Elvankent Ariston Servisi

Günümüz dünyasının değişen ve gelişen teknolojilerine ayak uydurmayı başarmış bir dünya devi olan Ariston siz değerli kullanıcılarına kaliteli ve fonksiyonel ürünler sunmaya ve biz de,Elvankent Ariston Servisi olarak bu ürünlerin uzun vadede kullanabilmeniz adına çalışmaya devam etmekteyiz.

Siz değerli Elvankent halkına aynı zamanda bu ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken noktaları hatırlatmayı da görev edinmiş bulunmaktayız.

Elvankent Ariston Servisi olarak, Ariston marka klimanızın gaz kontrollerini sık sık yaptırmanız gerektiğini, aksi takdirde cihazınızın kompresörünün yanacağını ve dolayısıyla cihazınızın kullanılamaz hale geleceğini önemle hatırlatmak isteriz.

Buna ek olarak, klimanız çalışırken ses yapıyorsa, cihazınızın iç ünite kanatlarında balans probleminin olduğunu ve böyle bir durumda Elvankent Ariston Servisi olarak bu problemin çözümünde sizlere hizmet vermekten büyük keyif duyacağımızı belirtmek isteriz.

Yılların getirdiği tecrübe sayesinde Elvankent Ariston Servisi elemanları Ariston marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım gibi işlemlerinde de yanınızdadır. Buzdolabınızda tespit ettiğiniz herhangi bir su akıntısı cihazınızda bir problemin olduğunun göstergesidir. Böyle bir durumda Elvankent Ariston  Servisi ile iletişime geçerek, uzman kadromuzdan destek talep edebilirsiniz.

Elvankent Ariston Servisi olarak, Ariston marka buzdolabınızın kapak kısmını kullanırken sert olmamanızı önerir aksi takdirde kapakta oluşabilecek ciddi problemler dolayısıyla cihazınızın kullanılamaz hale gelebileceğini hatırlatmak isteriz.

Buna ek olarak, dolabınızın soğutma işlemini tam anlamıyla yapamıyor durumda olması ve aynı zamanda cihazdan gelen çıt sesleri söz konusu ise dolabınızın kompresörünün bozulmuş olduğunu belirtmek isteriz.

Böyle bir durumun varlığında, Elvankent Ariston Servisi elemanları yılların getirdiği tecrübe ile yanınızda olmaktan ve cihazınızın orijinal parçalar kullanarak onarımını gerçekleştirmekten büyük keyif alacaktır.

Elvankent Ariston Servisi olarak, Ariston marka çamaşır makinenizi kullanırken cihazın kullanma klavuzunda belirtilen kapasitesinden fazla yükleme yapmamanızı önermekteyiz.

Çamaşır makinenizin bağlı olduğu priz hattında kesinlikle topraklama olduğundan emin olmanız cihazın uzun vadeli fonksiyonelliği açısından önem arz etmektedir. Aksi takdirde ortaya çıkabilecek problemlerin çözümünde Elvankent Ariston Servisi olarak cihazınızın kontrollerini ev veya iş yerlerinizde yapıyor, gerektiği takdirde cihazı atölyelerimize taşıyor ve en kısa sürede tarafınıza teslim ediyoruz.

Bazı yağmacı servislerin sırf para almak adına yaptığı korsan işlemler konusunda uyarmak ve Elvankent Ariston Servisi olarak cihazlarınızı emin olmayan ellere teslim etmemeniz gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Aksi takdirde, Ariston marka beyaz eşyanızın en az 25 sene olan ömrünü kuvvetle muhtemel kendi elleriniz ile kısaltmış olacağınızı belirtmek istiyoruz.

Elvankent Ariston Servisi olarak siz değerli Elvankent halkına, çamaşır ve bulaşık makinelerinin kullanımını genellikle gece yapmanızı öneriyoruz. Bu sayede elektrik tüketiminde daha ucuz tarifeden yararlanıyor olacağınızın hatırlatmasını yapmak istiyor ve dolayısıyla uzun vadeli tasarruf planınızın ilk aşamasını gerçekleştirmiş olacağınızı belirtmek istiyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!