Elvankent Hotpoint Servisi

Elvankent Hotpoint Servisi 1Elvankent Hotpoint Servisi beyaz eşya konularında uzman bir servistir. Bunun nedeni ise sadece hotpoint marka beyaz eşya cihazlar üzerinde uzmanlaşmış olmasıdır.

Beyaz eşya aletlerinizin her türlü sorunlarında Elvankent Hotpoint Servisi olarak hizmete dair hazır ve nazır olarak bulunmaktadır. Konusunda uzman olan teknik servisimiz müşterilerine sağladığı ödeme kolaylıkları ve seçenekleri ile de bölgede faaliyet gösteren tek firmadır.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınıza yapılan her türlü bakım onarım sonuçlarına ait ödemelerinizi gerek kredi kartı, gerek kapıda nakit ödeme gibi kolaylıklar sunmaktadır. Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızı gönül rahatlığı ile teknik servisimize emanet edebilir ve bakımlarını, onarımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızın AR-GE kapsamında yaptığı çalışmalarda yıllardır sektöre çok şey kazandırmıştır. AR-GE laboratuvarlarımızda da konusunda deneyimli teknik personeller ile mühendisler çalışmaktadır. Bu da servisimizin kalitesini bölgede göstermektedir.

Elvankent Hotpoint Servisi olarak o kadar profesyonel çalışmaktayız ki, her bir beyaz eşya için ayrı ekibimiz bulunmakta ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede hızlı bir şekilde çözüm üretilip cihazlarının hızlı bir şekilde onarılmaktadır.

Beyaz eşya cihazlarında her ürünün bir kullanım ömrü vardır. Dolayısı ile buna bağlı olarak hotpoint marka beyaz eşya cihazlarının da belli bir kullanım ömrü vardır. Bu cihazlarınızı en az senede bir defa bakım onarımdan geçirtirseniz kullanım ömürleri ve verimliliği artacaktır.

Elvankent Hotpoint Servisi hizmetlerine başladığı günden bu yana hep müşteri memnuniyetini önemsemiş ve ilk önceliği bu konuya vermiştir. Ayrıca TSE Belgesi ve ISO9001 belgeleri de bulunan teknik servisimiz almış olduğu bu belge standartlarına göre hizmetlerini sürdürmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda oldukça dikkatli davranan ve bu konuda yasaları dikkatlice uygulayan servisimiz, bünyesinde de İş Sağlığı v Güvenliği uzmanı da bulundurmaktadır.İş Güvenliği uzmanımız da sürekli olarak bu konularda firmamız iç denetimleri gerçekleştirerek kurumsal kimliğimizi perçinlemektedir.

Elvankent Hotpoint Servisi olarak bünyemizde bulunan gezici servis araçlarımız yüksek model ve donanımlı araçlardır. Belli bir yaş ömrünü tamamladıktan sonra araçlarımız yenilenmekte ve yüksek kapasite ve özellikler ile güncellenmektedir.

Çamaşır makinelerinizin en az haftada bir defa tahliye hortumunun temizlenmesi tıkanıklığı önceleyecektir. Ayrıca aşırı sıcak su ile kıyafetlerinizi yıkamamanız teknik servis olarak tavsiye edilmektedir.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın ömrü genelde 25 yıldır ve bu durum kullanım kılavuzlarında belirtilen kullanım şartlarına uyulması durumunda geçerlidir. Bunun için daha erken tarihte değiştirerek fuzuli masraf yapmanıza gerek yoktur.

Derin dondurucularda hafa üfleyen bölümlerin menfezlerin önü kesinlikle kapatılmamalıdır. Ayrıca kapasitelerinden fazla yiyecek ve gıda ile doldurulmamalıdır. Eğer buzdolabınızı uzun süre kullanmayacaksınız içinin boşaltılması ve kapaklarının en az iki parmak kalacak şekilde açık bırakılması servis olarak tavsiyemizdir.

Elvankent Hotpoint Servisi her zaman bölgede parmakla gösterilen ve takdir edilen profesyonel bir servistir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!