Dikmen Siemens Servisi

Dikmen Siemens Servisi 1Dikmen Siemens Servisi ile cihazlarınızda bozulma derdi yok, işlerin yarım kalma sıkıntısı yok. Ankara’nın en köklü Siemens servisi şimdi bir telefon kadar yakın. Siemens ev aletlerinin her birinde ayrı bir uzmanlığı bulunan ekibimiz Ankara’nın en kalabalık mahallelerinden Dikmen ilçesinde 7 gün 24 saat hizmete hazırdır.

Beyaz eşya denilince akıllara ilk gelen markalardan birisi olan Siemens bu konuda her bölgeye yayılmış ürün ağı ile hizmet vermektedir. Siemens kullanmayı tercih eden Ankaralıların ise dün olduğu gibi bugün de Dikmen Siemens Servisi yanındadır. Siemens’in geçmişten günümüze pek çok modeli kullanıcılar ile buluşmuştur.

Bu modellerin her biri farklı çalışma kapasitesine sahiptir. Siemens konusunda uzman ekibimiz sizlerin hangi model olursa olsun cihazınızla ilgilenmektedir. Oluşabilecek arızaların yanı sıra yıllık düzenli bakım servisini de teknisyenlerimiz yerine getirmektedir.

Siemens klimaları uzaktan kumandalı ve programlanabilir özellikleri ile öne çıkan cihazlardır. Yıllık en az bir kez Dikmen Siemens Servisi tarafından bakım yapıldığı takdirde genellikle bir sorunla karşılaşılmaz. Ancak bir takım durumlarda bazı arızalar kendiliğinden ortaya çıkabilir. Örneğin fan çalıştığı halde kompresör çalışmıyorsa bu ciddi bir sorundur. İç ünite karı dediğimiz parça hasar almış ise genellikle böyle bir durumla karşılaşıyoruz.

İç ünite ve dış ünite birlikte kombin bir şekilde çalışırlar. Bu ortak çalışma aradaki devrelerin bozulması, bağlantıda bir hata ile aksayabilir. Bu anlamda klima çalışmayı bırakacaktır. Kompresör sargılarında bir aşınma, hasar var ise değiştirilmesi gerekecektir. Sizlere orijinal Siemens yedek parça sunan Dikmen Siemens Servisi isimli firmamız gerekli yedek parça teminini anın da yapacak ve cihazınız kusursuz bir şekilde çalışacaktır.

Siemens Kurutma Makinesi 

Siemens’in sık tercih edilen bir diğer ürünü de kurutma makineleridir. Kurutma makinelerine dair klasik bazı şikâyetler Dikmen Siemens Servisi olarak bize gelebiliyor. Kurutma makineleri belirli bir program dahilinde çalışırlar. Eğer program takılıyor ise nedenine bakmak gerekiyor. Öncelikle cihaz içerisinde bulunan filtrelerin temizlenmesi gerekiyor ki program sağlıklı bir şekilde çalışabilsin. Ayrıca su haznesi içinde birikmiş olan suyun da boşaltılması gerekiyor.

Bu işlemlerden sonra program çalışmıyorsa Dikmen Siemens Servisi bünyesinde görevli teknisyenlerimizden yardım talep ediniz. Eğer kurutma makinenizdeki filtre göstergesi yanıp sönüyor ise hava filtresi tıkanmış ya da hava çevrim sisteminde bir arıza var demektir. Cihazın içerisindeki filtreleri temizleyiniz. Bu şekilde sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Ancak makinenizde anlamadığınız noktalar olursa bizi Ankara için tek numaramızdan arayabilirsiniz. Size en yakın servis aracımızı yollayarak hiç zaman kaybetmeden Siemens marka cihazınızın onarımı yapılacaktır. Dikmen Siemens Servisi, Dikmen bölgesindeki profesyonel teknik desteğiniz…

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!