Dikmen Lambert Servisi

Dikmen Lambert Servisi 1Dikmen Lambert servisi; Ankara’nın Dikmen semtindeki İmmergas kombi kullanıcıları için 7-24 servis hizmeti sağlamaktadır.

Sizler için hiç her saat çalışan ve kombinizin en ufak problemi için bile harekete geçmeye hazır olan profesyonel ekibimiz belediye tarafından onaylıdır. Aynı zamanda Lambertmarkalı kombiler için sertifikalı eğitim almış olan ekibimiz sizlere en iyi ve en hesaplı hizmet garantisi de vermektedir.

Peteklerde üstten sıcak su girişinin alt çaprazdan da çıkışının olması en doğru bağlanma şeklidir. Bu sayede sıcak su tüm petekte dolaşıp, etrafını ısıtır. Lambert kombinizin bakımını ve peteklerinizin bakımını yaptırdıktan sonra doğru bir şekilde bağlanan petekler sayesinde yıl boyu verimli bir şekilde kullanabilir ve gaz tasarrufu yapabilirisiniz.

Kombinizin bakımı ve temizliği işlemleri için de Dikmen Lambert servisi ekibi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde kombi yardımı alabilirsiniz.

Yoğuşmalı kombilerin tahliye borularından zehirli su akmaktadır. Bu su son derece tehlikelidir ve kesinlikle temas edilmemesi gerekmektedir. Bu sebeple yoğuşmalı kombinizin tahliye borusunun profesyonel bir şekilde banyoya bağlanması gerekmektedir.

Dikmen Lambert servisi ile iletişime geçerek yoğuşmalı kombinizin tahliye borusunun banyoya bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede atık su ile karşılaşmadan ve temas etmeden tahliye edilmesini sağlayabilirsiniz.

Lambert yoğuşmalı cihazların yanı sıra peteklerin de nasıl bağlandığı kombinizin verimli çalışması açısından oldukça önemlidir. Doğru bağlanmış peteler yıl boyu sorunsuz bir şekilde çalışır ve kombinizin de fazla gaz yakmasını engeller. Bu sebeple Dikmen Lambert servisi ekibi gibi profesyonel bir ekiple anlaşarak peteklerinizin doğru bir şekilde bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ev, iş yeri, okullar, sanayi, kurumlar ve daha birçok yerde kullanılan kombiler hem sıcak su hem de kaloriferlerin ısımasını sağlamaktadır. Eski tip kombilerin kullanımı hala yaygın olsa da Dikmen Lambert servisi ekibi olarak bacalı kombilerin kullanımını müşterilerimize önermiyoruz.

Ancak bacalı kombilerin kullanımına devam edilecekse bazı konularda dikkatli olunması çok daha sağlıklı bir kombi kullanımı sağlayacaktır.

Bacalı kombiler zarar görebileceği ve içindeki havayı bulunduğu ortama verebileceği için insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu sebepleLambert markalı yoğuşmalı ya da hermetik cihazların kullanılması çok daha doğru olacaktır.

Ancak bacalı kombilerin kullanımına devam edilecekse bacanın uzunluğu 3 metreyi geçmemeli ve kesinlikle ortamda menfezlerin bulunması gerekmektedir. Menfezler dışarıdan içeriye temiz hava girişini sağlamaktadır. Menfezlerin önünün açık olması bacalı kombilerin tehlikesini azaltmaktadır.

Yoğuşmalı ve hermetik cihazlar kullanım kolaylığı ve sağlıklı oluşu sebebiyle Dikmen Lambert servisi ekibi olarak önerdiğimiz cihazlar arasında yer almaktadır. Yoğuşmalı ve hermetik cihazların hem kullanımları hem de bakımları bacalı cihazlara göre çok daha kolaydır.

Ancak yoğuşmalı kombilerin kullanımında da dikkat edilmesi gerekilen bazı hususlar vardır. Lambertmarkalı yoğuşmalı kombilerinizin tahliye borularının doğru kurulumu oldukça önemlidir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!