Elvankent Eca Servisi

Elvankent Eca Servisi 1Elvankent Eca Servisi, kombi ve şofbenleri ile dünden bugüne farklı modelleri ile evlere giren Eca markasının Ankara’daki en geniş servis birimine sahip firmasıdır.

Ankara’da 25 yılı aşkın bir süredir Eca marka cihazların bakımını ve onarımını yapan firmamız günün her saati ulaşılabilir oluşu ile fark yaratmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde servisin geç gelmesi, yedek parçanın temin edilememesi gibi olumsuz durumlardan insanlar yakınmaktadır.

Eca servisi olarak insanları bu konuda hiçbir şekilde mağdur bırakmamaktayız. Şehrin her yanına dağılmış olan gezici servis araçlarımız ile hızlı ve kesin çözüm sunmaktayız. Günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılan kombi ve şofbenlerinizin bakımdan geçmesi önemlidir.

Yıllık bakımı yapılan cihazlarınız minimumda sorun çıkartacaktır. Bu konuda Ankara Elvankent’de Elvankent Eca Servisi olarak bizden destek alabilirsiniz. Eca kombi ve şofbenlerinize gerekli olması durumunda orijinal Eca yedek parçası temin etmekteyiz.

Kombiler özellikle kış aylarında ısınma ihtiyacımızı karşılayan, verimli sıcak su sağlaması ile sıklıkla kullanılan cihazlardır. Kombilerde bize günlük olarak gelen şikâyetlerden bir tanesi kombinin yeteri kadar ısıtmaması sorunudur.

Öncelikle kombiniz çalışıyor ise termostat derecesini kontrol etmenizi öneririz. Derece düşük ise ısıyı da az verecektir. Ayrıca kalorifer dönüş hattında bulunan filtre de tıkanmış olabilir.

Filtrenin tıkanmış olması cihazdan verim alamamanıza neden olacaktır. Kombi filtre temizleme işlemini teknisyenlerimiz sizler için yapmaktadır. Petek giriş ve çıkışlarında bulunan vanaları da kontrol etmelisiniz.

Vanalar kapalı kalmış olabilir. Eğer sorunun kaynağı bunlar değil ise petek ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda Elvankent Eca Servisi olarak tüm müdahaleleri başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Şofbenlerde de farklı şikâyetler alabiliyoruz. Örneğin şofben çalışırken alevi kendiliğinden sönüyorsa bunun için yapabileceğiniz birkaç şey bulunuyor. Öncelikle şofbeninizi kapatmalı ve birkaç dakika beklemelisiniz.

Cihazı çalıştırdığınızda hala aynı sorun devam ediyorsa bizden telefonla destek alabilirsiniz. Şofben çalışır haldeyken alev kısık ise dedantör mutlaka kontrol edilmelidir.

Şofbenlerde dedantör arızası sıklıkla karşılaştığımız bir durumdur. Dedantörü orijinal Eca yedek parçası ile değiştirmekteyiz. Şofbenin çalışmama nedenlerinden birisi de gaz sağlanmamasıdır.

Doğalgaz bağlantılarında herhangi bir sorun olmadığından emin olmalısınız. Yapılacak bakımda bu gibi detaylarla tek tek ilgilenilecektir. Ankara’da yılların Eca servisi olarak her ilçe ve semte hizmetlerimizi götürüyoruz.

Bu bağlamda bizlerden sınırsız teknik destek alabiliyorsunuz. Elvankent Eca Servisi birimimiz Elvankent Eca kullanıcılarına hızlı bir şekilde yanıt vermekte ve sorunlarını kalıcı bir şekilde çözmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!