Dikmen Beko Servisi

Dikmen Beko servisi sayesinde her evde bulunan çamaşır makinelerinin kapağından su gelmesi gibi durumları hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Körük lastiğinin bozulması ya da körük lastiğini tutan telin kırılması en çok yaşanan çamaşır makinesi problemlerindendir.

Bu gibi durumlarda Dikmen Beko servisi ile hemen iletişime geçerek körük lastiğinin onarılmasını ya da yenisinin takılmasını sağlayabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati hizmet vermekte olan Dikmen Beko servisi ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen Beko klimaların kullanımı oldukça basittir. Klimanızın gaz kontrollerini sık sık yaptırmanız klimanızın uzun süreli kullanımı açısından oldukça önemlidir.

Gazsız çalışan klimaların kompresörleri yanabilir. Kompresörğn yanması durumunda Dikmen Beko servisi ile iletişime geçerek kompresörün değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Dikmen Beko servisi ani su ısıtıcısı olan şofbenlerin tamiratı konusunda da profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Beko markalı şofbenlerinizin tamiri ve bakımı için sertifikalı eğitim almış olan uzman kadromuz sayesinde şofbeninizde oluşabilecek her türlü problem için belediye onayı ile müdahale edebilmektedir. Aynı zamanda sadece şofben değil, televizyonlarınızda da gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Buzdolabınızdaki su akıtma problemini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Buzdolaplarında su akıtma problemi ısıtıcıların bozulması ve kapağın tam kapanmayıp buz eritmesi sebebi ile görülmektedir. Dikmen Beko servisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın ya da kapağınızın onarılmasını ve değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Sizler için Beko markalı bulaşık makinelerinde ön kapağa herhangi bir yükleme yapmanız durumunda kapağı kırabilirsiniz. Kapağınızın kurulması halinde Dikmen Beko servisi ile iletişime geçerek her türlü bakım ve onarım işlemi yaptırabilirsiniz.

Parça değişimi hizmetinde bulaşık makinenizin kontrolü yapılır. Eğer atölyeye gitmesi gerekiyorsa onayınız alınır ve atölyeye götürülen makineniz en kısa süre içinde tamir edilip tarafınıza tekrar gönderilir.

Her evin olmasa olmazı haline gelmiş kombilerin bakım, tamir, montaj, temizlik, parça değişimi gibi işlemlerini de kolaylıkla Dikmen Beko servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Kombi kullanımı sırasında bar basıncının sabit olması ve aşağı yukarı dalgalanmaması son derece önemlidir.  Bar basıncının sabit olmaması basınç problemi yaşamanıza ve kombinizin daha fazla gaz harcamasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda bar basıncını 1.5 ayarına getirmeniz her şeyin düzelmesini sağlayacaktır.

Televizyonlarınızda açılmama ya da açıkken kendi kendine kapanma, aşırı ısınma gibi durumlar yaşanabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda bilinçsiz bir şekilde televizyonun içi açılmamalıdır. Bu aynı zamanda ürünün garantiden de çıkmasına sebep olmaktadır.

Dikmen Beko servisi ile iletişime geçerek televizyonunuzun elektronik test cihazları ile kontrol edilmesini ve problemin kolaylıkla en doğru çözüm yöntemleri ile çözülmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7-24 çalışan ekibimiz ile çağrı merkezi ve mail adresimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!