Dikmen Viessmann Servisi

Dikmen Viessmann Servisi 1Dikmen Viessmann Servisi, kombi, şofben, klima ve kazan kullanımının bu denli yoğun bir şekilde artması ile beraber her an ulaşılabilecek alanında uzan bir servis ihtiyacı da kendisini ciddi bir şekilde belirtmiştir. Dikmen Mahallesi Ankara ilimizin en geniş, en büyük mahallelerinden bir tanesidir. Burada oturan ve Viessmann marka kombi, şofben, klima ve kazan kullanan pek çok kişi bulunmaktadır.

Yıllardır cihazlarında herhangi bir sorun çıktığında müşterilerimize en hızlı şekilde yetişerek tam kapsamlı bakım ve onarım işlemlerimizi yaptık. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız en küçük arızalarda dahi müşterileriyle ilgilenmekte gece gündüz demeden bulunduğu yere giderek bakım onarım işlemlerini tamamlamaktadır.

Günümüzde bu tip cihaz kullanıcılarının en çok dert yandığı konulardan birisi servisin gecikmesidir. Müşteri beklentilerini çok iyi bilen Dikmen Viessmann Servisi çalışanı ekibimiz servis araçları ile Dikmen sakinlerini hiçbir şekilde bekletmende işlemlerini tamamlamaktadır. Günün her saatinde tek bir telefon ile tüm sokak ve caddelerde ekibimiz aktif olarak hizmettedir.

Kombi, şofben, klima ve kazan yıllık bakımlarından parça değişimine, tesisat temizliğine kadar aklınıza gelebilecek tüm detaylarla profesyonel olarak ilgilenmekteyiz. Isıtıcı ve soğutucu sistemler dediğimiz bu cihazların bakımı mutlaka alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Belgeli ve tecrübeli Dikmen Viessmann Servisi teknisyenlerimiz sizlere zaman kaybettirmeden en hızlı şekilde yetişip şikâyetinizi ortadan kaldıracaktır.

Özellikle bahar ve yaz aylarında sık kullanılan klimalar Viessmann markasının en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir. Klimalar 15 günde bir temizliği yapıldığında ve yıllık bakımı da aksatılmadığında gayet verimli çalışan cihazlardır.

Klima hem soğuk hem de sıcak hava üfleme ile ortama ferahlık ve konfor katar. Klimalarda bir arıza ortaya çıktığında bunu arıza kodu olarak sizlere bildirir. Dikmen Viessmann Servisi olarak belirtmek isteriz ki klimanız yeteri kadar soğutmuyor ise öncelikle mevsim ayarlarını kontrol etmek gerekecektir.

Klimanızın kumandasından doğru mevsim ayarında olduğundan emin olmalısınız. Bunun dışında eğer filtreler çok kirlenmiş ise cihaz hava vermekte zorlanıyor olabilir, bakımı yapılmalıdır. Eğer Viessmann klimanızda bir soğutucu gaz kaçağı var ise hızlı bir şekilde kaçak bulunmalı ve gaz takviyesi ile klimanızın soğutmama problemine çözüm bulunmalıdır. Viessmann klimanızda bu ve benzeri her tür probleminizde Dikmen Viessmann Servisi uzman kadromuz ile yardımcı oluyoruz.

Klimalar gibi şofbenler de bakıma ihtiyaç duyan cihazlardır. Şofbenden yeteri miktarda sıcak su alınamıyor ise ısıtıcılara enerji gitmiyor olabilir. Ayrıca şofbenin en önemli parçalarından bir tanesi olan kademe anahtarında bir arıza söz konusu ise şofbeniniz sıcak su vermeyecektir. Gerekli bakımlar için Dikmen Viessmann Servisi operasyon merkezimizi arayarak teknik destek talep edebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!