduğunu kontrol edin. Modları değiştirmekte sorun yaşıyorsanız cihazın kılavuzundan yardım alabilirsiniz.

Klimanın kumandasını kontrol ettiniz ve herhangi bir sorunla karşılaşmadınız, o halde sorun Demrad klimanın filtrelerinde olabilir. Toz, kum ve kir ile tıkanan filtreler istenen sıcak havayı vermeyebilirler. Klima bakımları sırasında klimanın filtreleri de iyi bir şekilde temizlenecektir. Klimanın dış hava ünitesinde giriş ve çıkışlar vardır. Bu giriş ve çıkışlar kapalı ise istenen soğuk hava sağlanamaz.

Klima dış hava ünitesini de Ankara Demrad Klima Servisi olarak teknisyenlerimiz sizler için yapmaktadır. Klimanızdan her ne sebeple olursa olsun verim alamıyor ya da anlamlandıramadığınız bir takılma, tekleme sorunu görüyorsanız telefonla destek hattımızı arayarak yardım alabilirsiniz. Günün 24 saatinde teknisyenlerimiz sizlere telefonla destek vererek problemi çözmenize yardımcı oluyor.