Dikmen Ariston Servisi

Dikmen Ariston servisi olarak Ariston markalı tüm kombi, klima, şofben ve beyaz eşyalarınız ile ilgili her türlü montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Köklü bir kuruluş olan Dikmen Ariston servisi, ev ya da işyerlerinizdeki tüm Ariston ürünleri konusunda uzman ve yetkili kadrosu, her gün güncellenen orijinal ve garantili yedek parça stoğu ile siz değerli Dikmen halkının yanında.

Dikmen Ariston servisi siz değerli müşterilerine, Ariston markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayan hasarlar gerçekleşecektir. Bu durumun önüne geçebilmenizi sağlamak için sizlere yalnızca bir telefon mesafedeyiz. Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu yerinde çözelim.

Dikmen Ariston servisinin, servis hizmeti esnasında kullandığı tüm ürünler orijinal ve garantilidir. Cihazınız için kullanılan parçanın bir yıl içerisinde arızalanması halinde işçilik ücreti talebinde bulunulmadan yenisi ile değiştirileceğini bilmenizi isteriz.

Ariston kombinizi kullanırken yanma esnasında turuncu ya da sarı alev görmeniz halinde cihazınızı hemen kapatın. Bu durum, kombinizin gazı yakamadığının göstergesidir. Bakım zamanı gelen kombiniz için Dikmen Ariston servisini arayın, en kısa sürede bakımını gerçekleştirelim.

Ariston kombinizin bar basıncı 1.5 ile 2.0 arasında sabit olmalıdır. Cihazınızın çalışırken basınçta aşağı ya da yukarı dalgalanmalar söz konusu olduğunda bu basınç sorununun göstergesidir. Hemen Dikmen Ariston servisi merkezini arayarak uzman ekibimizden yardım alın.

Ariston kombi ürününüzde sık sık basınç düşüşü olmasının nedeni ise genleşme tankınızın bakım ya da değişim zamanının gelmesidir. Orijinal ve garantili bakım ya da değişim işlemi için hemen Dikmen Ariston servisini arayın.

Dikmen Ariston servisi olarak Ariston klimalarınızı kışın sıcak modda çalıştırırken, dış ünitesinden su damlamasının çalışma prensibinden kaynaklandığını ve normal olduğunu belirtmek isteriz. Bu durumda herhangi bir sorun olduğundan endişe duymayın.

Ariston klimanız için kesinlikle Çin malı veya markasız gaz kullanılmasına izin vermeyin. Aksi takdirde kompresörünüz bozulacak ve cihazınız kullanılmaz hale gelecektir. Dikmen Ariston Servisi merkezlerine ulaşın, cihazınız için en uygun ve kaliteli klima gazı ile sorunu ortadan kaldıralım.

Ariston klimanızın iç ve dış ünitesi yılda bir kez kontrol edilmeli, temizlenmeli ve kimyasal bakım ile bakterilerden arındırılmalıdır. Klimalarınızın bakımı için Dikmen Ariston servisinden randevunuzu alarak, kendinizi ve ailenizi hastalıklardan koruyun.

Ariston buzdolabınızdan ses geliyorsa, ancak kapak açıldığında, ses kesiliyor, kapandığından yeniden başlıyorsa iç fanlarda arıza ya da donma vardır. Bu sorunun çözümü için Dikmen  Ariston servisine ulaşın. Bizi arayın kısa sürede sorunu ortadan kaldıralım.

Ariston buzdolabınızda soğutma gerçekleşmiyor, 4-5 saniyede bir çıt çıt sesi duyuluyorsa, kompresörünüz arızalanmıştır. Cihazınız için son derece önemli olan bu parçanın, orijinal ve garantili bir biçimde değişimi için Dikmen  Ariston servisi merkezlerini arayarak uzman ekibimizden teknik destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!