Dikmen Demirdöküm Servisi

Dikmen Demirdöküm Servisi, Ankara Dikmen’de Kombi, şofben ve klimalarını Demirdöküm markasından yana kullananların her an ulaşabileceği geniş hizmet ağına sahip bir servistir.

Dikmen Demirdöküm Servisi olarak kombi, şofben ve klima konularında her türlü bakım, arıza onarım ya da yedek parça temini gibi işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Ekibimiz yıllarını bu işe adamış ve 20 yılı aşkın kombi teknik bakımı ile uğraşan profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Dikmen Demirdöküm Kombi Servisi

Kombiler 3 tiptir. Hermetik kombiler, yoğuşmalı kombiler ve bacalı kombiler. Hangi kombi türünün tercih edileceği ortama ve kullanım alanına göre değişiklik gösterebilir. Kombi alırken mutlaka profesyonel yardımı almak gerekir. Çünkü ideal bir verim ve enerji tasarrufu için ortama en uygun cihaz tercih edilmesi gerekir.

Yılların tecrübeli servisi Dikmen Demirdöküm Servisi olarak Dikmen sakinlerine kombiler konusunda geniş bir bilgi veriyor ve onları doğru yönlendiriyoruz. Böylelikle ileride ortaya çıkabilecek potansiyel arıza ve aksamalardan da kurtarıyoruz.

Kombi arızaları pek çeşitli olup doğru yöntemle hızlı ve garantili bir şekilde firmamız tarafından onarımı yapılabilir. Kombiniz çalışmıyor ise öncelikle sigorta kontrol edilmelidir ve doğalgaz vanasının açık olduğundan emin olunmalıdır. Kombinin sigortasını kapatarak 5 saniye kadar bekleyin ve yeniden açın. Sonrasında cihazın üzerindeki Reset yani R harfi bulunan tuşa basarak cihazınızı resetleyin.

Ancak resetlemeye rağmen herhangi bir sonuç alamıyorsanız Dikmen Demirdöküm Servisi teknisyenlerimize iletişime geçmenizi öneririz. Eğer kombi hiçbir suretle çalışmıyorsa elektronik kartı arızalanmış olabilir ve onarılamayacak kadar büyük bir sıkıntısı söz konusuysa yenisi ile değiştirilmelidir. Cihaz çalışıyor ancak ateşleme olmuyor ise fan motorundan şüphelenilir.

Hava akış anahtarı ya da prosestat da arızalı olabilir. Onarılması eğer onarılamayacak düzeyde ise değiştirilmesi gerekir. Cihazınızın devir daim pompası dediğimiz sirkülasyon pompası bloke olmuş ya da arızalanmış olabilir.

Kombinizi yüksek sıcaklıktan ya da alçak basınçtan korumaya yarayan Limit termik, NTC, PTC gibi parçalardan biri ya da birkaçı bozulmuş olabilir. Bu parçaların onarımı mümkün olmadığından değişmesi gerekecektir. Saydığımız tüm arızalar ortaya çıkmış olabilir ancak yine de en doğru tespit teknisyenlerimizin yapacağı kontrollerle konacaktır.

Bu sebeple arıza anında fazla detaya girmeden Dikmen Demirdöküm Servisi Ankara için tek numaramızdan bizleri arayınız. Sizlere telefonla destek vermekle beraber gezici servis araçlarımızla hızla ev ya da işyerinize gelerek sorunu çözüyoruz.

Kombişofben ve klimalarınıza dair tüm sorunlarınız için bizlere anında ulaşabilirsiniz. Garantili hizmet sunmakla beraber 1 yıl boyunca cihazlarınız garantimiz kapsamındadır.

Dikmen Demirdöküm Servisi olarak yılların denetimli kadrosu ile Demirdöküm marka kombi, klima, şofben ve kazanlarınız için yerinde müdahale ve kesin sonuç odaklı hizmet sunmaktayız. Ankara ilimizin en yoğun yerleşim alanlarından Dikmen Mahallesinde günün 24 saati aralıksız hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Sadece tek bir telefon ile anında bulunduğunuz yere gezici servis araçlarımızla gelmekte ve cihazlarınızdaki arızaya bakım-onarım işlemlerini yapmaktayız.

Ülkemizde kombi, şofben, klima ve kazanlarda en eski markalardan birisi olan Demirdöküm hemen her ev ve işletmede karşımıza çıkabilen cihazlardır. Demirdöküm cihazlar konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile sizlere orijinal yedek parça montajı da sağlamaktayız.

Hesaplı ve uygun ödeme koşulları ile TSE standartlarında hizmet veren firmamıza tüm Dikmen sakinleri Ankara için tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilir. Dikmen Demirdöküm Servisi olarak tüm onarım hizmetlerimizin arkasındayız ve bir yıllık servis garantisi de sunmaktayız.

Kombiler Demirdöküm markasının en yoğun kullanılan cihazlarının başında gelmektedir. Kombiler ile ilgili bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi cihazın ses yapması üzerinedir. Kombiniz ses yapıyor ise genellikle fan motorundan kaynaklı olmaktadır.

Bunun dışında cihazınızın devir daim motorunda bir arıza çıkmış olabilir. Haznedeki suda hava birikmesi de sesi ortaya çıkaran nedenlerden birisi olduğundan sesin kaynağını Dikmen Demirdöküm Servisi teknisyenimiz sizin için hızlı bir şekilde bulup uygun yöntemle ortadan kaldıracaktır.

Dikmen Demirdöküm Şofben Servisi

Gece gündüz demeden rahatlıkla sıcak su ihtiyacımızı karşılayan cihazlar şofbenlerdir. Bu konuda Demirdöküm markası öncül olarak kabul edilmektedir. Şofbenler konusunda da farklı şikâyetler bizlere gelmektedir. Şofbenlerde rezistans yanması dediğimiz durum genellikle elektrik kaçağı ile ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca elektrik kaçağı ile emniyet sviclerinde yanma durumu da karşımıza çıkabilmektedir. Bu durumlar hayli tehlikeli olduğundan gerekli bakım ve onarım işlemini Dikmen Demirdöküm Servisi personelimiz sizin için yapacaktır.

Dikmen Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm markasının ortamı iklimlendirme amacıyla kullanılan cihazları klimalar oldukça kullanışlıdır. Klimalar ile ilgili bizlere gelen sorunlardan bir tanesi kompresör ve iç ünite fanı normal çalıştığı halde dış ünite fanının faaliyet göstermeme durumudur.

Dış ortam sıcaklığı genellikle yüksek olduğu zamanlarda dış ünite fanı çalışmayı durdurabilir.  Ancak kompresör ve iç ünite fanı normal standartlarda çalışırken dış ünite fanı çalışmayı durdurmuş ise farklı bir arıza söz konusu olabilir, Dikmen Demirdöküm Servisi ekibimizden bu konu hakkında uzman desteği almanızı öneririz.

Demirdöküm marka tüm cihazlarınıza yıllık bakım ve temizlik işlemleri yapılırken modeli ister eski olsun ister yeni olsun orijinal yedek parça desteğini de yine firmamız Dikmen Demirdöküm Servisi sizler için sağlamaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!