Elvankent Vaillant Servisi

Elvankent Vaillant Servisi 1Elvankent Vaillant Servisi kombi ve şofbenler konusunda bir dünya markası olan ve geniş bir kitle tarafından kullanılan Vaillant marka cihazlarda gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini garanti kapsamında yapan şehrin en köklü firmasıdır.

Şehrin hemen her ilçe ve semtinde olduğu gibi Elvankent ve çevresinde de Vaillant kullananlar bizlere rahatlıkla ulaşabiliyor ve profesyonel destek alabiliyor.

Kombi ve şofbenler hem ısınma hem de sıcak su elde etme adına yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Bu yoğunluğa bağlı olarak cihazların tam verimde çalışmaya devam etmesi adına mutlaka yıllık bakımlarının yapılması gerekir. Yıllık bakımları aksatılmadan yapılan şofben ve kombiler genel anlamı ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi bir takım beklenmedik arızalar ortaya çıkabilir. Bu arızalar üretimden kaynaklı olabileceği gibi parça ya da elektrikle alakalı da olabilir. Sorun her nereden çıkmış olursa olsun uzman teknisyenler dahilinde mutlaka bakımı yapılmalıdır.

Elvankent Vaillant Servisi uzman kadromuz Vaillant kombi ya da şofbeninizde yaşayacağınız her tür sorunda sizlere garantili hizmet vermektedir. Ayrıca orijinal Vaillant yedek parça temin ve montajıs ağlayarak cihazlarınızdan tam verim almanız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Kombiler konusunda farklı şikâyetler bizlere gelebiliyor. Bunlardan bir tanesi su basınç arızaları ile ilgilidir. Kombinizin ideal su seviye limiti 1,5-2 arasındadır. Kombinizin su seviyesini 2 barın üzerine çıkartmak tehlikelidir. Onun yerine ideal su seviyesi olan 1-2 arasında tutmaya çalışmanız yararınıza olacaktır.

Bazen su basıncında dalgalanmalar söz konusu olabilir. Cihazınızdaki su seviyesi 2,5 bar ve üzeri olduğunda cihazda su akıntısı ortaya çıkabilir. Kombinizin petek havası kanalından su basıncını düşürebilirsiniz. Kombinizde su basıncı ile yaşayacağınız her tür sorunda uzman desteği almak adına Elvankent Vaillant Servisi çağrı merkezimizden destek isteyebilirsiniz.

Kombiler gibi sıcak su ihtiyacının karşılanması konusunda yoğun bir şekilde kullanılan bir diğer şofbenlerdir. Vaillant şofbenler de Elvankent sakinleri tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen cihazlardır. Ancak şofbenler konusunda da farklı arıza çeşitleri ile karşılaşabiliyoruz. Mesela şofbenin ateşleme yapmaması durumu karşımıza sık çıkmaktadır.

Şofben ateşleme yapmıyor ise cihazınızın fanı bir süre çalışıp duruyor demektir. Şofben fanı ya da ana kartında bir sorun çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Kontrolleri Elvankent Vaillant Servisi profesyonel personelimiz sizler için yapacak ve bir parça değişmesi gerekiyor ise orijinal Vaillant yedek parça ile değişimi sağlayacaktır.

Kombi ve şofbenlerinize yıllık bakım, onarım, parça değişimi ve montaj konusunda destek gerektiğinde gece gündüz demeden haftanın 7 günü Elvankent Vaillant Servisi operasyon merkezimize ulaşabilirsiniz. Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Ankara`nın Elvankent ilçesinde bulunan Elvankent Vaillant Servisi kombi ve şofben konusunda her türlü hizmeti yani bakım, onarım, tamir hizmetleri vermektedir. Bir Alman markası olan Vaillant, gün geçtikçe kullanıcıların ilgisini çekmekte ve müşteri sayısını artırmaktadır.Kuruluşu 19. yüzyıla dayanan Vaillant firması sektöründe bir öncü olmuş ve kullanıcılardan tam not almıştır.

Elvankent Vaillant Servisi alanlarında uzman olan teknisyenleriyle yaptıkları Ar-Ge çalışmalarıyla her daim teknolojiye ayak uydurmaya çalışmakta ve teknolojik gelişmelerle birlikte yeni çıkan modellerle ilgili bilgi sahibi olmaktadırlar. Elvankent Vaillant Servisi cihazlarınıza önem vererek onların bakımını üstlenir ve en iyi şekilde bakım, onarım, tamir işlemlerini gerçekleştirirler.

Taşıma sırasında ve nakliye sırasında oluşabilecek her türlü zararı en az seviyeye indirmek için taşıyıcı ekiplerine ve teknik servis elemanlarına bilgi desteği sağlayan Elvankent Vaillant Servisi bu konuda çok hassas olup cihazların güvenliğine önem vermektedir. İş sağlığı ve güvenliği konusunda birlikte çalıştıkları osgblerle her türlü hizmeti almakta ve iş güvenliğine ayrı bir dikkat vermektedirler.

Kombimde arıza kodu çıkıyor nedeni nedir?

Kombilerde arıza kodlarının çıkma nedeni yeni nesil kombilerin kendi arıza durumunu belirtmektir.

-Bu kodları en iyi işin uzmanları olan teknik servisler bilirler.

-Eğer kombiniz herhangi bir arıza kodu çıkarıyor ve çalışmayı kesiyorsa bunun nedeni bi durumdan dolayı cihazın işlev görememesidir. Elvankent Vaillant Servisi sizlere en doğru hizmeti ayağınıza kadar gelerek veriyor.

-Arıza kodları değişik anlamlar içerebilir bu anlamlar kombinin neresinde ne hasar veya arıza olduğunu gösterir.

Kombilerde toprak hattı önemi nedir?

-Kombilerde diğer aygıt ve cihazlar gibi gövdelerinde kaçak bulundurabilirler bu nedenle toprak hattının çekilmesi insan sağlığı için gerekli bir önlemdir. Elvankent Vaillant Servisi sizlere evlerinizde, işyerlerinizde veya kombi gibi cihazların kullanıldığı her yerde topraklama hattı bulundurmayı öneriyor.

Kombim aşırı gaz tüketiyor nedeni ne olabilir?

Kombinizin derecesi gereğinden fazla yüksek olabilir.

-Kombilerinizin bakım zamanı gelmiş olabilir.

-Doğalgaz sayacınızda bakiye sorunları olabilir.

-Kombi gereksiz yere açık bırakılmış olabilir.

-Kombiler gün içerisinde çok kez kapnıp açılıyorsa bu sorun ortaya çıkabilir.

Kombim sesli çalışıyor neden?

Kombi kapağı düzgün montaj edilmemiş olabilir.

-Kombide çatlaklar veya kırıklar oluştuğu için iç aksamlar oynama yapabilir.

-Kombi bir şekilde hasar görmüş olabilir.

-Kombi yeni alındı ise montajı yanlış yapılmış veya ayıplı (kusurlu) mal olabilir.

Şofbenlerin suyu ısıtamamasının nedenleri nelerdir?

Şofben bozulmuş olabilir.

-Şofben arıza yapmış olabilir.

-Şofbenin bakım zamanı gelip geçmiş olabilir.

-Şofben bakımsız kullanılmış ve darbe almış olabilir.

Eğer sorunlarınızı kendiniz çözemiyorsanız ve profesyonel bir destek almak isterseniz Elvankent Vaillant Servisini sabit numaralarından arayarak bilgi ve işlem yapabilirsiniz

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!