Dikmen Buderus Servisi

Dikmen Buderus Servisi kombi, şofben ve kazanlarda kalitesi ile adından söz ettiren Buderus markasına dair kullandığınız her tür cihazda gerekli teknik bakım ve onarım işlemini garantili bir şekilde yapmaktayız. Isıtma sistemleri adına yoğun bir şekilde kullanılan bu cihazlar yıllık bakımları dahilinde gayet iyi bir performansta çalışmaktadır.

Ancak bazen yıllık bakımlar aksatılabiliyor. Böyle durumlarda ise pek çok parça ya da elektrik bazlı arızalar ortaya çıkabiliyor. Ankara ilimizin en yoğun yerleşim alanlarından birisi olan Dikmen Mahallesinde Buderus marka cihaz kullanan herkese günün 24 saati gerekli teknik desteği sağlamaktayız.

İso 9001 belgeli firmamıza Ankara için tek numarasından günün her saati ulaşabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde teknik servis gecikmesinden dolayı mağduriyet yaşayan müşterilerimizi bu anlamda hiçbir şekilde zora sokmuyor ve şehrin her yanına yayılmış gezici servis araçlarımız ile vakit kaybetmeden işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Buderus marka kombişofben ya da kazanınızda bir parça sorunu yaşanıyor ise sizlere Buderus markasının orijinal yedek parçalarından temin ediyor ve montajını yapıyoruz. Tüm işlemlerimiz Dikmen Buderus Servisi kalite ve garantisi ile yapılmaktadır.

Buderus marka kazanlar merkezi ısıtma sistemi kullanmak isteyenler için oldukça avantajlı olmaktadır. Kazan sistemlerinin de kurulurken dikkatli ve titiz bir şekilde çalışılması gerekir. Kazan ve brülör uyumu ileride ortaya çıkması muhtemel sorunların önüne geçmektedir. Kazanın ısıl kapasitesi, kazan tipi, kazan duman yolları gibi özellikleri önemlidir. Buderus marka kazanınızın kurulumndan yıllık bakımına, parça değişimine kadar tüm detaylarla Dikmen Buderus Servisi olarak biz ilgileniyoruz.

Kombiler konusunda da farklı arıza tipleri ile karşılaşmaktayız. Kombinin gürültülü çalışması ya da su sızdırması gibi şikâyetleri gün içerisinde alabiliyoruz. Kombiniz gürültülü çalışıyor ise kalorifer hattında bir tıkanıklık söz konusu olmuş olabilir.

Özellikle uzun vadede bakımı ve temizliği yapılmayan kombilerde gürültü sorunu ile sık bir şekilde karşılaşmaktayız. Kalorifer hattı tıkanıkları nedeniyle cihazın fazla ısınma problemi de ortaya çıkabilmektedir. Dikmen Buderus Servisi olarak gürültü probleminin kaynağını hızlı bir şekilde tespit edip gerekli bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sıcak suyu kesintisiz sağlayan cihazlardan bir tanesi de Buderus marka şofbenlerdir. Şofbenlerden istendiği ölçüde sıcak su alamayan müşterilerimiz bizlere danışabiliyorlar. Şofbeniniz suyu az ısıtıyor ise termosifonla alakalı bir sorun söz konusu olabilmektedir.

Termosifon içerisindeki rezistans zaman içerisinde su nedeniyle kireç tutabilir. Bu da suyun geç ısınmasındaki en önemli sebeplerden birisidir. Ayrıca yeterli elektrik akımı sağlanmıyor ise cihazın devri düşük kalmış olabilir. Cihazınıza gelen elektriğin de ölçülmesi gerekebilir. Bu ve bunun gibi daha pek çok problemde Dikmen Buderus Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!