Dikmen Altus Servisi

Dikmen Altus servisi; Ankara’nın Dikmen ilçesindeki elektronik cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır. Yılın 365 günü hizmet vermekte olan Dikmen Altus servisi ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Altus buzdolabı güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir. Aynı zamanda ocak ve fırın gibi ısı yayan aletler ile buzdolaplarının yan yana olmaması gerekmektedir.

Buzdolabınızdaki motor çalıştığı halde soğutmama problemi yaşıyorsanız, makinenizin kompresörü bozulmuştur. Bu gibi durumlarda Dikmen Altus servisi ile iletişime geçerek kompresörün onarım ya da değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Altus çamaşır makinelerini kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir. Çamaşır makinelerinin kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde am dolu olarak çalıştırılması gerekmektedir.

Aynı zamanda çamaşır makinesinin kullanımı sırasında topraklama hattının bulunması; makinenizi koruyacağı gibi elektrik tesisatınızın da zarar görmemesini sağlar. Dikmen Altus servisi ile iletişime geçerek topraklama hattınızı kontrol ettirebilir ve ustalık gerektiren bu hattın onarımını sağlayabilirsiniz.

Klima cihazlarının doğru yere doğru şekilde montaj yapılması da oldukça önemlidir. Dikmen Altus servisi ile iletişime geçerek klimanızda sadece bakım ya da tamir işlemi değil kurulum ve montajın da profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Klimaların altında herhangi bir elektronik cihazın bulunması klimanızın su akıtması durumunda hem cihaza hem de tesisata zarar verebilir. Bu sebeple Dikmen Altus servisi ile görüşerek dorğu bir kurulum ve tesisatın kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan şofbenlerin ve televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıkla Dikmen Altus servisi ile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Altus markalı şofben ve televizyon cihazları için sertifikalı eğitim almış olan uzman ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde her türlü probleminizin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde sağlayabilirsiniz.

Altus markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Aynı kombiler gibi belli aralıklar ile klimalar da bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimalarınızda kiri ve tozu tutan filtrelerin temizliğini Dikmen Altus servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Filtrelerdeki toz ve kirin temizlenmesi klimalarınızın çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Kadınların mutfaktaki en büyük yardımcılarından biri Altus bulaşık makineleridir. Bulaşık makinalarının A++ olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makineleri hijyenik ve hızlı bir şekilde en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır.

Temizliği sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arıza yaşaması durumunda Dikmen Altus servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!