Dikmen Arçelik Servisi

Dikmen Arçelik Servisi, ülkemizin en köklü beyaz eşya, şofbenklima kombi ve televizyon markalarından bir tanesi olan Arçelik marka ürünler konusunda alabileceğiniz profesyonel hizmeti sunuyor. Bildiğiniz gibi geçmişten günümüze bu tip cihazlar sürekli geliştirilerek insanların hayatını en kolay hale gelecek şekilde tasarlanarak ilerlemiştir.

Teknolojiye paralel olarak üretilen son derece kullanışlı bu cihazlar için elbette uzman bir teknik servise ihtiyacınız olacaktır. Çünkü arızanın ne zaman ortaya çıkacağı bilinmemektedir. Ortaya çıktığında ise mutlaka alanında uzman bir teknisyen tarafından kontrolü sağlanmalıdır. Bunu da sizler için Dikmen Arçelik Servisi teknik ekibimiz yapmaktadır.

Arçelik cihazlar konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Dikmen Mahallesi sakinlerine 25 yıldır kesintisiz ve garantili hizmet vermekle beraber onları zor durumlarında hiçbir şekilde bekletmemekte ve anında bulundukları yere giderek hizmetimizi göstermekteyiz.

Önemli olan ortaya çıkabilecek bir arıza durumunda doğru müdahalede bulunmaktır. Uzman teknisyenlerimiz ne yaptığını bilen sonuç odaklı işlem yürüten kişilerdir. Eğitimli ve alanında profesyoneldirler. Bu anlamda sizlere teknik anlamda kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Dikmen Arçelik Servisi olarak sadece tek bir telefon ile müşterilerimize anında yardımcı olmaktayız.

Beyaz eşyalar konusunda bir takım tedbirler almaları açısından ve böylelikle cihazlarının ömürlerinin uzatılması açısından müşterilerimize teknik desteğin yanında danışmanlık desteği de sağlıyoruz. Örnek vermek gerekirse Arçelik marka çamaşır makinelerine kapasitelerinden daha fazla çamaşır yüklemesi yapmamalarını söylemekteyiz.

Bu hem makinenizi zorlayacak hem de çamaşırlarınızı istediğiniz verimde yıkamakta zorlanacağı anlamına gelmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi için Dikmen Arçelik Servisi operasyon merkezimizin çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Çamaşır ve bulaşık makinelerinde eğer tasarruf sağlanmak isteniyorsa mutlaka A++ makineler tercih edilmelidir. Eğer çamaşırlarınız az ise yıkamak yerine biraz daha birikmesini beklemenizi öneriyoruz. Böylelikle hem elektrik hem de su tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Çamaşır makineniz için kısa programlar tercih etmeye çalışmalısınız. Deterjan ve yumuşatıcı kullanırken mutlaka cihazınız için en iyi ve uygun olanı tercih etmelisiniz. Banyodaki çamaşır makinenizin ıslanmaması adına mutlaka önlem almalısınız. Ayrıca herhangi bir yangın tehlikesine karşı mutlaka topraklama hattı düzgün bir şekilde çekilmelidir. Bu konuda sizlere Dikmen Arçelik Servisi teknisyenlerimiz yardımcı olacaktır.

Arçelik markasının her ev ve işletmeye uygun kliması bulunmaktadır. Farklı kapasitelerde klimalar oldukça işlevseldir. Klimanızdan eğer verimli bir soğuk hava almak istiyorsanız mutlaka filtre temizliğine özen göstermelisiniz. Ayrıca yıllık bakımlarını aksatmamalısınız ki ortaya çıkabilecek bir parça arızasını önceden tespit ederek önlem alabilesiniz.

Dikmen Arçelik Servisi teknik birimlerimiz klimanız için gerekli tüm kontrolleri sağlayarak sıcak yaz günlerinde sizlere sorun çıkarmasının önüne geçmektedir.

Dikmen Arçelik Servisi, Arçelik beyaz eşyalara dair tüm teni problemlerde yanınızdadır. Ankara’nın en köklü teknik servisi olarak Arçelik konusunda her şeyi danışabileceğiniz, bakım ve onarım talebinde bulunabileceğiniz bir servistir.

Arçelik markası ülkemizde rüştünü ispatlamış geçmişten günümüze hala büyük bir kesim tarafından kullanılmaya devam edilen cihazlara sahip bir markadır.

Geçmişin anne babalarından sonra şimdinin çocukları bu markanın ürünlerini kullanmaktalar. Geçmişten gücünü alan Arçelik markası dünya markaları ile yarışacak kapasiteye sahiptir. Çünkü teknolojiye ayak uydurmayı çok iyi bilen firma çıkarttığı her bir yeni modelde üstüne yeni bir şeyler ekleyerek devam etmiştir.

Bu da onun dün ya genelinde adının duyulmasına neden olmuştur. Arçelik markası bu denli geniş bir yelpazeye yayılmışken elbette Ankara gibi büyük bir şehirde Arçelik markasına yaraşır bir servis de bulun maktadır.

Tıpkı Arçelik gibi gücünü geçmişten alan Ankara’nın en eski ve köklü servisi sadece bir telefon ile yanınızda. Tüm bakım ve onarım işlerinin yanı sıra orijinal yedek parça temini de yine firmamız Dikmen Arçelik Servisi tarafından sağlanmaktadır.

Beyaz eşyalar arasında en sık kullandığımız çamaşır makineleri bazı durumlarda aksaklıklar çıkarabilir. Örneğin deterjan çekmecesinin deterjan almaması, su kaçırması gibi durumlar olabiliyor. Böyle durumlarda deterjan çekmecesi su kaçırıyor ise su basıncını düşürmek gerekebilir.

Deterjan çekmecesi yerine iyi oturmamış olabilir. Onu engelleyen bir şey olup olmadığını çekmeceyi yerinden çıkararak bakabilirsiniz. Ancak çekmecede bir çatlak var ise bu konuda teknik destek almanız gerekir. Dikmen Arçelik Servisi sizlere orijinal Arçelik deterjan çekmecesi sağlayacaktır.

Mutfağın olmazsa olmazı demirbaş ürünleri buzdolapları ve fırınlardır. Buzdolabı ve fırında oluşacak arızalar gıdaların bozulmasına ve yemek yapmaya engel durumlar ortaya çıkaracaktır. Normal şartlarda fırınınızı güzel bir şekilde kullanırken birden çalışmayı durdurmuş ise bir takım kontrolleri kendiniz yapabilirsiniz. Elektriksel bir sorunun olup olmadığını anlamak için devreleri, sigortayı ve fişi kontrol ediniz.

Kullanım kılavuzuna bakarak ayarlarda herhangi bir yanlış adım atıp atmadığınıza bakınız. Eğer sorun elektrikle alakalı değil ve hala çalışmıyorsa Dikmen Arçelik Servisi teknisyenlerimizden yardım isteyiniz. Herhangi bir eylemde bulunmadan önce telefonla bizleri arayarak destek alınız. Elektrikle çalışan cihazlar olduğundan tehlike arz edebilir. Bu sebeple bilinçsiz bir harekette bulunmamanızı öneriyoruz.

Dikmen Arçelik Servisi, Arçelik marka ürünler konusunda eğitimli ve sertifikalı kişilerdir. Bu sebeple ne yaptıklarını çok iyi bilen uzmanlardır. Alacağınız teknik destek ve onarım profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Aklınıza takılan tüm sorularda arayarak bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!