Elvankent Arçelik Servisi

Elvankent Arçelik Servisi, yılların deneyimi ile Arçelik marka cihazlarınızda yaşayacağınız her tür sorunda profesyonel destek sunuyor. Kurumsal hizmet anlayışı ile Elvankent Arçelik kullanıcılarının her daim yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz.

Günün hemen her saatinde kullanılan beyaz eşyalar ortaya bir sorun çıkardığında anında müdahale etmek gerekir aksi halde günlük işler ziyadesiyle aksayacaktır.

Zaman olgusunun ne denli önemli olduğunu bilen ekibimiz sizlere hiçbir şekilde zaman konusunda sıkıntı yaşatmadan işlemlerini yapmaktadır. Beyaz eşya, televizyonklima ve şofben gibi cihazları ile Arçelik ülkemizin hemen her yerinde tercih edildiği gibi Elvankent sakinleri tarafından da tercih edilmektedir.

Elvankent sakinleri Arçelik marka cihazlar konusunda bir sorun yaşadıklarında ise 25 yıllık bir tecrübe ile Elvankent Arçelik Servisi ekibimizden destek almaktadır.

Donanımlı atölyemiz bulunmakla beraber her tür Arçelik orijinal yedek parçamız mevcuttur. Servis olarak kesinlikle yan sanayi parça bulundurmamaktayız. Bu konuda daima titiz davranmaktayız. Cihazlarınıza herhangi bir müdahalede bulunmuşsak bir yıllık Elvankent Arçelik Servisi garantisi altındadır ve bu süreçte bozulacak bir parçada bedelsiz değişim ve teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

Arçelik markasının birbirinden çeşitli ve kullanışlı televizyonlarını hemen her yerde görebilirsiniz. LCD, LED ve plazma cihazlar kullanışlı televizyonlardır ancak mutlaka dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Örneğin Arçelik televizyonunuzun taşınması ve montajı son derece önemlidir. Taşımada çarpma, düşürme ya da montajda yanlış, eksik bağlama söz konusu olmamalıdır. İşini özveri ve güvenle yapan Elvankent Arçelik Servisi ekiplerimiz televizyon seçiminizden taşınmasına, montajına kadar her türlü aşamada yanınızda olmaktadır.

Arçelik markasının kullanışlı cihazlarından bir tanesi de gıdalarımızı sakladığımız buzdolaplarıdır. Buzdolaplarınız her ne kadar kullanışlı olsalar da bir takım ön bilginiz olması açınıza avantajlıdır. Mesela buzdolabınızda aşırı donma durumu var ise ısıtıcılar bozulmuş olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Böyle bir durumda Elvankent Arçelik Servisi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

No-frost bölümünde hava üfleyen bir kapak vardır ve bu kapağın önünü doldurmamaya özen göstermelisiniz. Eğer buzdolabınızı uzun vadede kullanmayacaksanız içini tamamen boşaltıp kapıyı da iki parmak açık bırakmalısınız. Eğer evinizi taşıyacaksanız dolabı yan çevirmemeye özen gösteriniz. Bu ve benzer ufak tedbirler ile buzdolabınızın ömrünü uzatabilir ve olası arızaların da önüne geçebilirsiniz. Elvankent Arçelik Servisi teknik sorularınız için bilgi alabileceğiniz teknisyenleri ile hez zaman hizmetinizdedir.

Çamaşır makineniz eğer su sızdırıyor ise tahliye hortumu mutlaka kontrol edilmelidir. Bağlantı noktalarında gevşeme, hortumda çatlama söz konusu olabilir. Eğer böyle bir şey varsa parça değişimine gerek duyulabilir. Elvankent Arçelik Servisi teknik personelimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra cihazınız için uygun yöntemle onarım işlemini gerçekleştirecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!