Elvankent Alarko Servisi

Elvankent Alarko Servisi Ankara Elvankent ve çevresinde Alarko marka klimakombişofben ve kazan sistemlerini kullanan herkese gerekli teknik desteği garantili bir şekilde sağlayan köklü bir firmadır. Alarko marka cihazlarınıza yıllık bakımlar yapıldığı gibi ayrıca hiç beklenmeyen arızalarda da hızlı ve garantili işlem uygulanmaktadır.

Klimalarda özellikle bahar aylarında, yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Klimalar bazı durumlarda performans sağlamamaktadır. Klimalar konusunda bize gelen şikâyetlerden birisi klima sadece ısıtıyor ya da soğutuyor şeklindedir.

Alarko marka klimanız sadece ısıtıyor ya da sadece soğutuyor ise iç ünite kartı arızası ortaya çıkmış olabilir. Klimaların sadece tek işlev yapması üniteler arası kablolardaki temassızlık nedeniyle de olabilir. Elvankent Alarko Servisi teknisyenimiz bu konuda gerekli bakımı sağlayacaktır.

Ancak klima hiçbir şekilde ne ısıtıyor ne de soğutuyor diyorsanız iç ünite filtrelerinde bir kirlenme söz konusu olabilir. Tesisat borularında bir gaz kaçağı ya da çek valfler dediğimiz kısımda bir arıza oluşmuş olabilir. Elvankent Alarko Servisi profesyonel ekibimiz gerekli bakımları sağladıktan sonra Alarko marka cihazınızdaki sorunu garantili bir şekilde ortadan kaldıracaktır.

Sıcak su elde etme adına Alarko marka şofbenler oldukça kullanışlıdır. Ancak şofbenler konusunda aldığımız şikâyetlerden birisi şofben devreye girmiyor sorunu olabilmektedir. Şofbeniniz devreye girmiyor ise voltajdan kaynaklı bir sorun olabilir. Şofben için ideal voltaj ayarı 195-253 V arasıdır. Eğer voltaj konusunda stabil bir durum yakalayamıyorsanız regülatör kullanabilirsiniz. Şofbeninizde yaşayacağınız bu ve benzeri her türlü sorunda Elvankent Alarko Servisi uzman personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacın karşılandığı kombilerde de farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor tarzı şikâyetler karşımıza çıkabiliyor. Alarko kombiniz eğer ısıtmıyorsa öncelikle termostat derecesine bakmalısınız. Eğer düşükse artırmalısınız. Kalorifer dönüş hattındaki filtre şayet tıkalı ise verimli bir ısı almanız imkânsız olacaktır. Filtre temizliği de Elvankent Alarko Servisi ekibimiz tarafından kapsamlı bir şekilde yapılmaktadır.

Kombinin ısıtmama sebeplerinden bir tanesi de petek giriş ve çıkışlarda bulunan vanaların kapalı olmasıdır. Vanaların açık olduğundan emin olunmalıdır. Kombinizde rutin bir şekilde performans düşüklüğü görüyor iseniz uzman desteği için Elvankent Alarko Servisi çağrı merkezimizi günün dilediğiniz saati arayabilirsiniz.

Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan gece gündüz demeden gezici servis araçlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Donanımlı atölyemizde Alarko marka cihazınız ne olursa olsun her türlü orijinal yedek parça bulunmaktadır. Bir parça değişimine gerek duyulduğu anda sizlere orijinal Alarko yedek parça temin etmekte ve montajını Elvankent Alarko Servisi garantisi ile yapmaktayız

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!