Elvankent Demirdöküm Servisi

Elvankent Demirdöküm Servisi, Ankara Elvankent sakinlerine geniş hizmet ağı ile Demirdöküm kombiklima ve şofben arızalarında en hızlı destek ve orijinal yedek parça teminini sağlıyor. Eskiden bir kaliteli bir servis için bu alanda hizmet veren birkaç yeri deniyor sonrasında ise arıza olduğunda o servisi çağırıyordunuz.

Elbette bu yine zaman alıyordu. Çünkü o zamanlar teknolojik yeterlilikler günümüzle kıyaslanamaz bir haldeydi. Zamana ayak uyduran ve hizmet ağını teknolojik yeniliklerle donatan servisler ayakta kalırken zamana ayak uyduramayan servisler ortadan yok oldu. Çünkü servis ciddi bir iştir ve günün hizmet anlayışını yansıtmak durumundadır.

Bu bağlamda Ankara’nın her bölgesinde yıllardır kendisini yenileyerek ve hizmet ağını her geçen gün genişleterek yoluna devam eden servisimiz Elvankent Demirdöküm Servisi olarak Elvankent’te oturan Demirdöküm kullanıcılarının imdadına bir telefonla yetişmektedir.

Demirdöküm, ülkemizdeki en eski ve köklü markalardan birisi olmakla beraber dünya standartlarında ürünler çıkartarak hala evlerimizde, fabrikalarda, iş merkezlerinde kullanılmaktadır. Demirdöküm klimakombi ve şofbenler kendi bünyesindeki mühendisleri sayesinde sürekli geliştirilmekte her geçen gün yeni bir model daha Demirdöküm markası altına kazandırılmaktadır.

Bu sebeple eski modeller dahil, her yeni çıkan ürünü çok iyi tanıyıp, aksamlarını, iç yapısını ve makaniğini iyi bilmek gerekmektedir. Elvankent Demirdöküm Servisi olarak ekibimizde Demirdöküm modellerini çok iyi tanıyan, tüm klima, kombi ve şofben modellerine hâkim, parçalarını ve arızalarını, doğru onarım yollarını bilen teknisyenler bulunmaktadır.

Klimakombi ve şofbenl ürünlerinde görülebilecek arızalar çok çeşitlidir. Demirdöküm modellerinde de karşılaşabileceğiniz bu arızalar bir takım önlemler dahilinde giderilebilir ancak bazı durumların önüne geçmek imkânsızdır.

Böyle durumlarda servisimizden destek istemeniz en mantıklısı olacaktır. Örneğin klimanız iç üniteden su sızdırıyor ise bu pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir.

Aynı şekilde şofbenin çalışmasını engelleyici gaz gelmeme, termokulp arızası, ana brülörün yavaş ateşlemesi, yetersiz sıcaklıkta su akması, alev harlamaması gibi sorunlar takip edebilir. Sebebi ne olursa olsun arızalanmalarda önce mutlaka yetkili birimlerimizle irtibata geçiniz.

Elvankent Demirdöküm Servisi bu anlamda tüm ihtiyaçlarınızı giderecek kapasitede olup anara bölge merkez servisi olarak haftanın her günü hizmetinizdedir.

Elvankent Demirdöküm Servisi sizlere yılların tecrübesini sunuyor. Demirdöküm marka kombi, şofben, klima ve kazanlarınızda yıl içerisinde herhangi bir sorun yaşamamanız için her türlü önlemi önceden sizin için alıyor.

Elvankentlilerin cihazlarında yaşayabilecekleri bir sorunları anında uzmanına iletebilmeleri ve anında yardım alabilmeleri için her türlü olanağı sunuyoruz. Telefonla ulaşım, online ulaşım, WhatsApp hattı ulaşım gibi seçenekler ile gece gündüz demeden uzman kadromuz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Demirdöküm ısıtma ve soğutma sistemleri ile ülkemizde yıllardır memnuniyet içerisinde kullanılan cihazlara imza atmış bir markadır. Firma olarak biz ise Demirdöküm cihazlarda sorun yaşayan tüm Elvankentlilere yıllardır olduğu gibi gerektiği durumlarda yerinde hızlı, ekonomik ve garantili çözümler sunuyoruz.

Yıllık bakım, parça değişimi, montaj, taşıma, temizlik gibi aklınıza gelebilecek her tür detayda yardımcı oluyoruz. Arızanın doğru tespiti doğru bir onarım yapılabilmesi açısından son derece önemlidir. Bu sebeple profesyonel teknisyenlerimizi görevlendiriyor ve Elvankent Demirdöküm Servisi kalitesi ile sorununuzu çözüyoruz.

Elvankent Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombiler sıcak su ve ısınma adına oldukça işlevsel olsalar da bazı beklenmeyen arızalarda acil müdahale gerektirirler. Mesela kombinin patlamalı yanması bizlere gelen arıza bildirimlerinden bir tanesidir.

Kombinin patlamalı yanması demek gaz birikmesi demektir. 3-5 saniyelik bir gecikme ile gaz birikmesi sonucunda kıvılcımla patlamalı yanma ortaya çıkar. Gaz ve çakmak ayarlarının kontrolü yıllık bakımlar çerçevesinde Elvankent Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacak olup böyle bir sorunla karşılaşmamanız için önlemler alınacaktır.

Elvankent Demirdöküm Kazan Servisi

Kazanlar ise Demirdöküm markasının en öne çıkan cihazlarındandır. Merkezi ısıtma sistemlerinde kullanılan kazanlarda en çok termostat ve brülör arızaları ile karşılaşmaktayız. Bu tip arızalar kazanın suyu ısıtmasına engel olmakla beraber kazanın sürekli rızaya düşmesine neden olmaktadır. Termostat ve brülör bakım, ayarları Elvankent Demirdöküm Servisi uzman teknisyenimiz tarafından yerinde yapılmaktadır.

Elvankent Demirdöküm Klima Servisi

Evlerde, alışveriş merkezlerinde, otel, hastane ve kamuya açık kapalı alanlarda yoğun bir şekilde kullanılan ve ortamı iklimlendirme adına kullanılan klimalar farklı modellerde sunulan cihazlardır. Klimalar konusunda bizlere en çok gelen arıza kaydı soğutma işleminin yapılamıyor oluşudur. Klimanın soğutmamasının pek çok nedeni vardır.

Bunlardan bir tanesi akışkan gazın kaçak yapmış olması. Ayrıca klima kompresör arızası, üniteler arası temassızlık, program hatası, filtre tıkanması gibi durumlar klimanızdan verim alamamanızın başlıca sebepleridir.

Drenaj hortumunda bir delik, klimada gaz fazlalığı, iç ünite peteğinde kirlenme, su tasında tıkanıklık, fanda ortaya çıkmış bir arıza, buzlanma ya da klimada az gaz olması gibi türlü nedenler sayılabilir. Bu tarz şikâyetlerde herhangi bir eyleme geçmeden önce uzmanından, yani teknik destek personelimizden yardım talep ediniz.

Demirdöküm klimalar konusunda uzman Elvankent Demirdöküm Servisi ekibimiz dilerseniz bulunduğunuz yerde dilerseniz tam donanımlı atölyemizde klimanıza gerekli bakımları yaparak soğutmama nedenini ortaya çıkaracak ve doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Demirdöküm cihazlarınızla ilgili aklınıza takılan tüm soruları Elvankent Demirdöküm Servisi operasyon merkezimiz müşteri temsilcimizi günün 24 saati arayarak sorabilir, anında teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!