Elvankent Baymak Servisi

Elvankent Baymak Servisi olarak Ankara Etimesgut’ta Baymak ürünü kullanan vatandaşlarımızın günün her saatinde hizmetindeyiz. Baymak markası 49 yıllık geçmişi, 60.000 m2 alan tesisi ile ülkemizin üretim bakımından en yüksek kapasitesine sahip firmalardan birisidir.

2100’den fazla satış noktası bulunan Baymak ürünleri arasında yoğuşmalı, hermetik, bacalı kombiler, panel ve havlu radyatörler, brülörlü, yoğuşmalı kazan, inverter klima çeşitleri ve daha pek çok ürün bulunuyor. Baymak’ın birbirinden kaliteli bu ürünleri ısıtma ve soğutma faktörleri ile Türkiye’nin hemen her yerinde pek çok ev ve iş merkezinde kullanılıyor.

Her ne kadar Baymak ürünleri kalitesinden taviz vermese de hemen her elektrikli eşyada olduğu gibi bu ürünlerde de periyodik bakım mutlaka yapılmalıdır. Çünkü özellikle kombilerde su kaçırma, düzensiz ısıtma ya da ısıtmama, ısıtmama ile beraber yüksek oranda yakım ve gereğinden fazla fatura gelme gibi pek çok olumsuz sonuçla karşılaşmak mümkün. Bunların önüne geçmek için sizlere yıllardır kombiklimakazan ve beyaz eşya konularında teknik desteği veren Elvankent Baymak Servisi sizlere bir telefon kadar yakın.

Her markanın ürünlerinin belirli çalışma prensipleri ve mekanizmaları vardır. Bu mekanizma üründen ürüne farklılık gösterdiği için bu duruma hakim olmak profesyonellik gerektirir. Ankara’da yıllardır Elvankent sakinlerinin kombi ve klima sistemlerinde gerekli desteği sağlayan uzman ekibimiz gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle almış olduğunuz Baymak kombi ya da klima ister eski model olsun ister yeni, her bir koşulda rahatlıkla bakımı yapılıp sizlere ilk günkü gibi temiz, sağlam ve çalışır şekilde teslim edilmektedir.

Özellikle kombi, şofben ya da klima gibi ürünlerde servise her an ulaşabilmek önemlidir. Çünkü evde ya da herhangi bir işletmede bu gibi bozulmalar pek çok işi aksatabilir. Bu aksamalar ise sizlere maddi manevi bir takım külfetlere neden olabilir. O sebeple klima ve kombilerde gerekli bakımları yaptırmak sizin lehinize olacak bir durumdur.

Elvankent Baymak Kombi Servisi

Kış aylarına girmen havalar soğumadan önce Elvankent Baymak Servisimizi arayarak bir ön bakım yaptırabilirsiniz. Bu ön bakımda kombinin su kaçırıp kaçırmadığı, barlarında herhangi bir sorun olmadığı ya da verimli ısı verip vermediği testlerle belirlenebilir ve erken den önlemi alınabilir. Yaza aylarına girmeden henüz kış sonunda klima bakımı yaptırmanız ise uzun vadede kullanmadığınız klimanızın verimliliğini ölçmek ve sonradan sorun yaşamamak adına son derece önemlidir.

Kombilerde ortaya çıkabilecek her tür arıza can sıkmaktadır. Ancak bu can sıkan arızanın ne olduğunu bilirseniz sizin için de atacağınız adımı önceden bilmek adına faydalı olacaktır. Mesela kombinizde tesisat su basıncı ile ilgili bir takım arızalarla karşılaşabilirsiniz.

Elvankent Baymak Servisi olarak Ankara’daki Baymak kullanıcılarına bu ve beyaz eşya gibi daha pek çok konuda teknik desteği uzmanlarımız vasıtası ile sağlıyoruz. Haftanın 7 günü 24 saati bize telefonlarımızdan ya da web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elvankent Baymak Servisi, günlük olarak en çok kullandığınız cihazlar hiç şüphesiz kombiler, klimalar, kazan ve şofbenlerdir. Çünkü en temel ihtiyaçlarımız ancak bu cihazlar sayesinde giderilmektedir. Isınma, sıcak su temini ve iklimlendirme gibi işlemleri bu cihazlar oldukça iyi bir şekilde yerine getirmektedir. Baymak bu konuda yıllardır ev ve işyerlerinde en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olmuştur.

Baymak konusunda uzman kadromuz ise Baymak cihaz tercih etmiş Elvankent sakinlerine günün 24 saati teknik destek sağlamaktadır. Kombi, klima, şofben ve kazan yıllık bakımlar, parça değişimi, yerinde arıza onarımı gibi işlemler herhangi bir şekilde ortama zarar vermeden temiz çalışma ürünü ile başarılı bir şekilde ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Isıtma ve soğutma günün hemen her saati işimize yarayan ve ihtiyacımızı gideren işlemler olduğundan cihazlarımızdan bunu sorunsuz bir şekilde almak istemekteyiz. Ancak bunu elbette yıllık bakımlar dahilinde elde etmekteyiz. Elvankent Baymak Servisi olarak müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kapsamlı bakım ve onarım işlemlerimizi tamamlamaktayız. Baymak markası her ne kadar kaliteli olsa da cihazlarınızda hiç beklenmedik anlarda bir takım arızalarla karşılaşmanız olasıdır. Bu sebeple önlem almanız faydanıza olacaktır.

Tesisat su basıncı yüksek ikazını alıyor iseniz kombinizin su basıncının 2,5 barın üstünde olduğunu anlaşılmaktadır. Yüksek basınç nedeni ile cihazınızdan verim alamıyorsunuz demektir. Bu yüksek basıncı aşağı çekmek için cihazınıza en yakın peteğin havasını alabilirsiniz. Hava alma kısmını açarak basıncın düştüğünü görebilirsiniz. Ancak bu konuda yardım almak isterseniz sizlere Elvankent Baymak Servisi teknisyenlerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Elvankent Baymak Şofben Servisi

Baymak marka şofbenler sıcak su alma adına kullanılan işlevsel bir diğer cihazdır. Şofbenlerde de arıza kayıtları birbirine benzer. Mesela Gaz valfi problemi arıza kodu olarak karşınıza hiç beklemediğiniz bir anda düşebilir. Gaz valfi şofbeninizden istediğiniz verimi alabilmeniz adına sorunsuz bir şekilde çalışmalıdır. Bu sebeple buna dair bir arıza kodu gördüğünüz anda Elvankent Baymak Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçerek yardım talebinde bulunmanız gerekir.

Şofbenlerde karşımıza çıkan bir diğer arıza kaydı ise alev sorunudur. Baymak marka şofbeninizin alev sisteminde bir sorun var demektir. Şofbeniniz böyle bir arıza karşısında çalışmayacağından profesyonel destek almanız gerekecektir. Elvankent Baymak Servisi çağrı merkezimizi arayarak günün dilediğiniz saati uzman desteği alabilirsiniz. .

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!