Emek Beko Servisi

Emek Beko servisi; Ankara’nın Emek semtindeki cihazlarınızın her türlü tamir, arıza, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemleri için hizmet veren bir firmadır. Her evde bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuz için 7-24 servis hizmeti alabilirsiniz.

Diğer servislerin aksine elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Artık kullanımı yaygınlaşan kombiler rutin bir bakıma ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Aynı zamanda kombilerin doğru bir şekilde çalışması için 2 yılda bir su değişikliğinin de yapılması gerekmektedir.

Sadece bakım ve temizlik işlemi değil aynı zamanda parça değişimi işlemlerini de Emek Beko servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için tamamı orijinal parça stoğu bulunan servisimiz sayesinde kombinizde tekrardan orijinal parçaların kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Hem yaz hem de kış mevsiminde ayarını değiştirerek kullanabileceğiniz Beko markalı klimaların kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır. Toz ve kirin tutulduğu klima filtrelerinin belli rutin aralıklar ile temizlenmesi klimanızın sağlıklı ve verimli çalışması için oldukça önemlidir.

Aynı zamanda kombinizde tuşların çalışmaması ya da sıcak soğuk ayarı yapamamanız durumunda Emek Beko servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi oldukça hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Kombi olmayan evlerde kullanılan şofbenler, ani su ısıtıcılarıdır. Su ve elektriğin bir arada bulunduğu şofbenler aynı klima ve kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar.

Aynı zamanda şofbeninizin doğru çalışmaması ya da arızalanması durumunda herhangi  bir müdahalede bulunmadan şofbeni kapatmalı ve Emek Beko servisi ile iletişime geçmelisiniz. Elektrik de söz konusu olduğu için şofbene herhangi bir müdahalede bulunmanız sağlığınıza ve elektrik tesisatınıza zarar verebilir.

Çamaşır makinesi kadınların en büyük yardımcılarından biridir. Kıyafetlerin hijyenik ve hesaplı bir şekilde temizlenmesini sağlayan Beko çamaşır makinenizin kapağından su gelmesi körük lastiğinizin bozulduğu anlamına gelmektedir.

Aynı zamanda körük lastiğini tutan çember telinin de yerinden çıkması kapaktan su gelmesine sebep olabilir. Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman Emek Beko servisi ekibimiz ile iletişime geçerek körük lastiğinin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makineleri hijyenik ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır. Beko bulaşık makinenizin bulaşıkları temizleyememesi durumunda makinenin tuzunu değiştirmek ilk çözüm yöntemi olacaktır. Ancak ona rağmen problem devam ediyorsa Emek Beko Servisi içerisinde görevli personelimiz ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki problemin çözümünü sağlamalısınız.

Buzdolapları bir evin en uzun süreli kullanılan elektrikli cihazları arasında yer almaktadır. Kullanım süresi uzun olan Beko buzdolaplarının içindeki rafların kırılması ya da eskimesi durumunda buzdolabınızın boyutuna uygun cam kestirerek raf yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan bizler ile yani Emek Beko Servisi ile iletişime geçerek raf taktırabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!