Elvankent Regal Servisi

Elvankent Regal Servisi 1Elvankent Regalvservisi sayesinde günün her saati evizdeki ya da iş yerinizdeli Regal markalı cihazların; tamir, parça değişimi, temizlik, bakım, montaj ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Sertifikalı eğitim ve belediye onayı almış olan profesyonel Elvankent Regal servisi ekibimiz sayesinde en hesaplı şekilde cihazlarınızın problemlerini dilediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Klima cihazları yaz aylarında en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayara alarak kullanabileceğiniz klima cihazları aynı kombiler gibi uzun süreli kullanımlarda bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Elvankent Regal servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Her evde bulunan televizyonların hayatımızda oldukça büyük bir yeri vardır. Ancak televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler.

Televizyon arızalanması durumunda Elvankent Regalservisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Elvankent Regalservisi sayesinde gereksiz bir işlem yapılmadan sadece arızalı olan kısmın onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla Regal bulaşık makinesi sepetlerinin eskimesi ve paslanması bulaşıkların hijyenik bir şekilde yıkanmasına engel olmaktadır.

Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi gerekmektedir. Elvankent Regal servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kaliteli deterjan, yumuşatıcı kullanılmaması ve uzun süreli kullanımlar sonucu çamaşırlarınızın iyi yıkanmamasına sebep olur. Bu gibi durumlarda Elvankent Regal servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin bakımını yaptırmalısınız. Aynı zamanda çamaşır makinesini yeni kaliteli bir deterjan ile boş olarak çalıştırmak da makinenizin içinin temizlenmesini sağlayacaktır.

Buzdolabı yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken nazik davranmak kapakların bozulmaması için oldukça önemlidir. Ancak kapakların bozulması durumunda da hiç panik yapmadan Elvankent Regal servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Şofbenler; kombilerin bulunmadığı evlerde sıcak su sağlayan küçük ve hesaplı cihazlardandır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır. Bu durum da Regalmarkalı şofbeninizin daha az verimle daha çok yakarak çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Elvankent Regal servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda Elvankent Regal servisi 7-24 hizmet vermekte olan son derece güvenilir bir firmadır. Evinizdeki birçok beyaz eşyayı ve Regal markalı cihazların her türlü işlemini yaptırmadan önce masraf bilgilendirmesi alarak bütçenizi ayarlayabilir ve ne için ne kadar ödeyeceğiniz konusunda rahatlıkla bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!