Elvankent Baymak Servisi

Baymak Servisi

Elvankent Baymak Servisi olarak Ankara Etimesgut’ta Baymak ürünü kullanan vatandaşlarımızın günün her saatinde hizmetindeyiz. Baymak markası 49 yıllık geçmişi, 60.000 m2 alan tesisi ile ülkemizin üretim bakımından en yüksek kapasitesine sahip firmalardan birisidir.

2100’den fazla satış noktası bulunan Baymak ürünleri arasında yoğuşmalı, hermetik, bacalı kombiler, panel ve havlu radyatörler, brülörlü, yoğuşmalı kazan, inverter klima çeşitleri ve daha pek çok ürün bulunuyor. Baymak’ın birbirinden kaliteli bu ürünleri ısıtma ve soğutma faktörleri ile Türkiye’nin hemen her yerinde pek çok ev ve iş merkezinde kullanılıyor.

Her ne kadar Baymak ürünleri kalitesinden taviz vermese de hemen her elektrikli eşyada olduğu gibi bu ürünlerde de periyodik bakım mutlaka yapılmalıdır. Çünkü özellikle kombilerde su kaçırma, düzensiz ısıtma ya da ısıtmama, ısıtmama ile beraber yüksek oranda yakım ve gereğinden fazla fatura gelme gibi pek çok olumsuz sonuçla karşılaşmak mümkün. Bunların önüne geçmek için sizlere yıllardır kombi, klima, kazan ve beyaz eşya konularında teknik desteği veren Elvankent Baymak Servisi sizlere bir telefon kadar yakın.

Her markanın ürünlerinin belirli çalışma prensipleri ve mekanizmaları vardır. Bu mekanizma üründen ürüne farklılık gösterdiği için bu duruma hakim olmak profesyonellik gerektirir. Ankara’da yıllardır Elvankent sakinlerinin kombi ve klima sistemlerinde gerekli desteği sağlayan uzman ekibimiz gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle almış olduğunuz Baymak kombi ya da klima ister eski model olsun ister yeni, her bir koşulda rahatlıkla bakımı yapılıp sizlere ilk günkü gibi temiz, sağlam ve çalışır şekilde teslim edilmektedir.

Özellikle kombi, şofben ya da klima gibi ürünlerde servise her an ulaşabilmek önemlidir. Çünkü evde ya da herhangi bir işletmede bu gibi bozulmalar pek çok işi aksatabilir. Bu aksamalar ise sizlere maddi manevi bir takım külfetlere neden olabilir. O sebeple klima ve kombilerde gerekli bakımları yaptırmak sizin lehinize olacak bir durumdur.

Kış aylarına girmen havalar soğumadan önce Elvankent Baymak Servisimizi arayarak bir ön bakım yaptırabilirsiniz. Bu ön bakımda kombinin su kaçırıp kaçırmadığı, barlarında herhangi bir sorun olmadığı ya da verimli ısı verip vermediği testlerle belirlenebilir ve erken den önlemi alınabilir. Yaza aylarına girmeden henüz kış sonunda klima bakımı yaptırmanız ise uzun vadede kullanmadığınız klimanızın verimliliğini ölçmek ve sonradan sorun yaşamamak adına son derece önemlidir.

Elvankent Baymak Servisi olarak Ankara’daki Baymak kullanıcılarına bu ve beyaz eşya gibi daha pek çok konuda teknik desteği uzmanlarımız vasıtası ile sağlıyoruz. Haftanın 7 günü 24 saati bize telefonlarımızdan ya da web sitemizden ulaşabilirsiniz.