Elvankent Ferroli Servisi

Elvankent Ferroli Servisi 1Elvankent Ferroli Servisi Ankara’nın en modern ve gelişmiş ilçelerinden Elvankent’te oturan Ferroli kullanıcılarının her türlü teknik destek talebine destek veren garantili bir servis olarak hizmetlerine devam etmektedir.  Ferroli marka kombişofben ve kazan sistemleri kullanıcılarına günün saati fark etmeksizin hizmet vermekteyiz.

Ankara’da yıllardır müşterilerine garantili bakım ve onarım sunan Elvankent Ferroli Servisi saat ve gün fark etmeksizin sizlere yardımcı olmaktadır. Ankara’da geniş bir dağıtım ağı olan Ferroli’nin bu denli talebi karşısında servisinin de kapsamlı olması beklenir. Bu anlamda biz de Ankara’nın her bölgesinde olduğu gibi Elvankent bölgesinde Ferroli konusunda her türlü desteği sağlamaktayız.

Ferroli kombiler oldukça kullanışlı cihazlardır. Kombilerde de diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi bir takım arızalar, bir takım aksaklıklar ortaya çıkabilmektedir. Kombiler konusunda en sık arıza kaydı aldığımız mevzulardan birisi ana kart arızalanmalarına dairdir. Ana kart genellikle şebeke voltajından aşırı yüklenmeler nedeniyle bozulabilir ya da yanabilir parçalardır.

Elektrik ile çalışan kombileriniz bu anlamda elektriksel bir arıza ortaya çıkarabilir. Ancak gerçekten ana kartla ilgili bir problemin olup olmadığı öncelikle yapılacak kontrollerde ortaya konmalıdır. Bu noktada Elvankent Ferroli Servisi olarak teknisyenlerimiz gerekli ön kontrolleri yapmaktadır. Şayet ana kartta bir sorun var ise ve onarılamayacak düzeydeyse orijinal Ferroli yedek parça değişimi yapılarak sorun çözülür.

Cihazınızın don korumasının kış aylarında aktif olduğundan emin olmalısınız. Don korumasının aktif olması için gaz vanasının açık elektrik sigortasının sorunsuz çalışıyor olması gerekir. Don koruması gerektiği takdirde kombiniz minimum sıcaklığa gelene kadar yanmaya devam edecektir. Yoğuşmalı kombilerde yoğuşma gider ve ağzının kesinlikle donmamasına dikkat etmelisiniz. İzolasyon bu konudaki en garanti önlemdir. Etlik Ferroli Servisi teknisyenlerinizi arayarak kombiniz konusunda destek isteyebilirsiniz. Anlayamadığınız noktalarda telefonla destek alabilirsiniz.

Teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olmak için gece gündüz görev başındadırlar. İso 9001 belgeli firmamız bünyesinde çalışan tüm personelimiz Ferroli markasının tüm modellerine hakimdir. Bu anlamda ne yaptığını bilen, profesyonel ekipten yardım almaktasınız. Kombi ve şofbenlerinizde yıllık bakımı aksatmamak üzere bizimle irtibata geçebilirsiniz. Cihazlarınızı yılın hangi ayı ve günü bakımdan geçirmek isterseniz bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

25 yılı aşın süredir Ankara’da en geniş hizmet ağı ile çözümler sunan Elvankent Ferroli Servisi ister telefonla ister online olarak ulaşılabilir durumdadır. Nöbetçi teknisyen hizmeti ile 24 saat boyunca sizlere yardımcı olmaktadır. Kombi ve şofbenizin markası Ferroli olduğu sürece Ankara’nın en iyi teknik servis hizmetini aldığınızdan emin olabilirsiniz.,

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!