Elvankent Buderus Servisi

Elvankent Buderus Servisi Buderus markasının Ankara Elvankent bölgesindeki en geniş hizmet ağına sahip servisidir. 20 yılı aşkın süredir yürüttüğü kombi, şofben ve kazan sistemleri hizmetleri ile Elvankentlilerin her daim yanında olmaktadır. Ankara ilimizde geniş bir kitle tarafından tercih edilen Buderus marka cihazlar konusunda uzman bir kadroya sahip olduğumuzdan arızanın boyutuna bakmaksızın sizinle hızlı bir şekilde ilgilenmekteyiz.

Kombilerin en önemli parçalarından bir tanesi elektronik karttır. Elektronik kart arızası kombide tüm sistemin durmasına, cihazınızın ısı vermemesine neden olacağından bakımı önemlidir. Çünkü elektronik kartlar komut alma verme işlemlerini yürüten önemli bir parçadır. Herhangi bir bozulmada ne sıcak su ne de ısı alınabilmektedir.

Kombinizin elektrik akımında bir sorun var ise elektronik kart ile ilgili bir problem ortaya çıkmış olabilir. Kombinizi yeniden başlattığınızda LED ekranda herhangi bir yazı çıkmıyor ise ve sorun elektrikle ilgili değil ise elektronik kart arızası ortaya çıkmış olabilir. Elvankent Buderus Servisi ekiplerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Kombiler belirli bir sıcaklıktan sonra kendisini korumaya alma adına arızaya geçebilirler. 95 derece ve üstü sıcaklıkta cihaz kendisini korumaya alır. Kombiyi kullandığınız platformda en az üç vananın açık olduğundan emin olmalısınız. Vanaları açtıktan sonra cihazınızı yeniden başlatabilirsiniz. Bu konu önemli bir konu olduğundan bilinçsiz müdahalede bulunmaktan kaçınmalısınız. Elvankent Buderus Servisi operasyon merkezimizi arayarak uzman desteği talebinde bulunmanızı öneririz.

Buderus marka şofbenler her ne kadar kullanışlı olsalar da bazen bir takım arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Bazen şofben devreye girmeyebiliyor. Şofbeniniz devreye girmiyor ise sorun voltaj değerlerinde olabilir.

Cihazınızın voltajı ölçülmeli ve 195-253 V arasında olduğundan emin olunmalıdır. Eğer voltaj sabit tutulamıyor ve değerlerin dışına çıkıyor ise regülatör takılarak voltaj sabitlenmelidir. Regülatör temini ve kullanımı Elvankent Buderus Servisi teknik personelimiz tarafından yapılacaktır.

Eğer Buderus marka şofbeniniz çalışmayı aniden durdurmuş ise şofbene gaz gelip gelmediğine bakılmalıdır. Dairenize gaz gelmiyor ise ocak gözünü de yanmayacaktır, kontrolü oradan sağlayabilirsiniz. Genel bir gaz kesintisi olabileceğinden kontrolü sağlanmalı bilgi alınmalıdır. Ancak cihazınıza gaz geldiği halde çalışmıyor ise farklı parça arızaları söz konusu olabilir. Gerekli bakımları Elvankent Buderus Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

İso 9001 belgeli firmamıza günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara için tek numaramız olmaktadır. Eğer onarım işlemi yaparsak servis ücreti talep etmemekteyiz. Kapıda nakit ya da kredi kartı ödemesi kabul etmekteyiz. Buderus marka cihazlar konusunda Elvankent ve çevresinde uzman bir dokunuş arıyorsanız uzmanlarımız hafta içi ya da hafta sonu demeden, günün her saati Elvankent Buderus Servisi kalitesi ile hizmetinizdedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!