Elvankent Lambert Servisi

Elvankent Lambert Servisi 1Elvankent Lambert servisi; Ankara’nın merkezi ve birçok semtinde bulunan müşterilerimiz için 7-24 kombi servisi hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için hiç durmadan hizmet vermekte olan profesyonel ekibimiz kombiler konusunda uzmanlaşmıştır.

Lambert markalı kombiler için sertifikalı eğitim almış olan profesyonel ekibimizi gönül rahatlığı ile her saat arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Kombilerde bulunan yanma tankları elle müdahale ile temizlenemez. Bu sebeple Elvankent Lambert servisi ile iletişime geçmeli ve yanma tankının temizlenmesini sağlamalısınız.

Dilediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz Elvankent Lambert servisi ekibi yanma tankınızın temizlenmesinden önce sizlere masraf bilgilendirmesi de yapmaktadır. Bu sayede herhangi bir işlem yapılmadan bütçenize göre hareket edebilir ve ne kadar ödeme yapacağınızın bilgisini alabilirsiniz.

Sadece dış gövdede değil kombinizin iç bölümlerinde de oluşabilecek problemler son derece tehlikeli olabilmektedir. Kombinizin iç bölgesinden su damlaması normal değildir.

Bu gibi durumlarda kesinlikle hemen Elvankent Lambert servisi ekibi ile iletişime geçmeli ve bu problemin önüne geçmelisiniz. Aksi taktirde su ve elektirik ile çalışan cihazınıza zarar verebilir, tesisatınızın da problemler yaşamasına sebep olabilir.

Kullanımı oldukça yaygınlaşmış olan kombiler elektrik ve su ile çalışan cihazlardır. Bu sebeple de belli aralıklar ile bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Bu bakım profesyonel ve bilinçli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi taktirde sağlığı tehdit edebileceği gibi tesisatın da zarar görmesine sebep olabilir. Elvankent Lambert Servisi ile iletişime geçerek kombinizin ihtiyaç duyduğu bakım ve tamir işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Kombilerin temizlik ya da bakım zamanları rutin şekilde yapılmalıdır. 2 yılda bir su değişimi ve bakım yapılması gereken kombilerin bakım zamanının geldiğini bazı göstergeler ile kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Kombinin dış gövdesinin aşırı ısınması, temizlenmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Çünkü kombide dış gövdenin aşırı ısınması yanma tankının dolduğunu göstermektedir. Lambert markalı yada diğer markalı kombilerde farketmeksizin yanma tankının dolu olması çalışma verimini düşürebilmektedir.

Bar basıncının en doğru seviyesi 1.0 ile 2.0 arasıdır. Lambert markalı kombiler için önerilen bar basıncı seviyesi 1.5’tir. Bar basıncının sabitlenmemesi ve aşağı yukarı doğru dalgalanması basınç problemi yaşadığınız anlamına gelmektedir.

Basınç problemi yaşamanız kombinizin çalışma verimini düşüreceği için Elvankent Lambert servisi ile iletişime geçmeniz çok daha faydalı olacaktır. Profesyonel bir şekilde yardım alarak bar basıncınızı kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Lambertkombilerde basıncın doğru ayarlanması tüm yıl boyunca verimli kullanılması için oldukça önemlidir. Bar basınıcın düşük ya da fazla olması kombinin doğru ve verimli çalışmasına engel olmaktadır.

Bu yüzden mevsim geçişlerinde kombinizin ayarlarını yaparken bar basıncının da kontrolünün yapılması gerekmektedir. Bar basıncının doğru aralıklarda sabit bir şekilde olması en doğru kullanım şeklidir. Eğer bar basıncının ayarlamasının nasıl yapılacağı konusunda bilginiz yok ise kolaylıkla Elvankent Lambert servisi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!