Dikmen Vaillant Servisi

Dikmen Vaillant Servisi 1Dikmen Vaillant Servisi, kombi ve şofbenlerde sık bir şekilde tercih edilen Vaillant markasına dair tüm cihazları garantili bir şekilde onarmakta, yıllık bakımını yapmakta ve size ilk günkü performansı ile teslim etmektedir.

Ankara’nın tüm bölgelerinde olduğu gibi Dikmen Mahallesinde de çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir. Yılların verdiği deneyim ile teknisyenlerimiz şofben ve kombilerde profesyonel çözümler sunmaktadır.

Önemli olan doğru müdahale ile kesin çözümdür. Ayrıca bu çözümün geçici değil kalıcı olması gerekir. Kombilerin özellikle kış aylarında ne denli yoğun kullanıldığı düşünüldüğünde herhangi bir arızada günlük işlerin aksaması kaçınılmaz olacaktır.

Kombileriniz için yılda en az bir defa yaptıracağınız bakım ile uzun vadede hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız. Cihaz markanız Vaillant ise sizlere günün 24 saati bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız.

Kombi ve şofbenlerin en büyük özelliği ısı vermesidir. Hem ısıtma hem de sıcak su alanında ihtiyaç duyduğumuz bu ürünlerin düzgün bir şekilde çalışması beklenir. Eğer cihazlar düzgün bir şekilde çalışmıyorsa altında yatan sebeplere bakmak gerekir.

Kombinizin yeteri kadar ısıtmadığını düşünüyorsanız öncelikle bakılması gereken yer radyatör vanaları olacaktır. Radyatör vanaları açık ve bir sorun görünmüyor ise radyatörden kombiye gelen dönüş borularında bir tıkanıklığın olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Temizlik işlemini ekibimiz sizler için yapmaktadır. Eğer bir yedek parça kullanılacak ise personelimiz sizlere Vaillant’ın orijinal yedek parçalarını temin etmektedir. Bu anlamda cihazınızda bir uyum sorunu çıkmayacak ve eski performansında çalışmaya devam edecektir.

Şofbenler ise en küçük evlerden en büyük işletmelere kadar sıcak su sağlama adına tercih edilen en aktif cihazlardır. Şofbenlerin sıcak su vermesi için öncelikle enerjinin doğru bir şekilde gelmesi gerekir. Şofbenin siviclerinde meydana gelebilecek bir aksama suyun ısınmamasına neden olur. Cihazınızın kademe anahtarında bir sorun çıkmış ise yine suyun ısınması zor olacaktır.

Bu tip sorunların üstesinden gelmek ve yaşamamak adına yıllık bakımları düzenli olarak yaptırmanızı öneririz. Dikmen’de yıllık bakım almak için Dikmen Vaillant Servisi firma numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Teknisyenlerimiz vakit kaybetmeden Dikmen’in hangi sokağı, caddesi olursa olsun servis araçları ile gelmektedir.

Dikmen Vaillant Servisi olarak işlemlerimizi garantili bir şekilde yapmaktayız. Yani cihazınıza müdahale edip arızayı ortadan kaldırdığımız andan itibaren bir sene boyunca cihazınız bizim garantimiz altında olmaktadır.

Ayrıca orijinal yedek parça konusunda da bizden tam destek alırsınız. Dikmen’de Vaillant cihazları hakkında tam donanımlı, hızlı ve ekonomik bir servis arıyorsanız 25 yıllık deneyimimizden yararlanabilirsiniz.

Dikmen Vaillant Servisi olarak Dikmen sakinlerine Vaillant marka kombi ve şofbenler konusunda garantili hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kombi ve şofbenler ısınma ve sıcak su alma adına oldukça yoğun kullandığımız cihazlardır. Vaillant ise bu tür cihazlarda lider markalardan bir tanesidir.

Hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılan bu ısıtma sistemi cihazlar bazen hiç beklenmedik anlarda arıza çıkarabilir, bozulabilirler. Cihazlarınızın uzun vadede sorunsuz bir şekilde çalışması adına mutlaka yıllık bakımlarının yapılması gerekir. Vaillant marka kombi ve şofbenlerinizde Ankara ilimizin her ilçe ve semtinde olduğu gibi Dikmen bölgesinde de biz garantili bakımlar yapmaktayız.

İso 9001 belgeli firmamızda alanında uzman teknisyenler istihdam etmektedir. Bu anlamda sizlere sunacağımız her tür bakım onarım işlemi profesyonel bir şekilde olmaktadır. Vaillanat marka cihazlarınıza eğer bir parça gerekir ise bunu da atölyemizde bulunan orijinal Vaillant marka yedek parça sayesinde yapmaktayız.

Ayrıca teknolojik test cihazlarımız ile bakım onarım sonrası cihazlarınızı test ediyor ve tam verim aldığınızdan emin oluyoruz. Dikmen Vaillant Servisi ekiplerimize günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kombiler ile ilgili gün içerisinde bizlere pek çok arıza kaydı gelmektedir. Aldığımız şikâyetlerden bir tanesi kombinin yeterli ısıyı sağlamamasıdır. Öncelikle kombi termostat ayarı doğru bir şekilde yapılmış mı bakmak gerekiyor. Dönüş hattı filtre tıkanması bir diğer ısı alamama etkenidir. Gerekli bakımın yapılması ve filtre tıkanması var ise temizlenmesi gerekir.

Kombiler mekanik pek çok parçadan oluşan cihazlardır. En ufak teklemede sistemde büyük arızalar çıkarabilirler. Petek ve boru hattı temizliği de mutlaka yapılmalıdır. Kombinize yıllık bakım çerçevesinde hem genel temizlik hem de gerekli parça kontrolleri ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Dikmen Vaillant Servisi personelimiz bilinçli müdahale ile cihazınızdaki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Sıcak su sağladığımız Vaillant marka şofbenler de yıllık bakımları dahilinde oldukça kullanışlı cihazlardır. Şofbenler konusunda da günlük olarak bizlere bazı arıza kayıtları gelebilmektedir.  Şofben çalışmıyor şikâyetiniz varsa konu gaz ile alakalı olabilir.

Şofbene gaz gelmiyorsa gaz vanası kontrolü yapılmalıdır. Gaz valfi arızası ortaya çıkmış olabilir. Gaz valfi bakımı profesyonel kadromuz tarafından yapılmaktadır. Şofbeninize elektrik gelmiyor ise elektronik kart arızası da ortaya çıkmış olabilir. Vaillanat marka şofbeninize gerekli tüm bakımlar ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Dikmen sakinlerine günün 24 saati aralıksız hizmet veren Dikmen Vaillant Servisi firmamız Ankara için tek numarasından rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır. Gezici servis araçlarımız ile Dikmen Mahallesinde her sokağa hızlı bir şekilde geliyor ve Vaillant kombi ya da şofben kullanan herkese yardımcı oluyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!