Dikmen Hotpoint Servisi

Dikmen Hotpoint Servisi 1Dikmen Hotpoint Servisi olarak hotpoint marka beyaz eşya cihazlarından olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma cihazı, derin dondurucu, fırın gibi ürünlerinizin bakım ve onarımını teknolojinin en son verdiği imkanları kullanarak müdahalelerde bulunan bir teknik servistir.

Hotpoint markasının beyaz eşya anlamında pek çok modelinin servis ve kurulum işlerini yapan firmamız bu konuda da çalışanlarına da sürekli olarak yenilenen ve güncellenen eğitimler vererek, onları da hazır şekilde tutmaktadır.

Beyaz eşya grubuna giren tüm cihazlarınız yerinde müdahale ile onarılamaz ise atölyemize getirilerek son teknoloji cihazlarımız ile baştan sona test edilmektedir. Dikmen Hotpoint Servisi olarak yapılan testler sonucu sizinle paylaşılarak en ekonomik çözümler üzerinde ortak karar alınmaktadır.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin bilgisi ve onayı olmadan kesinlikle cihazlarınıza müdahale edilmemekte ve parça değişim işi yapılmamaktadır. Bu uygulamalarımıza sayesinde bölgede çok takdir edilen ve buna paralel olarak da müşteri memnuniyeti sağlayan tek firmayız.

Dikmen Hotpoint Servisi olarak 25 yıldır kaliteli ve dürüst hizmet vermemizi müşterilerimiz ile bir aile bağı içerisinde olmamıza borçluyuz. Bu konuda da hiçbir zaman taviz vermemekteyiz.

Dayanıklı ve sağlam cihazlar olarak dünya çapında ün yapan hotpoint marka beyaz eşya cihazları, istemesek de bazen arıza verebilir. Arıza durumları ile karşılaşmamak için Dikmen Hotpoint Servisi olarak tavsiyemiz, cihazlarınızın kullanım kılavuzlarına göre kullanılması ve yıllık olarak periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılmasıdır.

Web sitemiz üzerinden sanal müşteri temsilcilerimiz ile bağlantıya geçerek sorunlarınızı iletebileceğiniz gibi çağrı merkezimi de arayarak sorunlarınızı iletebilirsiniz. Buzdolaplarınız da bazen ısıtıcı arızası verebilirler. Bu arızalar meydana geldiğinde hotpoint marka cihazınız soğuma yapmaz.

Soğutma yapmamasının bir diğer nedeni ise kart arızası da olabilir. Kart ile ilgili sorunlar da oluştuğu zaman buzdolabınız soğutma işlemi yapmaz. Parça bazlı oluşan bu arızalar da mutlaka Dikmen Hotpoint Servisi ile iletişim kurarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman çalışanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçip, sorununuzu yerinde çözecektir.

Kurumsallık anlayışını benimseyen, bu anlamda çalışanlarına da sürekli eğitimler veren Dikmen Hotpoint Servisi, böylelikle de müşteri memnuniyetini de maksimumum seviyede tutmaktadır.

Hemen hemen tüm evlerde kullanılan bulaşık makinelerinde de sık sık rezistans arızası, su seviyesi anahtarı arızası, beslenme hortumu delinmesi gibi arızalar meydana gelmektedir. Bu tip arızalarda da teknik servisimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.

Mutfaklarımızda kullanılan buzdolabı ve fırınları asla yan yana koymayınız. Çünkü bu cihazlar birbirlerinden olumsuz olarak etkilenebilirler. Bir tanesi soğutma yaparken bir tanesi de ısıtma yapmaktadır. Bu durum zamanla arızaya sebebiyet vermektedir.

25 yıllık bir deneyim sayesinde müşterilerimize Hotpoint marka beyaz eşyalar konusunda kapsamlı bir şekilde bakım, temizlik, onarım hizmeti sunmaktayız. Dikmen bölgesindeki her türlü sorununuzda günün her saati bizlere, yani Dikmen Hotpoint Servisi personellerine ulaşarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!