Dikmen Ferroli Servisi

Dikmen Ferroli Servisi 1Dikmen Ferroli Servisi ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin Ferroli ürünlerinde yaşadığınız her türlü sorunda bir telefon kadar uzağınızdayız. İşinin ehli Ferroli marka kombi ve şofben bakımında oldukça uzman ekip arkadaşlarımız sorunu kaynağından çözüp cihazlarınızı ilk kutu açım performansından daha ileriye taşımaktadırlar.

Dikmen Ferroli Servisi işimizi seviyoruz ve ilerde benzer sorunlarla karşılaşmamanız adına büyük titizlik ve özveriyle çalışıyoruz.Ekip arkadaşlarımız öncelikle Ferroli marka kombilerinizin bakımında şu ilkeleri asla göz ardı etmemektedir;

Öncelikle kombinizin yıllık belirli periyotlarda bakımı yapılmalı ve bu bakımlar sırayla şu şekilde olmaktadır; cihazın çalışma esnasında gerektiğinden fazla ses çıkarıp çıkarmadığı kontrol edilir ve gereken önlemler alınır. Cihazın dış gövdesinin sirkülasyon sırasında aşırı ısınma durumuna bakılır. Fazla ısınma varsa gerekli kontroller yapılır ve müşteri bilgilendirilir. Daha sonra müşterinin isteği ve bilgisi doğrultusunda işlemler uygulanır.

Cihazın sirkülasyon pompası ile sıcak suyu düzgün dağıtıp dağıtmadığı araştırılır. Gaz valfleri kontrol edilir. Cihazın ve doğalgaz boru sisteminin gaz dağıtımı gözden geçirilir. Baca fanı kontrol edilir ve gerekiyorsa temizlenir. Cihazın atık gazları doğru bir şekilde atılım yapıp yapmadığına bakılır. Bu çok önemli bir konudur. Cihazın bulunduğu alanda bu kontakt düzgün çalışmazsa olası bir afet durumunda can ve mal kaybı yaşanabilir.

Bunun için bu sirkülasyonun doğru çalışması oldukça önemli hayati bir durumdur. Cihazda arıza lambası yanıyorsa öncelikli olarak müşterilerimizin servis çağırmadan önce yapması gereken birkaç işlem vardır. Kombinin elektrik hattını tamamen kesip beklemeye alın. Ardından 5 dk bekleyin. Cihazı tekrar çalıştırın. Cihazın arıza lambası hala yanıyorsa lütfen Dikmen Ferroli Servisi ekibimizi arayarak randevu oluşturun. Kombide ateşleme hatasının olup olmadığının kontrolleri yapılır.

Ferroli marka şofbenlerinizin de tüm bakım,onarım ve arıza işlemleri de ekibimize emanettir. Şofbenlerinizin ateşlerken herhangi bir hatası bulunuyor mu ona bakılır. Şofbenlerin çalışması için son derece önemli olan elektrik toprak hattının önemi bilinerek bu önem doğrultusunda titizlikle hat yolları kontrol edilir.

Dikmen Ferroli Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin aldıkları hizmet doğrultusunda geri bildirimde bulunmaları bizim için son derece mühimdir. Bu geri bildirimler doğrultusunda kendimizi hem teknik bilgi hem de altyapı alanında geliştiriyoruz. Sizlere daha geniş ve daha hızlı bir ulaşım ağı hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Dikmen Ferroli Servisi, kombi ve şofbenlerin ne denli yaygın bir şekilde kullanıldığını bilinmektedir. Bu kullanıma paralel olarak elbette bakım ve onarım hizmeti de bir ihtiyaçtır. Ancak bu ihtiyacı giderme adına mutlaka alanında uzman bir teknik destek almak gerekmektedir.

Sizlere Ankara Dikmen Mahallesinde yıllardır olduğu gibi Ferroli marka kombi ve şofbenlerde teknik desteği ekibimiz sağlamaktadır. Yoğun bir şekilde kullanılan kombi ve şofbenler hem sıcak su hem de ısı ihtiyacının giderilmesi açısından önemlidir. Bu ihtiyaç bazen beklenmedik arızalarla giderilemeyebiliyor. Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden Ferroli kullanıcılarına garantili destek hizmet vermekteyiz.

Kombi ve şofbenler hem evlerde hem de işletmelerde günün ihtiyaçlarını giderme açısından kullanılmaktadır. Bazen hiç beklenmeyen anlarda ortaya çıkan arızalar kullanıcıların canını sıkmaktadır. Ancak biz firma olarak gece gündüz demeden müşterilerimize anında yetişiyor ve ortaya çıkan arızayı anında ortadan kaldırıyoruz.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız bu bağlamda A’dan Z’ye kapsamlı bir hizmet vermektedir. Kurulum, montaj, taşıma, yıllık bakım gibi ihtiyaçları Dikmen Ferroli Servisi kalite ve güvencesi ile gidermekteyiz.

Ferroli marka şofbenler özellikle rahat kullanımı ile dikkat çeken oldukça verimli cihazlardır. Şofbenler konusunda bizlere bir takım arıza kayıtları gelebiliyor. Arıza kodu olarak karşınıza akan su donma önlemi şeklinde bir uyarı çıkabilir.

Bunun anlamı akan suyun donmaması adına emniyet sisteminin devreye girmesidir. Öncelikle bir süre bekleyin akabinde emniyet sistemi normale dönecektir. Ancak beklemenize rağmen arıza uyarısı sönmüyor ise uzman desteği için Dikmen Ferroli Servisi merkez onarım birimimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Ferroli bir diğer kullanışlı cihazları kombilerdir. Kombinin ateşleme yaptıktan sonra sönmesi şeklinde de arıza kayıtları alabiliyoruz. Kombiniz iyonizeyi görmüyor ise böyle bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Alev kopartması ise fan motoru ve bacadan kaynaklı olarak oluşur. Bacanın yerinden çıkması ya da tam yerine oturmaması ile de bu sorun görülebilir. Şayet böyle bir arıza kodu ile karşılaşmış iseniz Dikmen Ferroli Servisi telefon numaramızdan bizleri arayarak konu ile ilgili uzman desteği talep edebilirsiniz.

Kombilerle ilgili bir başka şikâyet ise geç devreye girmesidir. Kombinin fan motoru kirlenmiş ise böyle bir sorunla karşılaşılabilir. Ayrıca dış hava sensöründe bir arıza var ise kombi devreye geç girebilir. Fan motoru üzerindeki kelebek tapası mevcut ise yine aynı sorun çıkabilir. Gerekli bakım ve arıza tespiti Dikmen Ferroli Servisi ekibimiz tarafından yerinde yapılacak ve kombiniz için gerekli onarım gerçekleştirilecektir. Bu ve benzeri tüm şikâyetlerinizde günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!