Dikmen Regal Servisi

Dikmen Regal Servisi 1Regal markası olarak dünya standardının çok üstünde üretim yaparak piyasaya sunduğumuz ürünlerimizde zaman zaman siz değerli müşterilerimiz sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Regal ürünlerinde karşılaşacağınız problemler için anında Dikmen Regal Servisi`mize haber vermenizi rica ederiz. Servis ekibimiz oldukça güçlü ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Bu nedenden ötürü içinizde herhangi bir şüphe olmadan gönül rahatlığıyla yardım isteyiniz. Yardım isteyebileceğiniz ya da karşılaşabileceğiniz çeşitli sorunları aşağıda sizler için birkaçını sıraladık;

▶Buzdolabı contasının altındaki plastik kırıldı. Bu saatte servisi arasam gelir mi?

Dikmen Regal Servisi`miz haftanın her günü 7/24 hizmet vermektedir. Ekip arkadaşlarımıza ulaşıp sorunu ilettiğiniz takdirde en kısa sürede buzdolabınızın kırılan parçasını orijinaliyle değiştireceklerdir. İyi günler dileriz.

▶Televizyonum çalışmıyor. Servis ücretiyle ilgili aklımda sorular var. Uzun mesafe ya da kısa mesafe servis ücretinde bir değişikliğe sebebiyet veriyor mu?

✔ Televizyonunuzun çalışmamasının birçok sebebi olabilir. Kumanda pili çalışmıyordur veya açma tuşu arızalıdır. Bunu net bir şekilde belirleyip size yardımcı olmamız için lütfen en kısa zamanda Dikmen Regal Servisi’ ne haber verin. Servis ücretimiz kısa ve uzun süre mesafede değişiklik göstermemektedir. Fakat tamir gereken arızalarınızda servis ücreti alınmamaktadır.

▶Katı meyve sıkacağımın bıçağı kırıldı. Nasıl temin edebilirim?

✔ Dikmen Regal Servisi çağrı merkezini arayıp katı meyve sıkacağınızın modelini söyleyerek sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz en kısa sürede size ulaşacaktır.

▶Regal ocağımda gaz sızıntısı var. Nasıl yardımcı olabilirsiniz bana?

✔ Dikmen Regal Servisi irtibat numaralarını arayarak gerekli ve yeterli bilgiyi alabilirsiniz. Bu süreyi uzatmayın çünkü gaz sızıntısı ciddi bir problemdir ve ihmale gelmez.

▶İnternet üzerinden Regal marka derin dondurucu aldım. Garantisinin başlatılması için illaki servis çağırılması gerekiyor mu ve herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

✔ İster internet üzerinden isterseniz bayiliklerimizden ürün alın aldığınız ürünlerin garantisinin başlatılması için mutlaka servis ekibimize haber vermeniz gerekmektedir. Ürünlerin garantisinin başlaması için ekibimiz arkadaşlarınca herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Bu ve bunun gibi pek çok şikayetlerinizde Regal marka kombi,klima ve beyaz eşyalarınızda Dikmen Regal Servisi her zaman yanınızdadır. Siz değerli müşterilerimizin yaşadıkları her türlü sorunda sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!