Elvankent Vestel Servisi

Elvankent Vestel Servisi 1Elvankent Vestel servisi tüm Vestel markaürünlerinizde beyaz eşya buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi kurutma makinesi televizyon ve klima gibi günlük hayatı kolaylaştıran tüm cihazlarda bakım onarım ve arıza durumlarını büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Elvankent sakinlerine Vestel servisi olarak kaliteli hizmet vermekten büyük gurur duymaktayız. Teknik donanıma sahip ekip arkadaşlarımız her türlü sorunuzaöncelikle kategorize ederek yaklaşmaktadır.  Daha sonrasında problemlerinize daha  akılcı ve daha kısa sürede çözümler üretmektedir.

Elvankent Vestel servisi Vestel marka buzdolabıürünlerinizin her türlü bakım onarım ve arıza durumlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.  Buzdolabı gibi günlük hayatımızı oldukça kolaylaştıran bir alet zaman zaman istemediğiniz sonuçları doğurabilir.

Bu durumlarla daha az karşılaşmak için Vestel buzdolabı ürünlerinize belirli periyotlarla bakım almanız şarttır.  Vestel buzdolabı ürünlerinde bir sıkıntı yaşadığınız zaman öncelikli olarak yapmanız gereken ürünün kullanma kılavuzunda yer alan talimatlara birebir duymanızdır. Buzdolabı ekranında verdiği arıza ile ilgili belirli kodlar yazabilir. Bu kodları kullanma kılavuzunda bakarak karşılarında yazan önlemleri alabilirsiniz.

Sorununuz hala devam  ediyorsa bu durumda Elvankent Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz. Vestel buzdolabı ürününüz soğutucu kısmı ya da dondurucudaki sıcaklığı çok yüksek olma problemi ile karşı karşıya kaldıysanız öncelikli olarak soğutucu sıcaklığının optimuma ayarlandığından emin olmalısınız. Böyle bir problem yaşıyorsanız yüksek ihtimalle soğutucu sıcaklığınızı yüksek bir ayarda çalıştırılıyor olabilirsiniz.

Bulaşık makinesi ürünlerimizde su almama problemi yaşıyorsanız öncelikli olarak bakmanız gereken arıza konumu su tesisatınızın düzenli olup olmamasıdır. Bulaşık makinesi ürünlerinin en çok karşılaşılan problemlerinden biri olan su almama sorununun diğer bir nedeni ise bulaşık makinesi içerisindeki su giriş valfi pompa motoru emniyet sivici gibi donanımların arıza vermesidir.

Sizin yapmanız gereken öncelikle musluklarınızı kontrol etmeniz ve ardından bozuk olan parçayı değiştirmek için Elvankent Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemenizdir. Alanında uzman personeli ile hizmet veren Elvankent Vestel servisi Vestel marka  bulaşık makinesi içinde sizlere yardımcı olmaktan büyük gurur duyacaktır.

Çamaşır makinesi ürünlerinizin sesli çalışması problemi varsa bu konu ilk olarak makinenin düz bir zeminde çalışmamasından kaynaklanıyordur. Vestel çamaşır makinesi ürününüzü düz bir zeminde çalıştırdığınızdan emin olun.

Pürüzlü yüzeylerde çalışan makinelerde helikopter havalanıyormuşçasına sesler çıkacaktır.  Bu durum kullanıcıları rahatsız eder. Makineniz düz bir zeminde fakat yine de ses çıkarıyorsa bu durumda cihazın iç parçalarından biri eskimiş veya arıza vermiş olabilir. Orijinal parça ile değişimini sağlamak için Elvankent Vestel servisi ile irtibat halinde olunuz.

Vestel klima kullanıcısı iseniz klima ürünlerinin en az 25 yıl ömrü olduğunu bilmelisiniz ve daha uzun süre kullanabilmek için Elvankent Vestel servisi tarafından klimanızın en az senede 2 defa bakımını yaptırmalısınız.  Yapılan bu bakımlar klimanızın ömrünü daha da arttıracak ve sizlere daha konforlu bir yaşam imkanı sunacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!