Emek Alarko Servisi

Emek Alarko Servisi Alarko markasının Ankara Emek Mahallesi ve bölgesindeki en köklü teknik servisidir. Günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılan bu tür cihazlar hiç beklenmedik anlarda sorun ortaya çıkarabiliyorlar. Böyle durumlarda sizlere en hızlı şekilde Emek Alarko Servisi ekibi olarak yardımcı oluyor ve Alarko marka cihazınızdaki sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Sıcak yaz günlerinde rahatlamak, serin bir hava almak adına kullandığımız klimalarda da bir takım sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Klimalarda ise gereken soğuk havayı vermeme nedenlerinden bir tanesi de klima gaz kaçağı sorunudur. Alarko klimanız gaz kaçağı yapıyorsa bunun belli başlı nedenleri vardır.

Öncelikle motorun bağlı bulunduğu boru hasar görmüş ise gaz kaçağı görülebilir. Boru değişimi yapılması gerekebilir. Böyle bir durumda sizlere Emek Alarko Servisi klima teknisyenimiz gerekli desteği sağlayacaktır. Klimada gaz kaçağının bir nedeni de klima peteklerinde bir sorun çıkmasıdır. Bu durumda petek temizliği gerekecek ya da değişimi yapılacaktır.

Emek Alarko Kombi Servisi

Alarko markasının özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Alarko kombinizde meydana gelebilecek dış gövde ısınması, gaz dağıtımı hatası, sirkülasyon pompası arızası, atık gaz tahliyesi arızası, sesli çalışma gibi daha pek çok sorun ortaya çıkabiliyor ve bu gibi durumlarda zaman kaybetmeden sizlere yardımcı oluyoruz.

Emek Alarko Şofben Servisi

Şofbenler konusunda ise aldığımız şikâyetlerden bir tanesi suyun aşırı sıcak akması sorunudur. Alarko marka şofbeninizde böyle bir durum ile karşılaşıyorsanız elektrik devresi ile ilgili bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz.

Şofbenin su basıncı düşük ise yine böyle bir sorun ortaya çıkarabilir. Cihaza gerekli olan suyun basılması gerekir. Ayrıca sıcak su musluğu filtresi tıkanmış da olabilir, gerekli kontroller sağlanmalıdır. Emek Alarko Servisi teknik birimlerimiz gerekli bakımları sağlamak üzere bulunduğunuz yere hızlı bir şekilde gelecektir.

Emek Alarko Klima Servisi

Eğer klimanın rekorlarında bir çatlama var ise yine gaz kaçağı görülebilir. Rekorların gerekli kontrolleri sağlanır ve gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır. Ayrıca klimanın basıncı yüksek ise gaz kaçırma durumu oluşabilir. Tüm bakımları kapsamlı bir şekilde Emek Alarko Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Alarko marka tüm cihazlarınızda gerekli desteği Emek Alarko Servisi uzman birimlerimiz sizler için vermektedir. Firmamız teknikerleri Alarko marka cihazların tümünde gerekli eğitimi almış, sertifikalı kişilerdir. Bu anlamda sizlere sağlayacağımız hizmet profesyonel olacaktır. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sağlamaktadır.

Bu anlamda sizlere tam kapsamlı ve müşteri memnuniyeti odaklı işlemler sunmaktayız. Dilerseniz donanımlı atölyemizde dilerseniz bulunduğunuz yerde cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Gerekli görüldüğü durumlarda orijinal Alarko marka yedek parça temin ve montajını da hızlı ve garantili bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!