Dikmen Alarko Servisi

 

Dikmen Alarko Servisi teknik birimlerimiz ile Alarko kombikazanklima ve şofben cihazlarında gerekli bakımı yapan alanında lider firmalardan birisidir. Dikmen sakinleri ise günün her saati rahatlıkla operasyon merkezimize ulaşabilmekte ve hizmetlerimizden yararlanabilmektedir.

Günlük ihtiyaçlarınızı giderdiğiniz bu cihazlardan dilediğiniz verimi almak adına yıllık bakımlarını mutlaka yaptırmalısınız. Yıllık bakımlar ise Alarko marka konusunda uzman, tüm parçaları tanıyan ekibimiz tarafından aksatılmadan yapılmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Bu anlamda sizlere zaman kaybettirmek değil zaman kazandırmak amacı ile hızlı bir şekilde hareket ediyoruz. Dikmen Alarko Servisi alanında her biri uzman gerekli eğitimleri almış sertifikalı personeli ile hızlı ve garantili işlemler sunmaktadır.

Alarko markasının merkezi ısıtma sistemleri kapsamında kazanları sıcak su sağlama adına oldukça kullanışlıdır. Alarko kazanlarda da bazen beklenmeyen arızalar ortaya çıkabiliyor. Mesela kazanın en önemli parçalarından bir tanesi brülörde bir takım arızalar kendisini gösterebiliyor.

Brülör anahtarı çalışmadığında cihaz arızaya geçecektir. Cihaza düğmesinden reset atabilirsiniz. Kazan gerek duyduğu basınca ya da sıcaklığa erişmiş olabilir. Sıcaklık ve basıncın kontrol edilmesi gerekir.

Cihaz gerek duyduğu üç fazı almıyor olabilir. Gerekli kontroller mutlaka uzman personel dahilinde yapılmalı ve yine uzman personel dahilinde müdahalede bulunulmalıdır. Bu konuda sizlere Dikmen Alarko Servisi kalite ve garantisi ile yardımcı olmaktayız.

Şofbenlerde su kaçırma durumu da karşımıza sık çıkmaktadır. Şofben içerisinde bulunan su kabının ya da diyaframın delinmesi ile beraber su sızdırma görülebilir. Dikmen Alarko Servisi uzman personelimiz dahilinde gerekirse parça değiştirilerek onarılacaktır. Isınma ve sıcak su ihtiyacını karşıladığımız kombilerde pek çok farklı arıza tipi ile karşılaşabiliyoruz.

Kombilerde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi ateşleme hatasıdır. Böyle bir arıza ile karşılaşıp karşılaşmadığınız anlamak için ilk olarak dairenizde gaz olup olmadığına, akışta bir sorun olmadığına emin olmalısınız.

Eğer gaz ile ilgili bir problem yok ise su basıncına da bakılmalıdır. Basınç da normal düzeyde ise cihazınızı birkaç defa yeniden başlatabilirsiniz. Sonuç alamaz iseniz Dikmen Alarko Servisi uzman kadromuz konu hakkında sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

25 yıldır kombi, kazan, klima ve şofben gibi cihazlarda uzmanlığını gösteren Dikmen Alarko Servisi teknisyenleri ile sizlere garantili hizmet vermektedir. Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından bir tanesi olan Dikmen mahallesinde Alarko cihaz kullanan herkese gerekli tüm bakım ve onarım işlemini garanti kapsamında vermektedir. Günün her saati Ankara için tek numarasından ulaşılabilen firmamız sizlere vakit kaybettirmeden hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Dikmen Alarko Servisi, Alarko cihazlarınıza nasıl müdahale edilmesini bilen donanımlı ve sertifikalı ekibi ile Ankara ilimizin her bir bölgesinde hizmetine devam etmektedir. Kombişofben ve klimaları ile ev ve işyerlerinde yerini alan Alarko her yıl çıkardığı son model ürünlerle beğeni ile kullanılmaya devam ediyor. Ankara’da da geniş bir dağıtım ağı bulunan Alarko’nun teknik servis ve bakım işlemleri ise Dikmen Alarko Servisi tarafından garantili bir şekilde yapılıyor.

Dikmen mahallesinin her sokak ve caddesine götürdüğü hizmetlerle haftanın 7 günü 24 saati müşterilerinin memnuniyeti ile karşılaşan firmamız bir telefon kadar yakındır. Bakım, onarım, orijinal yedek parça konularında her türlü desteği veren Dikmen Alarko Servisi Dikmen halkı mağdur kalmasın diye geceleri nöbetçi teknisyen bulundurmaktadır. Bu anlamda gecenin kaçı olursa olsun dilediğiniz an bize ulaşabilirsiniz.

Kombiklima ve şofbenlerde hiç beklenmedik anlarda arıza çıkabilir. Bu arızaların önüne geçmek adına yıllık gerekli bakımları yaptırmanız yerinde olacaktır. Firmamız sizlere her türlü desteği sağlamaktadır.

Önemli olan müşteri memnuniyeti diyen ve bu anlamda her türlü teknik servis imkânını size tanıyan servisimiz kolay ulaşılabilirliği ile de diğer firmalar arasında farkını göstermektedir. İster online, ister telefonla ister whatsapp kanalı ile teknisyenlerimizden rahatlıkla yardım alabilirsiniz.

Kombişofben ve klimalarda çok farklı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu arızaların bir kısmı kullanıcı hatası ile oluşmuş olsa da bir kısmı montaj ve üretim kaynaklı olabiliyor. Şofbenlerde en sık karşılaştığımız konulardan bir tanesi sıcak suyun geç gelmesi ya da hiç gelmemesi sorunudur. Hermetik şofbenler komponenetlerin devreye girip girmediğini anlamak adına bir süre bekler.

Bu ön bekleme genellikle kombilerde sık yaşanan bir durumdur, arıza var diye endişelenmeyiniz. Ancak bu bekleme süresini daha aza indirmek isterseniz 15 litre termosifonu lavabo altına takarak daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

Hermetik kombiler hem tüplü hem de doğalgazlı çalışacağından ev ya da işyerinizde hangi kaynaktan beslenmesini istiyorsanız ona göre servisimize bildirmeniz yeterli olacaktı. Gerekli montaj işlemleri seçtiğiniz türde olacaktır.

Su sıcaklığı aniden düşüp aniden geri normal haline geliyorsa bu da arıza sayılmamaktadır. Buradaki durum basıncın düşmesi ve geri normal haline gelmesi ile alakalıdır. Sudaki bu dalgalanmaları önlemek isterseniz eğer su regülatörü talebinde bulunabilirsiniz.

Dikmen Alarko Servisi olarak gerekli parçayı sizler için takma ve sorunu ortadan kaldırmaktayız. Kombi, şofben ya da klimanız Alarko marka ise numaramızı mutlaka ulaşabileceğiniz bir yere kaydedin. Çünkü en kapsamı, sonuç odaklı ve hesaplı Alarko Servisinin hizmetine her an ihtiyaç duyabilrisiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!