Elvankent Kombi Servisi

Elvankent Kombi Servisi 1Elvankent Kombi Servisi, Ankara Elvankent sakinlerinin her türlü kombi bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapan Ankara’nın en köklü servislerinden birisidir. Teknisyenleri ile 20 yılı aşkın süredir verdiği kusursuz hizmetleri Elvankent sakinlerine de vermektedir.

Kombi bakım, onarım yedek parça temini gibi işlemlerin yanı sıra telefonla ya da internetle destek gibi pek çok alternatif kanal sunmaktadır.

Bu anlamda teknolojiyi yakından takip eden ve gelişen teknoloji ile paralel bir şekilde ilerleyen Elvankent Kombi Servisi ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olmaktadır. Pek çok yerli ve yabancı kombi markası günümüzde tercih ediliyor.

Bunların birçoğu gerçekten kaliteli markalar ve uzun vadede insanların ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. Ancak bir kombinin yıllık bakımı aksatılmadığı takdirde performansını tam olarak gösterecektir.

Aksi halde yıl içerisinde bir sürü sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kombiniz su sızdırabilir, üç yollu vanası arızalanabilir, gövde ısınması ya da aşırı kalorifer ısınması gibi sorunlar ortaya çıkarabilir.

Sorun ne olursa olsun teknisyenlerimiz bu arızaları sizler için hızlı bir şekilde gidermektedir. Ancak yıllık bakım yaptırdığınız takdirde büyük oranda sorunları da engellemiş olacaksınız.

Kombi kullanıcıları gün içerisinde bizleri arayarak pek çok kombi arıza kaydı oluşturmaktadır. Kombinin yoğuşma yapmaması bunlardan bir tanesidir. Şayet kombiniz tam yoğuşmalı bir kombi özelliğinde ise yoğuşma yapması için 50 derecenin üzerine çıkılmamaya dikkat edilmelidir. 50 derecenin üzerine çıkıldığı takdirde yoğuşmanın olması beklenemez.

Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse, yoğuşmalı bir kombi 50 derecenin altında hermetik kombiye oranla %25 civarında daha yüksek performansla çalışacaktır.

Kısaca yoğuşmalı kombiniz ne kadar düşük derecede çalışırsa performansı o kadar fazla olacaktır. Bu hem performans açısından hem de faturaya yansıyan meblağ açısından büyük tasarruf sağlamaktadır.

Bu nedenle ne kadar düşük derecede kullanılırsa her bakımdan sizin yararınıza olacaktır. Elvankent Kombi Servisi kombiniz için gerekli ayarları sizler için yapacaktır.

İso 9001 belgeli firmamız teknisyenleri her kombi marka ve modeline aşina olmakla beraber gerekli eğitimi almış personellerdir.

Cihazınıza gerekli olan bakımı yaparak şayet gerekiyorsa orijinal yedek parça kullanacaklardır. Ankara’nın her bir köşesinde verdiği hizmetlerle adını duyuran firmamız kalitesinden ödün vermeyerek önce müşteri memnuniyeti demektedir.

Bu anlamda siz hizmetimizden ne kadar memnun kalırsanız biz o kadar yolumuza inançla devam etmekteyiz. Kombiler konusunda aklınıza takılan tüm soruları Ankara için tek numaramızdan bize ulaşarak sorabilir anında cevap alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!