Dikmen Klima Servisi

Dikmen Klima Servisi 1Dikmen Klima Servisi Ankara Dikmen Mahallesi sakimlerinin her türlü klima işlemlerini yapmaktadır. Klima bakım, onarım ve orijinal yedek parça konusunda markası ne olursa olsun kullanıcılarının cihazlarına gerekli özeni göstermektedir.

Ankara’da geniş hizmet ağı ile klima modellerinde her türlü arıza tespit ve onarım işlemlerini yapıyoruz.

Ankara’da profesyonel ekibi ile yıllardır hizmet veren Dikmen Klima Servisi hızlı ve kesin sonuç odaklı işlem yaparken aynı zamanda ekonomik hizmet verir, bütçenize zarar vermez.

Öncelikle müşteri memnuniyetini önemseyen ve yoluna bu prensiple çıkan Dikmen Klima Servisi yıllardır herkese kaliteli klima servisi sunmuştur, sunmaya da devam etmektedir. Çünkü bilinçli yaklaşım ile kurumsal hizmet anlayışı bunu gerektirmektedir.

Servisimiz son teknoloji ekipmanlar sahiptir. Dikmen Klima Servisi her an yanınızda ve teknik desteğe hazır personelleri ile Ankara’da fark yaratmaktadır. Servislerin geç geldiğine dair şikâyetleriniz artık Dikmen Klima Servisi ile bitecek. Ankara’nın her yerinde gezen servis araçlarımız Dikmen bölgesinde de faal bir şekilde çalışmaktadır.

Servisimiz size en yakın lokasyondaki aracı gönderir, zaman kaybetmeden onarım işlemini yapar. Böylelikle zamanınız boşa harcanmamış olur. Ankara’nın yıllardır tercih ettiği Dikmen Klima Servisi günün her saati sizlere hizmet vermektedir.

Klimaların çok parçalı, komplike cihazlar oldukları bilinmektedir. Bu anlamda diğer elektronik cihazlar gibi düzenli bakım isterler. Düzenli bakım yapılmadığı zaman cihazda teklemeler ya da bozulmalar ortaya çıkabilir.

Senede 1-2 defa yapılacak düzenli bakım ile klimanızı yıl içinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Klimalar ev ve işyerlerinde aktif olarak çalıştırılan, soğutma işlemi ile ortamı rahatlatan cihazlardır.

Klimaların pek çok ayarı bulunmaktadır. Bu ayarlar standart şekilde servis tarafından yapılmıştır. Klimanız aniden çalışmayı durdurdu ise öncelikle güç kaynağını kontrol etmelisiniz.

Elektrik geliyor mu sigortada sorun var mı bu kontrolleri sağlamalısınız. Priz, kablo, sigorta gibi elemanlar ilk bakacağınız yerler olmalıdır. Fan motoru ya da kompresörde bir arıza çıkmış ise teknik bir müdahale gerekecektir.

Kompresör ya da fan motorunda bir arıza varsa ve değiştirmek gerekecek ise teknisyenlerimiz orijinal yedek parça ile değişimi yapacaklardır. Ayrıca klimanızın uzaktan kumandasını da kontrol etmeniz gerekir. Kumandanın pilleri bitmiş ise ya da sinyal gönderemiyor, alamıyor ise müdahale etmek gerekir.

Klimanızın neden çalışmadığını tam anlayamadıysanız herhangi anlamadığınız bir müdahalede bulunmayınız ve hemen Dikmen Klima Servisi teknisyenlerimizle irtibata geçiniz. Dikmen Klima Servisi olarak bizlere Ankara için tek numaramızdan ya da web sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!