Dikmen Vestel Servisi

Dikmen Vestel Servisi 1Dikmen Vestel Servisiolarak yılların tecrübesi ve müşterilerimizin bize olan sarsılmaz güveniile geçmişte olduğu gibi bugün de işimizi titizlikle yapmaya devam etmekteyiz.

Vestel Klimalarınızla ilgili değerli müşterilerimize gerek bakım esnasında gerekse genel bilgilendirme mahiyetinde birtakım bilgileri her zaman ulaştırmaya çalışmaktayız. Dikmen Vestel Servisi olarak Vestel Klimalarınıza senede en az iki defa olmak üzere bakım ve filtre temizliği yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.

Klima gibi yüksek teknolojiyle donatılmış Vestel ürünlerinde Çin malı kalitesiz gaz kullanmayınız. Vestel Klimanın kompresörü bozulur ve cihazınız geri dönüşümü olmayan bir yola girer.

Vestel Klimalarınız Dikmen Vestel Servisi tarafından montajını yaptırırken matkap değil karot makinesi kullanılmasına dikkat ediniz. Bu sayede klimanız duvara düzgün bir şekilde monte edilecektir ve duvarınız en az hasarla klima montaj işinden kurtulacaktır.

Vestel Klimalarınızda cihazı alırken ozon tabakasına en az zarar veren ürünü tercih etmenizde büyük fayda vardır. Örneğin R22 gazlar doğaya aşırı derecede zarar verirken 410 gazlar daha az zarar vermektedir.

Vestel Klimaların kullanımı esnasında gaz kontrolleri kullanıcılar tarafından sık sık kontrol edilmelidir. Yeterli gazı olmayan veya sıfır gazla çalışan Klimaların kompresörü bozulur ve cihazınız geri dönüşsüz bir şekilde kullanılamaz hale gelir.

Kullanım alanında soğuk modda çalıştırılan klimanın karşısına yakın oturmak birtakım sağlık sorunlarına ve özellikle yüz felcine sebebiyet verebilir. Klimalarınızda kullanım kılavuzuna özen göstererek kullanım sağladığınız halde birtakım sıkıntılar yaşıyorsanız en kısa zamanda Dikmen Vestel Servisini arayarak arıza kaydı için randevu oluşturabilirsiniz.

Vestel marka kurutma makinelerinde çamaşırların nemli kalması, çalışırken aşırı sesli çalışma ya da hiç çalışmama problemleriyle karşılaşıyorsanız öncelikli olarak cihazın kullanma kılavuzunu dikkatli şekilde kontrol etmelisiniz. Kullanma kılavuzunda yazan bilgiler arızanız hakkında size birtakım yönlendirmeler sağlayabilir.

Vestel marka çamaşır makinelerinde çamaşırların yeteri kadar durulanamaması problemi ile karşılaşıyorsanız bu büyük ihtimalle cihazınızın uygun programda çalışmadığından kaynaklanıyordur. Cihazınızı uygun programda çalıştırdığınızdan emin olunuz.

Çamaşırlarınız makineden lekeli şekilde çıkıyorsa makineyi düşük ısıda kullanıyor olabilirsiniz. Cihazın kullanma kılavuzuna bakarak hangi çamaşır tipi için hangi programın uygun olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Vestel marka buzdolaplarında yeteri kadar soğutmama ya da dondurmama problemi yaşıyorsanız ve bunun yanında belirli aralıklarla dolabınızdan çıt çıt sesi geliyorsa büyük ihtimalle cihazınızın kompresörü bozulmuştur. Kompresör kontrolünün sağlanması için Dikmen Vestel Servisi ekipleriyle iletişime geçiniz.

Vestel marka televizyonlarınızda kaliteli görüntü alınamama ekranda karıncalanma çalışırken sesli çalışma veya hiç çalışmama problemleriyle karşılaşıyorsanız cihazın ana kartında problem olabileceği düşüncesiyle size en yakın Dikmen Vestel Servisi ile iletişimde olmayı sağlayınız.

Dikmen Vestel Servisi Vestel marka Klima, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Kurutma Makinesi ve Televizyon ürünlerinde günlük hayatınızı aksatacak en ufak problemle karşılaşmanız halinde 7/24 hizmetinizdedir. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve anında çözüm odaklı personelimiz sorunlarınızı en kısa yoldan çözmeye özen göstermekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!