Emek Buderus Servisi

Emek Buderus Servisi kombi, şofben ve kazanlarda kalitesi ile adından söz ettiren Buderus markasını tercih etmiş olan Emek sakinlerine her türlü teknik bakım ve onarım işlemini garantili bir şekilde sağlamaktadır. Isıtma sistemleri adına yoğun bir şekilde kullanılan bu cihazlar yıllık bakımları dahilinde gayet iyi bir performansta çalışmaktadır.

Ancak bazen yıllık bakımlar aksatılabiliyor. Böyle durumlarda ise pek çok parça ya da elektrik bazlı arızalar ortaya çıkabiliyor. Emek Buderus Servisi olarak böyle durumlarda cihazlarınıza hızla müdahalede bulunuyor ve vakit kaybetmeden sizi büyük bir sorundan kurtarıyoruz.

İso 9001 belgeli firmamızda eğitimli ve sertifikalı Buderus teknisyenleri bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde teknik servis gecikmesinden dolayı mağduriyet yaşayan müşterilerimizi bu anlamda hiçbir şekilde sıkıntıya sokmamaktayız. Gezici servis araçlarımız günün 24 saati Emek Mahallesi sakinlerine yardımcı olmak için yollarda olmaktadır.

Buderus marka kombişofben ya da kazanınızda bir parça sorunu yaşanıyor ise sizlere Buderus markasının orijinal yedek parçalarından temin ediyoruz. Kısacası Buderus marka cihazlarınızla ilgili her ne sorun yaşıyor olursanız olun sizlere profesyonel destek sunuyoruz.

Buderus marka kazanlar oldukça kullanışlı cihazlardır. Ancak kazan sistemlerinin de kurulurken dikkatli ve titiz bir şekilde çalışılması gerekir. Kazan ve brülör uyumu ileride ortaya çıkması muhtemel sorunların önüne geçmektedir. Kazanın ısıl kapasitesi, kazan tipi, kazan duman yolları gibi özellikleri kazan tercihi yaparken ve kurulum esnasında son derece önemli olmaktadır. Kazanlar konusunda uzman Emek Buderus Servisi ekiplerimiz sizlere A’da Z’ye bu konuda yardımcı olacaklardır.

Kombiler konusunda da farklı arıza tipleri ile karşılaşabiliyoruz. Kombinin gürültülü çalışması ya da su sızdırması gibi şikâyetler sık bir şekilde gelebiliyor. Özellikle uzun vadede bakımı ve temizliği yapılmayan kombilerde gürültü sorunu ile sık bir şekilde karşılaşmaktayız.

Kalorifer hattı tıkanıkları nedeniyle cihazın fazla ısınma problemi de ortaya çıkabilmektedir. Kalorifer hat tıkanıklığı da sese sorun olabildiği gibi cihazın bu anlamda yıllık bakım ve temizliği kesinlikle ertelenmemelidir. Emek Buderus Servisi ekibimizi aradığınız takdirde dilediğiniz gün ve saatte yıllık bakımlar sizler için yapılmaktadır.

Buderus marka şofbenler aralıksız sıcak su sağlama konusunda oldukça iyidirler. Bazen şofbenler suyu istendiği kadar ısıtmayabiliyor. Termosifon içerisindeki rezistans zaman içerisinde su nedeniyle kireç tutabilir. Bu da suyun geç ısınmasındaki en önemli sebeplerden birisidir.

Ayrıca şofbeninize gerektiği miktarda elektrik enerjisi gitmiyor ise cihazınız suyu ısıtmıyor olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Bu konuda Emek Buderus Servisi şofben bakım birimlerimizden dilediğiniz an yardım alabilirsiniz. Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan tüm soruları danışma hattımıza sorabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!