Dikmen Eca Servisi

Dikmen Eca Servisi 1Dikmen Eca servisi olarak tüm kombi ve şofben tamir bakım ve servis işlemlerinizi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Tüm hizmet modellerini bünyemizde barındırmaktayız. Sizlerde dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.Dikmen Eca servisi olarak kombinizi genel bakımdan geçirmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombiniz deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli incelemeden geçirilerek sizlere geri dönüş sağlanmaktadır. Her türlü bakım işleminden geçirilen kombiniz daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olabilmektedir. Tüm bakım işlemlerimiz titizlik içinde gerçekleşmekte. İtina ile çalışmalarımızı sürdürmüş bulunmaktayız.

Yaptığımız çalışmalar ile kombinizde ileride oluşabilecek sorunları da anında tespit edebilmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile bizlere güvenilirsiniz. Kombinizde yaşanan sirkülasyon pompasının bozulması kombinize  baştan aşağı zarar verebilmektedir. Servis ekiplerimiz anında müdahalede bulunarak sirkülasyon pompasını değiştirecek ve yedek parça teminini de gerçekleştirecektir.

Eşanjör kimyasal temizleme işlemi de itina ile Dikmen Eca Servisi çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kimyasal malzemeler sadece kombinize değil tesisatınızın rahat çalışmasına da fayda sağlayacaktır.

Dikmen Eca servisi ile tüm şofben sorunlarınız çözüme kavuşmaktadır. Dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Şofbeninizde oluşan elektrikten kaynaklanan aksaklıklar ve ya kablolarda oluşan tahriş sorunları için gelişmiş yöntemlerimiz mevcuttur.  Bünyemizde yer alan bakım, onarım ve tamir yöntemleri ile kısa süre içinde sizlere gerekli çözümler üretmekteyiz. Her türlü kaliteli işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Şofbeniniz su akıtıyorsa ya da ısıtma ve su damlatma sorunu yasatıyorsa yine anında teknik müdahalemiz ile çözümler üretmekteyiz. Şofbeniniz montaj işlemi gerektiriyorsa yine ekip arkadaşlarımız doğru bir şekilde montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Güvenilir bir servis arıyorsanız Dikmen Eca servisi ekibi ile irtibata geçebilirsiniz. Her türlü işlemler için gelişmiş alt yapımız bulunmaktadır.

Şofbeniniz eskimiş ve yıpranmış ise Eca Servisi, gerekli onarım ve bakımdan geçirerek her türlü desteği sağlıyor. Şofbeninizde meydana gelen parça temini de yine bünyemizde gerçekleşmekte. Tarafımızca şofbeninize uygulanan her türlü işlem garanti sınırları içinde gerçekleşmektedir. Her türlü yedek parça teminimiz de yüzde yüz kalite standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Misyonumuzu müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş bulunmaktayız.

Bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kombi ve şofbeninizde oluşan büyük ya da küçük tüm işlemler için bizlerden destek alabilirsiniz. Uygun fiyatlar etrafında sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteyi ayağınıza getirmiş bulunmaktan dolayı mutluyuz. Dikmen Eca servisi olarak her türlü kaliteli işlemi ile hizmette sınır tanımıyoruz. Hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

Dikmen Eca Servisi kombi ve şofben gibi cihazlar konusunda ülkemizde lider markalardan bir tanesi olan Eca markasının her tür cihazını sizler için garantili bir şekilde bakım ve onarımını yapmaktadır. Ankara ilimizin en büyük mahallelerinden olan Dikmen Mahallesi sakinleri yıllardır Eca marka kombi ve şofbenleri konusunda yaşadıkları her türlü sorunda profesyonel ekibimizden destek almaktadır.

Eca marka kombi ve şofbenler yıllardır kalitesi ile hem evlerde hem de işletmelerde sık bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak elektrik ve gaz ile çalışan bu cihazlar herhangi bir kaynakta sorun yaşandığında arıza çıkarabilmektedir. Böyle durumlarda ise alanında uzman bir Eca uzmanından yardım almanız gerekir.

İso 9001 belgeli firmamızda hem kombiler hem de şofbenler konusunda deneyimli, uzman bir kadroya sahibiz. Bu anlamda bilinçli müdahale ile sizlere kesin sonuç sunmaktayız. Sadece tek bir telefon ile bulunduğunuz yere geliyor ve cihazınızda meydana gelmiş olan problemi kaynağından bularak onarıyoruz. Dikmen Eca Servisi olarak ayrıca sizlere bir yıllık servis garantisi sunuyoruz. Böylelikle bizlere ne zaman isterseniz rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Sıcak su elde etme adına en yoğun kullandığımız cihazlar şofbenlerdir. Şofbenler konusunda bizlere pek çok arıza kaydı gelebiliyor. Bunlardan bir tanesi rezistans yanması dediğimiz durumdur. Ayrıca rezistans ve termostat bağlantı klemenslerinin erimesi ile de karşılaşabiliyoruz. Hatalı montajlar bu sorunların altında yatan en büyük sebeplerdendir.

Şofbenlerin emniyet sviclerinin erimesi durumu da karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır. Kademe anahtarı arızası, bağlantı kablolarının erimesi şofbenlerde sık şekilde karşımıza çıkan arıza çeşitlerindendir. Şofbeniniz için gerekli tüm bakımları Dikmen Eca Servisi profesyonel ekibimiz yapmaktadır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının en yoğun şekilde karşılandığı cihazlardan bir tanesi de kombilerdir. Kombiler Eca markası altında farklı kapasite ve modellerde sunulmaktadır. Gaz yokluğu-ateşleme arızası dediğimiz durum ile kombi kullanıcıları sık bir şekilde karşılaşabiliyor.

Dairenizde gaz kesintisi var ya da kombide yanma olmuyor ise böyle bir arıza ile karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Bu tip arızalara karşı gerekli bakım ve kontroller Dikmen Eca Servisi uzman ekibimiz tarafından yapılacağından sorun hızlı bir şekilde ortanda kaldırılmaktadır.

Pompa arızası ise kombilerde karşılaştığımız bir başka sorundur. Kombi içerisindeki su tesisatta belirli nedenlerden dolayı dolaşamaz ise su kombi içinde dolaşacak ve bu da aşırı ısınmaya sebep olacaktır. Bu şekilde ortaya pompa sıkışması ya da devir düşmesi çıkmaktadır.

Pompa arızasının yanında tesisat arızası da kendisini gösterebileceğinden uzman biri tarafından kontrol ve bakımı yapılmalıdır. Dikmen Eca Servisi operasyon merkezimizi aradığınız takdirde Eca marka kombi ve şofbenlerinize gerekli bakım hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!