Emek Baymak Servisi

Emek Baymak Servisi, hemen herkesin önemli bir ihtiyacı olan ısıtma, soğutma gibi ihtiyaçların giderildiği cihazlarınızın bakımını garantili bir şekilde yapmaktayız. Baymak cihazlar konusunda eğitimli ve sertifikalı ekibimiz sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlıyor ve uygun yöntemlerle sizleri hiçbir şekilde zora sokmadan sorununuzu hızlı bir şekilde çözüyor.

Baymak kombi, klima, şofben ve kazanlar kullanışlı cihazlar olmalarına karşın zaman içerisinde bir takım sorunlar çıkarabilirler. Bu marka ile ilgili değil elektrik, gaz, su ya da parça ile ilgili sorunlar olmaktadır.

Bu gibi arızalar hemen her markada karşılaşabileceğiniz sorunlardır. Önemli olan olası arızalar ortaya çıkmadan önce gerekli önlemlerin alınmasıdır.

Kışları kombi yazları ise klimalar ortamımızın konforu açısından yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Bunun yanında her daim sıcak su ihtiyacımızı gidermek adına şofben ve kazanları kullanmaktayız. Elektronik pek çok aksam ve parçaya sahip bu tip cihazlara doğru yaklaşım önemlidir.

Örneğin cihazlarınızı mutlaka kullanım kılavuzuna uygun olarak kullanmaya özen gösterin ve anlayamadığınız bir durum karşısında bilinçsizce bir harekette bulunmak yerine Emek Baymak Servisi çağrı merkezimizi arayarak mutlaka profesyonel destek alın.

Emek Baymak Kombi Servisi

Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızın karşılandığı kombiler Baymak markası altında oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Kombilerde pek çok arıza kaydı ile karşılaşmak mümkündür. Genellikle bu arızalar arıza kodu şeklinde kendisini belli eder ve bu arıza kodları ile nasıl bir arıza ile karşılaştığımızı anlarız.

Baymak kombinizde fan hızının limit dışında olduğuna dair bir arıza kodu almışsanız devirli fan problemi ortaya çıkmış demektir.

Bunun anlamı dönüş hızının değişmesidir. Devirli fanlar yanma durumuna göre çalışırlar. Hızı düşebildiği gibi arta da bilir. Fan hızının normalden farklı olduğunu ise bu arıza kodundan anlamaktayız. Böyle bir arıza kodu ile karşılaşmış iseniz Emek Baymak Servisi destek birimimiz ile irtibata geçerek anında yardım alabilirsiniz.

Baymak markasının merkezi ısıtma sistemi kazanları özellikle geniş yanma kapasitesi ile dikkatleri çeker. Tıpkı kombilerde olduğu gibi kazanlarda da arıza kodları önünüze düşer ve bu da arıza hakkında sizleri bilgilendirir. Mesela sorunlu yanma arızası ile karşılaşmışsanız yakıtınızın tozlu, kalitesiz ve nemli olduğuna işaret ediyor demektir.

Eğer yanmanın sönmesine dair bir arıza kodu almış iseniz cihazınızda yanlış hava-yakıt ayarı var demektir. Hava-yakıt ayarı düzeltilerek sorundan kurtulmak mümkündür. Emek Baymak Servisi uzman kadromuz bu konuda sizleri bekletmeden işlemlerini yapacaktır. Bizlere arıza kaydı oluşturduğunuz anda gezici servis araçlarımızdaki teknisyenlerimize haber veriyor ve direkt olarak sizlere yönlendiriyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!