Emek Altus Servisi

Emek Altus servisi sayesinde günün her saati evinizdeki Altus markalı cihazların; bakım, parça değişimi, montaj, temizlik, tamir ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Belediye onayı ve Altus markalı cihazlar için sertifikalı eğitim almış olan ekibimizi ile çağrı merkezi ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Şofbenler; sıcak su sağlayan hesaplı cihazlardır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır.

Bu durum da Altus markalı şofbeninizin daha az verimle çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Emek Altus servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve parça değişimi işlemini yaptırabilirsiniz.

Televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyonunuzun arızalanması durumunda Emek Altus servisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Emek Altus servisi sayesinde televizyonunuzun tamirini sağlayabilir ve bu işlem öncesinde masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için 7-24 çalışan profesyonel Emek Altus servisi ekibimiz ile her an iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda Altus markalı cihazlar için orijinal yedek parça stoğu da olan Emek Altus servisi ekibi cihazlarınızın parça ihtiyacını da karşılamaktadır.

Kolaylıkla ihtiyacınız olan yedek parçayı temin edebilir ve montajını da alanında uzman Emek Altus servisi ekibine hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Çamaşır makinesi banyoda kullanımı sırasında dikkatli olunmalıdır. Özellikle de zeminin ıslanmadığı yerlerde çamaşır makinesi kullanımı çok daha sağlıklıdır. Altında su alması durumunda çamaşır makineniz arıza durumu ile karşı karşıya kalabilir. Bu gibi durumlarda Emek Altus servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin onarım işlemini yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken sert davranmak kapakların bozulmasına ve hatta yerinden çıkmasına sebep olabilmektedir.

Buzdolabı kapaklarının bozulması ya da çıkması durumunda da hiç panik yapmadan Emek Altus servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde bulşıklarınıza en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların eski hijyen koşullarında yıkanmasını engellemektedir.

Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi hijyen açısından oldukça önemlidir. Emek Altus servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Klimalar evlerimizde en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayar ile  kullanabileceğiniz klimalar aynı kombiler gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Emek Altus servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!