Elvankent Protherm Servisi

Elvankent Protherm Servisi 1Elvankent Protherm Servisi şofben ve kombilerinizde işi şansa bırakmaz, profesyonel teknisyenleri ile arızanın kaynağına inerek sorunu kökünden çözer. Ankara Etimesgut ilçesine bağlı olan Elvankent gelişen yapısı itibarı ile kalabalık bir popülasyona sahiptir.

Kombi ve şofben konusunda tercihibi Protherm’den yana yapmış olan kullanıcılara Elvankent’te her türlü teknik desteği sağlayan servisimiz ulaşılabilirliği ve hızlı servisi ile en iyi servis ödülüne layık görülmüştür.

Bir servisten bekleneni fazlası ile veren, gezici araçları ile anında kapınıza gelen Elvankent Protherm Servisini tercih etmeniz için pek çok neden bulunuyor. Kombi ve şofbenleriniz arıza yaptığı takdirde bekleme gibi bir lüksünüz yoksa doğru tercih servisimiz olacaktır.

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğundan bizler hızlı ve kaliteli işlem yapmak durumundayız. Bu misyon ile hareket ettiğimiz ekibimiz geniş bir alanda hizmet vermektedir. Yani Elvankent’in neresinde olursanız olun size en yakın aracımız anında harekete geçmektedir.

Kombi ve şofbenleriniz ister donanımsal olsun ister kullanıcı hatası pek çok problemle karşı karşıya kalabilir. Bu problemlerin üstesinden gelmek için öncelikle en önemli tedbir olan yıllık bakımları yaptırmalısınız. Düzenli bakımlar dahilinde şofben ya da kombileriniz beklemediğiniz anlarda sizlere sürpriz yapmayacaktır. Elvankent Protherm kullanıcılarına yıllardır olduğu gibi rutin bakım desteği sağlamaktayız.

İstediğiniz gün ve saatte bakım için teknik personelimizi yollamaktayız. Şofbeniniz çalışmıyorsa muhtemelen gaz ile ilgili bir durum söz konusu olabilir. Gaz vanalarını kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. Bölgenin doğalgaz dağıtım firmasını arayarak doğalgazda bir problem olup olmadığından emin olunuz.

Eğer sorun gazda değil ise elektrot, elektronik kart ya da gaz valfinde bir sorun olabilir. Arıza tespitinin yapılması için Elvankent Protherm Servisi ekiplerimizden destek talebinde bulunabilirsiniz.  Böylelikle şofbeninizdeki arızanın nedeni anlaşılacak ve en uygun yöntemle onarımı yapılacaktır.

Kombiler ise ısınmamızı, sıcak su teminini sağlayan yoğun kullanılan cihazlardır. Kombilerde de ısıtmama, aktif olmama, su akıtma, ses yapma gibi şikâyetler alabiliyoruz. Kombinin ses yapması pek ço nedene bağlı olabilir. Örneğin cihazın fan motorunda bir arıza söz konusu olmuş olabilir. Haznede bulunan suda hava bulunması dahilinde ses çıkıyor olabilir.

Ayrıca cihazın kalorifer ve sıcak su ayrıştırıcı parçası olan üç yollu vanada bir arıza kendisini göstermiş olabilir, kontrol edilmesi gerekir. Elvankent Protherm Servisi teknisyenlerimiz son teknoloji test cihazları ile yapacakları kontrollerde sorunun nereden kaynaklandığını bularak etkili bir müdahalede bulunacaklardır. Kombi ve şofbenlerinizden uzun vadede sorunsuz yararlanmak için bakım-kontrol desteğimizden yararlanın.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!