Elvankent Klima Servisi

Elvankent Klima Servisi 1Elvankent Klima Servisi, Ankara’nın yükselen toplu yaşam alanlarından Elvankent’te klima adına her türlü hizmeti veren müşteri memnuniyeti odaklı çalışan donanımlı bir servistir. Bize hemen ulaşmak için 0312 441 11 11 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. Mobil hattımız ise 0553 544 9 00 olarak hizmetinizdedir.

Bir servisten ne arıyorsanız hepsi servisimizde mevcuttur. Hız, kalite, uygun hesap, güler yüzlü personel gibi konularda Ankara’nın benzersiz firması olarak yerini alan Elvankent Klima Servisi bir telefon uzağınızdadır.

Her geçen gün büyüyen Elvankent, bu anlamda her yere ulaşılabilirliği mecbur kılan bir klima servis hizmetine ihtiyaç duyuyor. Klimalar günümüzde sadece ev değil, alışveriş merkezi, mağazalar, kamu ve özel binalar, hastaneler, okullar ve daha pek çok kapalı alanda kullanılan cihazlardır.

Klimalar sıcak yaz günlerinde ortamı serinletmekle beraber kış günlerinde ortamı ısıtarak en büyük ihtiyaçlardan birisini karşılamaktadır.

Ülkemizde yerli ve yabancı üretim pek çok klima markası bulunmaktadır. Her ihtiyaca göre ayrı ayrı tasarlanmış klimalar mağazalarda kendisine yer buluyor. Klima çeşitleri arasında duvar tipi, salon, inverter multi split, kanallı tip, tavan, yer, kaset, inverter duvar tipi split klimalar bulunuyor.

Ne tür bir klimaya sahip olursanız olun yıllık bakımları mutlaka yapılmalıdır. Klimanın ömrünü uzatan bu bakımları Elvankent Klima Servisi teknisyenlerimiz eksiksiz bir şekilde sizler için yapmaktadır.

Klimalar her ne kadar farklı marka ve modellerde piyasaya sürülmüş olsalar da genellikle ortaya çıkardıkları arızalar ve teknik sorunlar nedeniyle birbirlerine çok benzerler.

Elvankent Klima Servisi olarak bizlere her gün klimalara dair pek çok farklı şikâyet gelmekte, tüm marka ve modellere hâkim uzman ekibimiz ile bu şikâyetlerin ortadan kaldırmaktayız.

Klima konusunda bize gelen şikâyetlerden bir tanesi dış, iç ünite ve kompresör fanları çalıştığı halde klimadan verim alınamamasına dairdir. Klimalarda verim alamama konusunda en büyük etken genellikle filtrelerdedir.

İç ünite filtreleri kirlenmiş ise klimanızdan verim almanız imkansız hale gelecektir. İç ve dış ünite etrafında hava akışını engelleyen bir takım nesneler görülebilir. Bu nesnelerin ortadan kaldırılması gerekir.

Klima tesisat borularında bir kaçak var ise yine soğutma işlemini cihaz iyi bir şekilde yapamayacaktır. Klimada yeterli soğutmanın neden yapılamadığı teknisyenlerimizin yapacağı kontroller sonrasında iyice anlaşılacak ve gerekli müdahaleler yapılacaktır.

Elvankent Klima Servisi sadece klimanıza bakıp gitmez, klimanızı 1 yıl garanti kapsamına alır ve 7 gün 24 saat çağrılarınıza geri döner. Bu anlamda müşteri memnuniyeti daima birinci sırada yer almaktadır. Uygun ödeme koşulları ve çözüm odaklı hizmet ile Elvankent Klima Servisi bir servisten bekleyeceğiniz her şeyi sizlere sunmaktadır. 0312 222 22 52 numaralı sabit hattımızdan da sizler için servis kaydı oluşturabiliyoruz. Hemen arayınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!