Emek Arçelik Servisi

Emek Arçelik Servisi, kalitesi ve güvenirliği ile bilinen Arçelik marka cihazlar konusunda her türlü teknik desteği alabileceğiniz 25 yıllık bir firmadır. Emek Mahallesi sakinleri firmamıza rahatlıkla ulaşabildikleri gibi vakit kaybetmeden hizmetlerimizden faydalanabiliyorlar.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Emek Arçelik Servisi firmamız işini ciddiye almaktadır ve tüm müşterilerinin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamaktadır.

Günümüzde geç kalma gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşan kullanıcılar servislerden genellikle şikâyetçi olmaktadırlar. Biz ise bölgede geniş tuttuğumuz Emek Arçelik Servisi servis araçlarımız ile geç kalma gibi bir bahaneyi asla ortaya sürmemekte tam zamanında hızlı müdahalemiz ile müşterilerimizi zor durumdan kurtarmaktayız.

Beyaz eşyaklimaşofben ve televizyon modelleri ile insanların ihtiyaçlarını maksimumda karşılayan Arçelik markası bu anlamda alanında uzman bir ekipten oluşan servisi ile hizmet sunuyor. Emek Mahallesinde hafta sonu da dahil günün her saati görev başındayız. Donanımlı atölyemizde her türlü Arçelik orijinal yedek parça bulunmaktadır.

Cihazlarınızda ortaya çıkabilecek bir parça sorununda sizlere vakit kaybetmeden orijinal yedek parça temin ediyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. Emek Arçelik Servisi olarak kalite standartlarımızdan hiçbir suretle ödün vermemekte ve müşterilerimize hak ettikleri kusursuz bakım-onarım hizmetini sağlamaktayız.

Arçelik markasının sık bir şekilde tercih edilen cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Sıcak su alma adına günün her saati aktif bir şekilde kullanılan şofbenler bir takım önlemler ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Sizin lehinize olabilecek pek çok önlem alabilirsiniz. Örneğin bacalı şofbenin olduğu alanda mutlaka taze hava girişi sağlayan menfez sağlanmalıdır.

Bu menfezleri asla kapatmamalı ya da kullanım dışı bırakmamalısınız. Eğer oda termostatı taktıracaksanız kapıdan, camdan uzak, alanın orta yerinde bir yerde olmasına özen gösterilmelidir. Yoğuşmalı şofbenlerin tahliye hortumundan çıkan su ile kesinlikle temasta bulunmamanız gerekir.

Bu su zehirli olmakla birlikte sağlığı ciddi bir şekilde tehdit etmektedir. Emek Arçelik Servisi ekibimiz Arçelik şofbeninizde yaşayacağınız herhangi bir sorunda sizlere yardımcı olmak adına hazır bir şekilde beklemektedir.

Arçelik markasının sık kullanılan bir başka cihazı da klimalardır. Klimalarda da bir takım önlemler hayli işinize yarayacaktır. Örneğin klimanızın gaz kontrolü sık sık yapılmalıdır. Çünkü klimada gaz yoksa ve bu şekilde çalıştırılır ise kompresör yanacaktır. Bu durumda klimanız kullanılmaz hale gelecektir. Klimanızın yıllık bakımlarını aksatmamaya özen göstermelisiniz.

Uzun vadede bakımı yapılmayan klimalar performans düşüklüğü ortaya çıkarabilmektedirler. Parçalarının kontrolü ve gerekiyorsa orijinal parça değişimi yapılmalıdır. Yıllık bakım ve kontrolleri Emek Mahallesi sakinleri için düzenli bir şekilde Emek Arçelik Servisi personelimiz yapmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!