Dikmen Baymak Servisi

Dikmen Baymak Servisi, günlük olarak ihtiyaçlarımızın karşılanması adına pek çok elektronik cihaza ihtiyaç duyarız. Mesela kombi, şofben, klima ve kazan gibi cihazlar ısıtma soğutma sistemleri olarak hayatımızda önemli bir yer kaplar. Nedeni ise günümüzde artık her şeyin elektronik cihazlarla rahatlıkla yapılabilmesidir.

Sıcak su, ısınma, iklimlendirme gibi işlemler sadece tek bir tuşla yapılabilmektedir. Bu sistemleri sizlere sunan pek çok marka bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Baymak olmaktadır. Baymak marka cihazlar kalitesi ile kendisini belli eden cihazlardır. Ancak elbette bakımlarının aksatılmanda yapılması ve bir parça bozulmuş ise hızlı bir şekilde orijinali ile değiştirilmesi gerekir.

25 yıllık bir deneyim ile Ankara Dikmen Mahallesinde Baymak marka ısıtma ve soğutma sistem cihaz kullanan herkese yerinde, kapsamlı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Firma olarak birinciliğimiz daima müşterinin memnuniyetidir.

Bu anlamda müşterilerimizin beklenti ve talepleri doğrultusunda sonuç odaklı işlemlere imza atmayı sürdürmekteyiz. Dikmen sakinlerinin vakit konusunda herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına ise gezici servis araçlarımız ile hareke etmekteyiz. Dikmen Baymak Servisi olarak 25 yıldır prensiplerinden ödün vermeden çözüm odaklı işlemler ile hareket eden bilinçli bir ekipten oluşmaktayız.

Dikmen Baymak Kombi Servisi

Isıtma ve soğutma sistemlerine dair tüm cihazlarınız herhangi bir arıza durumunda arıza kodları ile sizleri uyarırlar. Örnek vermek gerekirse Baymak kombinizde voltaj ikaz lambası yanıyor ise kombinize gelen voltajın düşük olduğu anlamına gelmektedir.

Voltaj sorunu nedeni ile cihazınızın ana kartı yanmış olabilir. Kombiniz için bu durum onarılabilir bir durumdur ancak tekrarlamaması açısından teknisyenlerimiz sizlere regülatör kullanımı tavsiye edebilir. Bu konuda Dikmen Baymak Servisi teknisyenlerimiz sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Dikmen Baymak Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olan Baymak klimalar da akıllı cihazlardır ve bir problem olduğunda sizleri buna karşı uyarırlar. Bunu da bir örnekle açıklamak gerekirse karşınıza sıcaklık sensörü kapalı ya da kısa devre ikaz işareti çıkabilir. Bunun anlamı klimanızın sensörünün arızalı olabileceğidir. Dış ünitede aşırı ısınma durumu ortaya çıkmış ise bu arıza kodu önünüze düşebilir. Bu konuda kullanıcı olarak yapabileceğiniz herhangi bir şey olmadığından Dikmen Baymak Servisi operasyon merkezimize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Dikmen Baymak Kazan Servisi

Tıpkı kombiler gibi günün 24 saati sıcak su sağlayabileceğiniz diğer bir cihaz da kazan sistemleridir. Kazan sistemleri konusunda da farklı arıza ikazları karşınıza çıkabilir. Mesela yanmanın sönmesi ve borularda kurumlaşma tarzında bir arıza sinyali alabilirsiniz. Bunun anlamı kalitesiz yakıt kullanımı ya da yetersiz hava olmasıdır. Kazan havasız bir ortamda ise havalandırılmalı ve fan klapesinin doğru ayarlarda olduğundan emin olunmalıdır. Bu konuda Dikmen Baymak Servisi çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Dikmen Baymak Servisi, kombi, klima ve şofben konusunda uzman kadrosu ile Baymak kullanıcılarına her türlü teknik desteği sağlamaktadır. Kombi, klima ve şofbenler günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu nedenle cihazların gerekli bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Düzenli bakımı yapılan cihazlar uzun vadede herhangi bir sorun çıkarmamaktadır. Ancak yine de elektriksel manada bir sorun yaşanabilir ya da parça arıza çıkarabilir.

Dikmen Baymak Servisi Ankara Dikmen sakinlerinin Baymak cihazlarına gerekli bakım ve onarımı gerçekleştirmektedir. Kombi ve klimalar yeteri kadar ısı vermiyorsa nedeni iyi araştırılmalı ve kalıcı çözüm uygulanmalıdır. Kombilerde sık bir şekilde karşımıza çıkan problemlerden bir tanesi kombinin çalışması ile beraber peteklerin aşırı derecede ısınmasıdır. Normal durumda su akışında bir dalgalanma söz konusu olur. Su ısınır ve soğur.

Bununun nedeni basınçtan kaynaklanır. Üç yollu vana kalorifer hattına ve musluğa gitmesi gereken suyu ayırmaktadır. Üç yollu vanada bir tıkanma söz konusu olursa aşırı ısınma görülür. Bu tıkanmanın önüne geçmek için gerekli bakımların yapılması önemlidir. Kombinizde gerekli onarım yapılmalı ve gerekiyorsa orijinal Baymak yedek parçası ile sorun çözülmelidir. Dikmen Baymak Servisi olarak Baymak kombilerinizde oluşan arızaları anında tespit edip gerekli önlemleri almaktayız

Dikmen Baymak Şofben Servisi

Kombiler gibi şofbenlerde de bir takım arızalar sizin dışınızda gelişebilir. Şofbenin esas görevi sıcak suyu aksamadan sağlamasıdır. Ancak sıcak su verimsiz bir şekilde geliyorsa tüp dedantöründe bir sorun ortaya çıkmış olabilir. Teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağlayacaklardır. Böyle bir durumda genellikle şofbenin dedantörü değiştirilmektedir. Ayrıca diyaframdan kaynaklı bir sorun da oluşmuş olabilir.

Diyafram contası kontrol edilmeli gerekiyorsa değiştirilmelidir. Tribün ya da su akış şalterinde de bir arıza oluşmuş olabilir. Şofbeninizde oluşabilecek her tür arıza için bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Baymak marka tüm cihazlarınızda olduğu gibi şofbeninizde de her türlü gerekli bakım ve onarımı yerinde gerçekleştiriyoruz. Baymak marka cihazlarınıza yıllık bakımı yapmakla beraber bakım sonrası bir yıllık da garanti vermekteyiz.

Garanti kapsamına giren cihazlarınız için bizden günün her saati destek isteyebilirsiniz. İso 9001 belgeli firmamızda çalışan teknisyenlerimizin hepsi Baymak marka kombişofben ve klimalar konusunda uzmandır. Alacağınız servis hizmeti profesyonel bir hizmettir. Ankara’nın yoğun popülasyonu olan mahallelerinden Dikmen’de Baymak marka cihaz kullanan herkese yetişmekteyiz.  Dikmen Baymak Servisi olarak kaliteli, garantili ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile hızlı bir şekilde kapınıza gelerek sorununuzla ilgilenmekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!