Elvankent Viessmann Servisi

Elvankent Viessmann Servisi 1Elvankent Viessmann Servisi, kombişofbenkazan ve klimalar günümüzde hemen her evin ihtiyacı haline gelmiştir. Neredeyse yok denebilecek az ev ya da işyeri görüyorsunuzdur.

Bunun nedeni ise pratik kullanımı ile bu cihazların hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını aktif bir şekilde karşılayabilmesidir. Viessmann markası bu tip cihazlarda ülkemizde ve dolayısıyla şehrimizde de yoğun bir şekilde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Elvankent sakinleri kullandıkları Viessmann marka her tür cihazda bakım ve onarım desteği için gece gündüz demeden bizimle irtibata geçebiliyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalar ile cihazlarda çözüm odaklı işlem yapmaktayız. Böylelikle ister rutin bakım olsun ister parça değişimi gerekli müdahaleleri tamamlamaktayız.

Sıcak yaz günlerinde ferahlatan klimalar, sıcak su ihtiyacınızı günün 24 saati sağladığınız şofbenler ve merkezi ısıtma sistemleri konusunda geniş bir alana yaydığı verimliliği ile kazanlar düzenli bakımları dahilinde sizlere sorun çıkarmadan çalışan cihazlardır. Ancak bazen gaz, elektrik, su gibi kaynaklardan ötürü de pek çok arıza ile karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Böyle durumlarda herhangi bir müdahalede bulunmadan önce uzman bir görüş almak en mantıklısı olacaktır. Çünkü bazen müşterilerimiz bilinçsiz bir müdahale ile cihazlarında çok daha ciddi sorunlar ortaya çıkarabiliyorlar. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda gece gündüz demeden fikir almak adına dahi olsa Elvankent Viessmann Servisi müşteri temsilcimizi mutlaka aramanızı öneriyoruz.

Viessmann marka kombiniz bir anda durmuş ve hiçbir şekilde çalışmıyorsa birkaç kontrolü sağlamanız mümkündür. Örnek vermek gerekirse su basıncı yükselmiş ya da düşmüş olabilir. Barı kontrol ederek 1,5 olduğundan emin olmalısınız.

Eğer basınç düşmüş ise su ilave ederek basıncı dengelemeniz gerekir. Eğer kombinize elektrik gelmiyorsa cihazınız çalışmayacaktır. Sigortayı, prizleri kontrol edin. Ancak elektrik geldiği halde kombiniz çalışmıyor ise ana kartta bir arıza ortaya çıkmış olabilir, Elvankent Viessmann Servisi ekibimiz tarafından kontrolü sağlanmalıdır.

Viessmann kombiniz elbette gaz ile çalışacaktır ve dolayısıyla gaz vanasının açık olması gerekir. Vanaları dikkatlice kontrol edin. Kombinizin ayarlarını kontrol edin. Ön panelde mevsim ayarları bulunmaktadır. Doğru mevsim ayarını seçtiğinizden emin olun. Kombiniz pilotlu ise ve pilotu alev almıyorsa çalışmayacaktır.

Kontrollerinizi sağladıktan sonra herhangi bir müdahalede bulunmadan Elvankent Viessmann Servisi operasyon merkezini arayabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilme adına firmamız nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktadır.

Bu anlamda Viessmann kombişofbenkazan ve klimanızda ortaya çıkabilecek en ufak bir sorunda dahi gece gündüz demeden bizlere rahatlıkla ulaşarak dilediğiniz an teknik destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!