Dikmen Kombi Servisi

Dikmen Kombi Servisi 1Dikmen Kombi Servisi, Ankara Dikmen’de kombi adına ne tür işlem varsa hepsini garantili bir şekilde yapan yılların firmasıdır. Kombiler markası ne olursa olsun sıcak su sağlamak ve ortamı ısıtmak gibi görevleri vardır.

Birbirinden farklı markalarla çıkan kombiler yıllık bakımları yapıldığı takdirde hiçbir sorun çıkarmadan aylarca aktif olarak çalışabilirler.

Kombilerin ortaya çıkardığı sürpriz arızalarla karşılaşmak istemiyorsanız bakımların düzenli bir şekilde yapıldığından emin olmalısınız.

Dikmen Kombi Servisi Ankara’nın Dikmen mahallesinde kombi adına ne tür bir ihtiyaç var ise hepsini karşılamaktadır. Bakım, arıza tespit, onarım, orijinal yedek parça temini ve akla gelebilecek daha pek çok teknik desteği sağlamaktadır.

Ankara geniş bir yerleşim alanına sahiptir. Ülkemizin başkenti ve en büyük şehirlerinden birisi olan Ankara’da zaman tasarrufu da son derece önemlidir. İnsanlar günlük koşturmalarında ekstra zaman harcamak istemezler.

Bu nedenle kombileri arızalandığında tüm gün servis bekleme gibi bir lüksleri olmayacaktır. Bunun farkında olan Dikmen Kombi Servisi Dikmen’deki müşterilerini bekletmemek adına 24 saat gezici servis araçları ile hizmet vermektedir.

Önemli olan müşteri diyen firmamız 25 yıldır bu prensiple hizmetlerine devam etmektedir. Dikmen’in her cadde ve sokağına hızlı bir şekilde varan servisimiz güler yüzlü ve sonuç odaklı personeli ile sizlere bir teknik servisten beklediğiniz her şeyi sağlamaktadır.

Kombilerimiz özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullandığımız cihazlardır. Kombilerimizden verim alabilmek için yıllık bakımlarının yaptırılması gerekir. Yıllık bakımı yapılan kombiler yıl içerisinde minimumda sorun çıkarmaktadır.

Dikmen Kombi Servisi olarak müşterilerimizin kombilerine garantili bakım yapıyor ve yıl içerisinde sorun yaşamamalarını sağlıyoruz. Kombi eğer çalışmayı durdurmuş ise birkaç kontrolü kendiniz yapabilirsiniz.

Kombiye enerjinin tam olarak geldiğinden, gaz vanasının açık olduğundan ve sigortaların atmamış olduğundan emin olmalısınız. Kombiniz yaz ve kış ayarları ile istenen hava sirkülasyonunu sağlamaktadır.

Kombi ayarlarınız eğer doğru bir şekilde ayarlanmış ise ve hala bir sonuç alamıyorsanız hemen Dikmen Kombi Servisi olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size en yakın servis aracımızı gönderecek ve hiç zaman kaybetmeden cihazınıza gerekli bakımı yapacağız.

Ankara için tek numaramızdan bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Kombi markanız ne olursa olsun orijinal yedek parçalarımız ile sorunu doğrudan çözüyoruz. Yıllık bakımlar dahil aklınıza gelebilecek her türlü bakım ve onarımı yapan firmamız İso 9001 belgelidir.

Ayrıca en iyi servis ödüllü olan firmamız sertifikalı personelleri ile dün olduğu gibi bugün de görev başında sizlerin çağrılarını beklemektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!