Emek Ariston Servisi

Başkent Ankara’da ikamet eden siz değerli Emek halkının Ariston markalı klima, kombi, şofben ve beyaz eşya ürünleriniz ile ilgili tüm montaj, bakım ve onarım hizmetlerini son derece profesyonel ve uzman ekibi, orijinal ve garantili yedek parçalar ile gerçekleştiren Emek Ariston servisi, sizlere bir telefon mesafesinde…

7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren Emek Ariston servisi isimli firmamız, Ariston markalı tüm cihazlarınızı ev ya da işyerlerinizde, gerekli incelemeleri yerinde gerçekleştirerek, sorunu ortadan kaldırmaya yönelik olarak gerekli müdahaleleri yapacaktır. En kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz destekle yanınızdayız.

Ariston buzdolabı ürününüzü kullanırken motor çalışıyor ancak cihazınız soğutmuyorsa, kompresör bozulmuştur. Cihazınızı bu şekilde kullanmanız daha büyük sorunlara yol açacağından Emek Ariston servisi merkezlerine ulaşın, ev ya da işyerinizdeki cihazınızın kompresörünü orijinal yedek parça kullanarak değiştirelim.

Ariston buzdolabı ürününüzde aşırı dondurma dikkatinizi çekerse bu durum cihazınızın ısıtıcılarında sorun olduğunu gösterir. Yiyeceklerinizin bozulmaması ve sağlığınız için tehdit oluşturmaması için en kısa sürede Emek Ariston servisi ofisine ulaşın, sorunu yerinde çözelim.

Ariston çamaşır makinenizde sıkma işlemi esnasında vibrasyon veya hareket etme durumu varsa amortisörler bozuktur. Cihazınızı bu şekilde kullanmanız çok daha maliyetli sorunlara neden olacaktır. En kısa zamanda Emek Ariston servisi merkezine ulaşarak, uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ariston çamaşır makinenizin açma kapama düğmesi bozuksa, ana karta bağlı olan potlarda veya bağlantısında kırılma vardır. Vakit geçirmeden Emek Ariston servisi merkezlerine ulaşırsanız, en kısa sürede orijinal yedek parça temini sağlanacak ve sorun hızlıca ortadan kaldırılacaktır.

Ariston bulaşık makinenizin sepetlerinin paslanması halinde, sağlığınıza ciddi zararlar verebileceğinden, en kısa sürede değişimi için Emek Ariston servisi ile irtibata geçin. Ariston bulaşık makinelerinizde aşırı sıcak suda yıkama yapmaktan kaçının.

Ariston bulaşık makinesi kullanımınız sırasında deterjan alma kapağını açamıyorsanız kesinlikle zorlamayın. Sizin müdahaleniz, parçanın zarar görmesine neden olacaktır. Gerekli müdahaleyi Emek Ariston servisi  bırakın.

Ariston klima montajlarınızın matkap yerine karot makinesi ile kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde duvarınız zarar görecektir. Montaj işlemleriniz için Emek Ariston servisi çağrı merkezlerini arayın, duvarınıza ve cihazınıza zarar vermeden montajını gerçekleştirelim.

Ariston klima ürününüzün iç ve dış ünitesinin yılda bir kez temizlenmesi, kontrol edilmesi ve kimyasal bakımının yapılması ile bakterilerden arındırılması gerekir. Bu işlem sizin ve ailenizin sağlığı için son derece önemlidir. Emek Ariston servisi olarak cihazınızın ihtiyaç duyduğu bakımı en kısa sürede gerçekleştirelim.

Ariston klimanızın yeterince ısıtmıyor ya da soğutmuyor olması, yanlış modda çalıştırıyor olmanızdan kaynaklanabilir. Ev ya da işyerinizde kışın da yeterince ısınmak istiyorsanız Emek Ariston servisi olarak inverter klima tercih etmenizi öneririz.

Ariston kombinizi kullanırken yanma esnasında turuncu ya da sarı alev görmeniz halinde cihazınızı hemen kapatın. Bu durum, kombinizin gazı yakamadığının göstergesidir. Bakım zamanı gelen kombiniz için Emek Ariston servisi merkezini arayın, en kısa sürede bakımını gerçekleştirelim.

Ariston kombinizi kullanırken petekleriniz ısınıyor fakat sıcak su kullanamıyorsanız, ya da sıcak su kullanabiliyorken petekleriniz ısınmıyorsa, cihazınızda üç yollu olarak adlandırılan parça arızalanmıştır. İlgili parçanın garantili ve orijinal bir şekilde değiştirilmesi için Emek Ariston servisi merkezini arayın.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!