Emek Bosch Servisi

Emek Bosch servisi alanında uzman çalışanları ile Emek ilçesinde siz değerli Bosch kullanıcılarına üstün performans servis hizmeti sunmaktan büyük keyif duymaktadır.Bosch ürünlerinde çeşitli sorunlarınızda başvurabileceğiniz alanında uzman ve profesyonel çalışan ekip arkadaşlarımız ile Emek ilçesinde tekservis olmak konumumuzu sürdürmekteyiz.

Yaklaşık 25 sene önce çıktığımız bu yolda Ankara ilinde ve emek ilçesinde gösterdiğimiz çalışmalar sonucunda müşterilerimizin bize olan güveni bizi mutlu etmektedir. Alanında yüksek disiplin ile çalışan personelimiz gün geçtikçe kendini yenilemektedir. Büyük bir özveri gösteren servis çalışanlarımız Bosch ürünlerinde yaşadığınız her türlü sıkıntıyı 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır.

Bosch kombi cihazlarında kombi vekurulum ve montaj aşamasında sizlere gereken desteği sağlıyoruz. Cihazlarınıza kış mevsimine girmeden önce Emek Bosch servisi tarafından yeterli bakımın yapılmasını sağlayınız.Kombi ile petekler arasındaki tesisatın işinin ehli ustalar tarafından yapılmasına dikkat ediniz.Fazla miktarda kıvrım ve dirsek bulunmamalıdır.Kombi sularının ortalama olarak 2 senede bir değiştirilmesi gerekir.

Sık değişim yapılması sistemde paslanma ve çürüme gibi sorunların yaşanmasına sebep olur. Kombi cihazlarından tahliye su boşaltabilmek için banyoda veya herhangi bir yerde mutlaka tahliye boruları olmalıdır.Kombide herhangi bir yüksek basınç olduğu zaman bu tahliye borularından basınç düşürürme yapılabilir. Kombiye bağlı ısı ve diğer sensörler periyodik aralıklarla işinin ehli uzman ekipler tarafından değiştirilmelidir. Bu konuda Emek Bosch servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Bosch marka klima cihazlarınızda en çok karşılaştığımız problemler cihazın yeteri kadar ısıtmaması,yeteri kadar soğutmaması, su damlatması, ortama kötü koku vermesi, çalışırken gürültülü çalışması gibi problemlerdir. Yeteri kadar ısıtmama sorunu fanlardan kaynaklı bir problem olabilir.

Yeteri kadar soğutmama sorunu filtre temizliğinin yeteri kadar yapılmamasından kaynaklanabilir. Su damlatma problemi cihazın motor arızasından kaynaklı bir problem olabilir. Gürültülü  çalışma sorunu ise cihazda genellikle teknik bir arıza olduğunu gösterir. Bu gibi sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmak için Emek Bosch servisi ekip arkadaşlarımızdan istediğiniz desteği alabilirsiniz.

Bosch marka çamaşır makinesi ürünleri oldukça kullanışlıdır. Günlük hayatımızda bize çok yardımı dokunan çamaşır makinesi cihazları zaman zaman arıza verebilir. Verdikleri bu arızalar genellikle yeteri kadar durulama yapmama, suyu yeteri kadar sıkmama, programı bitmeden durma veya cihazın aşırı derecede gürültülü çalışması şeklinde arızalar olabilir.Bu gibi sorunların çözümü basit bir şekilde sonuçlanabilir.

Öncelikli olarak cihazın kullanma kılavuzuna bakıp bir yol izleyebilirsiniz. Kullanma kılavuzunun karşılarında yazan arıza kodları çeşitli yol ve yöntemler size gösterir. Bu basamakları tek tek düzgün bir şekilde uyguladığınızda arızanızı kendiniz evinizde çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer çözüme kavuşturamadığınız bir arıza olduğunu düşünüyorsanız bu durumda Emek Bosch servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemekten çekinmeyin.

Bosch marka buzdolabı fırın veya şofben cihazlarınızda yaşadığınız herhangi bir sıkıntı da 7/24 ulaşabileceğiniz EmekBosch servisi sizlerin her zaman hizmetinizdedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!